Worcester Polytechnic Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره WPI

Worcester Polytechnic Institute در سال 1865 برای ایجاد و انتقال آخرین دانش علمی و مهندسی به شیوهای که برای جامعه سودمند است، تاسیس شد.

امروز، WPI معتقد است که مأموریت بنیادش برای ارائه آموزش و پرورش است که تئوری را با تمرین تعادل می دهد، یک فلسفه که توسط برج های دو ساختمان اصلی ما، که در بالا دیده می شود، نماد آن است.

14 واحد دانشگاهی WPI بیش از 50 برنامه کارشناسی و فارغ التحصیل در رشته علوم، مهندسی، فن آوری، کسب و کار، علوم اجتماعی و علوم انسانی و هنر را ارائه می دهند که منجر به تحصیلات لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا می شود.

برنامه درسی دانشگاه دارای برنامه انعطاف پذیر و دقیق است که مبتنی بر پروژه و در سطح جهانی است، با هدف تجربه کیفیت و تأثیر مثبتی برای جوامع با آن همکاری می کند. همانطور که توسط وال استریت ژورنال گزارش شده است، اعضای هیئت علمی WPI اخیرا رتبه برتر در کشور را برای کیفیت و دسترسپذیری کسب کرده اند - کار با دانش آموزان در زمینه تحقیقات میان رشته ای به دنبال راه حل های مربوط به مسائل مهم و اجتماعی مربوط به هم در پردیس و در بیش از 40 مرکز پروژه در سراسر آمریکا، آفریقا، آسیا و اقیانوس آرام، و اروپا.

برنامه های تحقیقاتی فارغ التحصیل شامل رباتیک، علوم مواد، امنیت سایبری، و علوم یادگیری و فن آوری است. WPI در تحقیقات در حوزه های بحرانی سرمایه گذاری می کند، به دنبال یافتن راه حل هایی برای مشکلات مهم و اجتماعی مرتبط در زمینه های مختلف مانند مهندسی حفاظت از آتش، علوم زیستی و مهندسی زیست شناسی، انرژی و علوم داده است.

 • 4،337 دانش آموزان پایه گذاری شده
 • دانشجویان فوق لیسانس 2،091
 • 50 درجه برنامه
 • 45 پروژه مرکز جهانی در شش کنستانتین

تاریخ

موسسین WPI می خواستند نوع جدیدی از دانشگاه را برای کمک به آماده سازی یک کلاس حرفه ای جدید مهندسان، دانشمندان و کارآفرینان برای ایجاد این دوره جدید به وجود آورند. آنها ایده های متفاوت در مورد چگونگی آموزش حرفه ای های تکنولوژیک را داشتند و در ترکیب دیدگاه های خود، یک مدل جدید و تاثیرگذار از آموزش عالی به وجود آمد.

پیشگام در آموزش مبتنی بر پروژه

WPI در میان اولین دانشگاه های ایالات متحده بود که آموزش های مبتنی بر پروژه را در برنامه درسی کارشناسی خود شامل می کند و از دانشجویان خواسته است تا مهارت ها، دانش و توانایی های خود را برای توسعه راه حل مشکلات دنیای واقعی مورد استفاده قرار دهند. در حال حاضر WPI به دیگر کالج ها و دانشگاه ها کمک می کند یادگیری تجربی را در برنامه های درسی خود به کار گیرند.

پردیس ما

برای دانستن آنچه در مورد WPI است، شما باید از دست اول تجربه کنید. محوطه جذاب WPI، در یک تپه ای مجزا قرار دارد، به نظر نمی رسد و یا به عنوان یک دانشگاه شهری نگاه نمی کند. با این حال، فقط از «تپه»، یک دانشگاه کالج پر جنب و جوش انتظار می رود، با امکانات و فرصت ها، و صحنه های فرهنگی پر جنب و جوش که می تواند از دومین شهر بزرگ نیویورک انتظار داشته باشد.

سالانه

دانشگاه Homecoming تا QuadFest تا TouchTomorrow تعدادی از رویدادهای سالانه، مراسم، مسابقات ورزشی و برنامه های آموزشی را جشن می گیرد که دستاوردها، سنت های افتخار را جشن می گیرد و احساس غرور، روح مدرسه و جامعه در WPI را به نمایش می گذارد.

# 8

 • 25 کالج که درجه بالاترین درآمد کسب کرده اند
 • CNBC (2018)

# 1

 • دانشکده ای که بهترین تحقیقات و آموزش را در اختیار دارد
 • مجله WALL STREET / دوره آموزش عالی (2016)

TOP 25

 • ستم ستون
 • فوربس (2018)

# 5

 • بهترین رشته های کالج
 • بازنگری PRINCETON (2019)

مکان ها

وورسستر

Address
Institute Road,100
01609 وورسستر, ماساچوست, آمریکا