Westcliff University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Westcliff به ارائه آموزش با کیفیت برای دانش آموزان مایل به ورود به رشته های در حال رشد سریع کسب و کار و آموزش و پرورش تاسیس شد. دانشگاه Westcliff، که تایید اولیه خود را با دفتر خصوصی آموزش عالی در سال 1993 دریافت کرد، ارائه می دهد برنامه های مختلف در دانشکده کسب و کار و کالج آموزش و پرورش. برنامه درسی دانشگاه Westcliff شامل برنامه های تحصیلات تکمیلی و دوره کارشناسی در کسب و کار و آموزش و پرورش و همچنین سایر برنامه های گواهی.

در حالی که برخی از مدارس تنها مفاهیم نظری تدریس، دانشگاه Westcliff دانش آموزان را برای عناصر نظری و عملی مورد نیاز در بازار کار امروز آماده می شود. دانشگاه Westcliff تمام وقت کار دانش آموزان فرصت برای ثبت نام در دوره های آموزش آنلاین و فاصله ترکیبی ابتکاری است که مناسب و مقرون به صرفه ارائه می دهد.

دانشگاه Westcliff بر اهمیت آماده کردن دانش آموزان شخصا، آکادمیک و حرفه ای. برای اطمینان از برنامه های خود را نوآورانه هستند، تا به امروز، و با کیفیت بالا، دانشگاه دارای یک شورای مشورتی برنامه ای است که شامل رهبران کلیدی از شرکت از جمله گوگل، یاهو، و تویوتا، و همچنین کسب و کارهای محلی و سازمان ها.

چشم انداز جهانی برنامه های آکادمیک در دانشکده بازرگانی و کالج آموزش و پرورش واقعا تمرکز جهانی است. دانش آموزان در نظر گرفتن هر دو آنلاین و دوره های ترکیبی از کشورهایی مانند چین، آلمان، هند، نیجریه، پرو، تایلند و ویتنام سرچشمه. علاوه بر این دانش آموزان آنلاین و البته هیبریدی متولد شده در آمریکا از زمینه های قومی متنوع آمده، اطمینان حاصل کرد که تنوع دیدگاه هر دو کلاس درس و بحث آنلاین آموزنده و پویا.

آموزه در بسیاری از هر درس در دانشگاه Westcliff تاکید بر ماهیت جهانی موضوع: آن است که آیا آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در ایالات متحده، در آرژانتین، یا هر جای دیگر. یا، یادگیری در مورد مدیریت یک بخش خارج از کشور از یک کسب و کار و یا کسب کالا و خدمات در سطح بین المللی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید DBA - OnlineStudies » بازدید کنید MBA » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید DBA - PhDtahsilat »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد هنر در آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر (TESOL کارشناسی ارشد)

Campus تمام وقت 36  آمریکا Irvine

برنامه TESOL MA فارغ التحصیلان تولید با مهارت برای آموزش آموزش اعضای هیئت علمی که در نقش خود به عنوان مربیان، دانشمندان خلاق، و محققان اکسل. این برنامه معلمان برای طیف گسترده ای از مواضع هم در ایالات متحده و خارج از کشور آماده کند. دانش آموزان ما خواهد شد با دانش و مهارت های تخصصی درست برای آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر مجهز شده است. پس از فارغ التحصیلی، آنها را با مربیان حرفه ای صالح اثبات مهارت های رهبری. [+]

برنامه TESOL MA فارغ التحصیلان تولید با مهارت برای آموزش آموزش اعضای هیئت علمی که در نقش خود به عنوان مربیان، دانشمندان خلاق، و محققان اکسل. این برنامه معلمان برای طیف گسترده ای از مواضع هم در ایالات متحده و خارج از کشور آماده کند. دانش آموزان ما خواهد شد با دانش و مهارت های تخصصی درست برای آموزش زبان انگلیسی به زبان های دیگر مجهز شده است. پس از فارغ التحصیلی، آنها را با مربیان حرفه ای صالح اثبات مهارت های رهبری.... [-]


ویدئو ها

Why Westcliff University

تماس
آدرس پستی
University Tower
4199 Campus Drive #650

CA, 92612 US
آدرس محل سکونت
Irvine, California, 92612 US