Warrington College of Business Administration, University of Florida

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

غنی در تاریخ. شکل دادن آینده.

ایالت فلوریدا همواره جسور و فریادکار را جذب کرده است، افرادی که به سرزمین هایشان کشیده شده اند و مایلند که سرنوشت خود را شکل دهند.

دانشگاه فلوریدا به عنوان موسسه تحقیقاتی برتر دولتی، آموزش و پرورش کسب و کار را به سازندگان فردا، مردان و زنان که آینده تجارت در دولت ما، کشور ما - جهان ما را شکل می دهد.

همانطور که پیشگامان خود را به منزلۀ مدرن از باتلاق و باتلاق می کشند، امروزه دانش آموزان ما با مهارت ها و تحقیقات پیشرفته ای که تنها یک استاد برجسته می توانند به آنها تحمیل کنند، به طور جسورانه یک اقتصاد جدید جهانی را در این بازار با تکنولوژی بالا و اینترنت هدایت می کنند.


تاریخ


دانشگاه فلوریدا در سال 1853 تاسیس شد و دانشکده مدیریت بازرگانی در سال 1927 ایجاد شد. در سال 1946، درجه های MBA در ابتدا در UF اهدا شد. دانشکده حسابداری فیشر در سال 1977 تأسیس شد و در سال 1996 کالج بزرگترین کمک را از آلفرد سی. وارینگتون IV سال تحصیلی 1958 دریافت کرد و به افتخار او تغییر نام یافت.


شخصیت


دانشگاه فلوریدا یک دانشگاه دولتی است که برای تامین نیازهای شهروندان دولت تاسیس شده است. در ماموریت UF، کالج تجاری وارینگتون (WCB) برنامه های تحصیلی را از دوره کارشناسی تا سطح دکترا ارائه می دهد. کالج همچنین با ایجاد افراد برجسته تجاری و ارائه راه حل برای مشکلات تجاری مشارکت می کند.


اعتباربخشی


برنامه های WCB به طور کامل توسط AACSB - انجمن بین المللی مدیریت آموزش، معروف ترین آژانس اعتباربخشی برای برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در اداره و حسابداری اداره می شود. این دانشگاه همچنین یکی از تنها 17 دانشگاه دولتی و دولتی است که متعلق به انجمن دانشگاه های آمریکایی هستند، سازمان آموزش عالی معتبر که شامل 61 دانشگاه خصوصی و عمومی در آمریکای شمالی است.


هدف


WCB متعهد به توسعه مهارت های مدیریتی بین فردی و کامل از طریق تیم و کار گروهی کوچک است. ایجاد فرصت برای توسعه مهارت های رهبری؛ ترویج تدریس آکادمیک مهارت های کلاس درس و ترویج عادت ها و نگرش هایی که اخلاق پژوهش را تشکیل می دهند.

مکان ها

گینزویل

Address
Warrington College of Business Administration
University of Florida
100 BRY

32611-7150 گینزویل, فلوریدا, آمریکا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: