توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Wright State University در دایتون، OH واقع است - محل تولد هوانوردی. در 45 سال گذشته، Wright State University ، هزاران دانشجوی بین المللی را پذیرفته و فارغ التحصیل کرده است. کالج تجاری Raj Soin ایالت رایت، AACSB معتبر است (کمتر از 5٪ از مدارس تجاری در سراسر دنیا به دست آورده است)، مرکز Kno.e.sis در کالج مهندسی Russ

جامعه متشکل و متعهد ما، زمینه ای مناسب برای کسب دانش و تجارب لازم برای محل کار جهانی امروز است. دولت رایت بیش از 100 برنامه آموزشی دانشگاهی و بیش از 75 برنامه کارشناسی ارشد، دکترا و حرفه ای را ارائه می دهد که هر یک با دقت کار می کنند تا به شما کمک کند حداکثر بازده سرمایه گذاری خود را به دست آورید. این دانشگاه با کسب و کار و صنعت منطقه همکاری می کند تا مطمئن شود که برنامه هایی که ما ارائه می دهیم، آنهایی هستند که در محل کار جهانی امروز مورد نظر هستند.

از پزشکی هوا فضا به موسیقی و آموزش و پرورش تا کسب و کار به مهندسی، شما برنامه مناسب را برای کمک به شما را به سطح بعدی در توسعه حرفه ای خود را پیدا کنید. بیا و کاوش بسیاری از راه های این دانشگاه باید خانه جدید خود را دور از خانه. امکانات دانشگاه از لحاظ پیشرفته دانشگاه پردیس دایتون در یک محیط زیبای 557 هکتار درختی قرار دارد. دانش آموزان می توانند از طریق برنامه های مبتنی بر جامعه، آموزش تعاونی، کارآموزی، یادگیری خدمات و پروژه های تحقیقاتی دست به دست هم دهند که به حرفه شان در دنیای واقعی پس از فارغ التحصیلی کمک می کند. این که آیا دانشجویان را آماده می کند تا جای خود را در دنیای در حال تغییر ما بگذرانند، تحقیقات پیشرفته ای برای بهبود زندگی و یا همکاری با جوامع محلی و کسب و کارهای محلی، Wright State University تاثیر می گذارد، هم در سطح محلی و هم در سطح جهانی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Wright State University - International Students Welcome