توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت یال SOM برای آموزش رهبران برای کسب و کار و جامعه هر روز توسط فارغ التحصیلان ما اجرا می شود، که چشم انداز ما را برای آنها به عنوان الهام بخش، به طور گسترده ای، رهبران مبتنی بر ارزش ها که اهمیت می دهند و مشکلات سختی را حل می کنند، تجسم می بخشد. برنامه ی درسی یکپارچه مدیریت ییل طراحی شده است که به منظور ارتقاء و ارتقاء کیفیت مشخصی که Yale SOM را در بسیاری از زمینه ها فارغ التحصیل کرده است.

رهبری و مدیریت مرزها.

با پایه و اساس در میراث چندگانه مدرسه، مفاهیم تعامل وسیع و چشم انداز وسیع تر در تحویل چند رشته ای برنامه درسی یکپارچه ما و همچنین در مسیر اجزای بین المللی مورد نیاز برنامه MBA ما گرفته شده است. همچنین در حرفه های بسیاری از فارغ التحصیلان ما، که برای سطح بالایی از همکاری شناخته می شوند، گنجانده شده است. و کسانی که در کار، اداره و ایجاد سازمان هایی هستند که به واقعیت های سازمانی جهانی دنیای مدرن پاسخگو هستند.

تبدیل ارزش های مثبت به تعهدات شخصی، حرفه ای و نهادی.

در SOM امروز، از طریق برنامه توسعه رهبری ما و سایر فعالیت های برنامه درسی و برنامه درسی، دانشجویان ما را تشویق می کنند تا عمیقا به ارزش های شخصی خود فکر کنند و این که این ارزش ها به انتخاب و کارهای شخصی و حرفه ای آینده شما بستگی دارد. علاوه بر این، در برنامه درسی اصلی ما، چون دوره ها نه در حوزه رشته های دانشگاهی، بلکه در حوزه های نظارتی سازماندهی می شوند، ما قادر به تمرکز روی ملاحظات اخلاقی می شویم به طریقی که MBA سنتی نمی تواند. اما این تعهد به ارزش یک محصول جانبی برنامه درسی جدید ما نیست: یکی از ویژگی های اساسی Yale School of Management زمان تاسیس آن است. در نتیجه، فارغ التحصیلان Yale SOM به خاطر صداقت و پاسخگویی آنها شناخته شده اند نه تنها در فعالیت های خود بلکه در سازمان هایی که آنها ایجاد می کنند، اهدافشان هر دو به ایجاد ارزش و ارزش افزوده به جامعه است.

ایجاد خلاقیت و نظم و انضباط به مشکلات مدیریت پیچیده.

با تأکید بر کاربرد روت از چارچوب ها و فرمول هایی که در برنامه درسی مبتنی بر رشته وجود دارد، برنامه درسی ما یک دانش آموز را با مشکلات مدیریتی که برای تجزیه و تحلیل آسان نیست، "آماده سازی" نمی کند، بنابراین خلاقیت را در رویکرد خود به حل مسئله تحریک می کند . در عین حال، با ارائه دانش مدیریت انتقادی در زمینه سازمانی، دانش آموزان ما عادات ذهنی انضباطی را توسعه می دهند که به آنها امکان می دهد تا حداکثر تاثیر تصمیم گیری های مدیریتی خود را افزایش دهند. به طور مشابه، Yale SOM فارغ التحصیل شد، به خصوص کسانی که در تلاش های کارآفرینی و یا متقابل بخش های مختلف، برای ترکیب منحصر به فرد خود از مهارت های "نرم" و "سخت" شناخته شده است - ترکیبی است که بیشتر برای تشخیص - و با موفقیت به عنوان فرصت - آنها خود را معرفی می کنند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Yale School of Management

mfais اهدا در زمینه های زیر مطالعه: بازیگری، طراحی، طراحی صدا، نمایشنامه و نقد دراماتیک، کارگردانی، نمایشنامه نویسی، مدیریت مرحله، طراحی فنی و تولید، مدیریت و تئاتر. ... [+]

کارشناسی ارشد هنرهای زیبا (MFA) درجه بر دانش آموزانی که دارای مدرک کارشناسی از کالج های معتبر که با تمایز هر یک از برنامه های مطالعه برشمرد و تعالی که در عمل نشان حرفه ای خود را اعطا. سه سال در محل اقامت زمان مورد نیاز برای این کار است. mfais اهدا در زمینه های زیر مطالعه: بازیگری، طراحی، طراحی صدا، نمایشنامه و نقد دراماتیک، کارگردانی، نمایشنامه نویسی، مدیریت مرحله، طراحی فنی و تولید، مدیریت و تئاتر. درباره مدرسه ییل مدیریت ماموریت مدرسه ییل مدیریت است به تعلیم رهبران برای کسب و کار و جامعه است. ما غرور خودمان را در آماده سازی مردان و زنان به ترکیب مهارت های کسب و کار دقیق با قدردانی گسترده تر از عوامل اقتصادی، اجتماعی، و سیاسی که در شکل دادن به محیط زیست جهانی.ما می خواهیم به تولید رهبرانی که ایجاد اختلاف به سازمان خود و به جوامع خود. نشانه مدرسه ما تجربه یادگیری ما ارائه شده است.... [-]

آمریکا New Haven New York
درخواست اطلاعات
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی