توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

در سال 1834 تاسیس شد، ویک فارست یک خصوصی، دانشگاه دانشگاهی مختلط در وینستون سالم، کارولینای شمالی. یکی از موسسات پیشرو در نوع خود، ویک فارست می آمیزد صمیمیت از کالج هنرهای لیبرال با نشاط علمی یک دانشگاه تحقیقاتی. در قلب ویک فارست است که ایده آل معلم محقق. استادان به آموزش شخصی و به توسعه فردی دانش آموزان خود را متعهد است. هدایت شعار ما نرم افزار Humanitate (برای بشریت)، ویک فارست به یک آموزش اخلاقی آگاهانه در آب و هوای که ارزش رشد شخصی، تعامل جامعه و افتخار فردی اختصاص یافته است.

پیشرفت فرد مجموع

در دانشکده کسب و کار، ماموریت ما است برای شکل دادن به همه افراد. ما کمک به کسب و ایجاد یک دنیای بهتر از طریق توسعه پرشور، رهبران کسب و کار اخلاقی که دریافت نتایج با صداقت، و رهبری فکر این است که اثرات قابل مشاهده و مثبت عمل کسب و کار.

ما دانش آموزانی که بر این باورند که موفقیت است کار سخت، همکاری و شخصیت پیوستن به ما در ساخت یک تاثیر مثبت و پایدار در حرفه شریف از کسب و کار تعریف شده دعوت می کنند.

نتایج معنی دار

به عنوان یک نتیجه از تعهد ما، دنباله مدرسه جنگل از کسب و کار به طور پیوسته در میان قرار داده در جهان بهترین های سازمان های بزرگ رتبه بندی. توجه ما را به صلاحیت و شخصیت منجر به نتایج اثبات شده، فارغ التحصیلی، که لذت بردن از اعتبار تکمیل لرز از برنامه های ما برتر و مزایای استفاده مادام العمر از یک شبکه فارغ التحصیلان قوی. فارغ التحصیلان ما رسیدن به موفقیت شخصی در حالی که مرتکب خود را به علل بالاتر است. فلسفه هسته ای قوی از برنامه کسب و کار ما تولید رهبران اصولی که اعمال نفوذ بسیار فراتر از دانشگاه و شرکت های بزرگ جهان.

از خواب بیدار پردیس جنگل رینولدا در Winston-Salem

لنگری منطقه ناحیهای-تایی کارولینای شمالی، تعادل در وینستون-فرصت شهری و زیبایی های طبیعی به طور مداوم آن را بدست آورده علائم ملی بالا برای کیفیت زندگی است. با میانگین دمای دلپذیر 69 درجه، "شهر هنر و نوآوری" نیمه راه حیاتی مرکز بین سواحل شرق کارولینای شمالی و کوه های غرب است. وینستون سالم، خانه از ویک فارست پردیس اصلی، شده است در سراسر کشور در میان بهترین مکان رتبه برای راه اندازی یک کسب و کار توسط امثال فوربس و مجله پول و بلومبرگ تجارت در میان ده ترین "پاپ، مقرون به صرفه" در شهرستانها شامل آن ایالات متحده.

گوهر تاج فضای باز رینولدا است فارل تالار، خانه جدید از دانشگاه ویک فارست دانشکده کسب و کار. ، به 130،000 تسهیلات فوت مربع 55 میلیون $ باز در پاییز 2013، یکپارچه سازی دولت از هنر، فن آوری و فضای آموزشی انعطاف پذیر با معماری گرجستان اوت برای الهام بخشیدن به راحت، همکاری کارآمد بین استادان و دانشجویان.

ویک فارست شارلوت مرکز

تجربه ویک فارست خیلی مهم است که به را محدود به یک شهرستان. دانشگاه دوم ما در بزرگترین شهرستان کارولینای شمالی، شارلوت، گسترش نام تجاری ویک فارست قرار می دهد و دانش آموزان حتی به تمرکز قدرت نزدیک تر در دنیای کسب و کار. یک مرکز مالی عمده با دارایی دوم تنها به نیویورک، "ملکه شهر" به عنوان ستاد غول مانند بانک مرکزی امریکا و ولز فارگو و همچنین تیم های ورزشی حرفه ای مانند پلنگ کارولینای و اورلئانز از شارلوت عمل می کند.

در پاسخ به یک سه برابر پاره وقت جمعیت دانشجویی MBA خود را از سال 1995، دانشگاه ویک فارست دانشگاه شارلوت آن به حدود 30000 فوت مربع از فضای در سال 2012 نقل مکان کردند. ساکن در نزدیکی برخی از کسب و کار تاثیر گذار ترین در شهرستان، گام به دور از خرید و ناهار خوری گزینه های متنوع از بالای شهر شارلوت، این واحد دانشگاهی شهری راحتی فراهم می کند عملی و دولت از هنر، خدمات به کار حرفه ای مشغول در برنامه های ما ثبت نام کرد.

دانشگاه ویک فارست است معتبر:

AACSB بین المللی، انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار، که نشان دهنده بالاترین استاندارد موفقیت برای مدارس کسب و کار در سراسر جهان. موسسات معتبر تعهد خود را به کیفیت و بهبود مستمر از طریق یک بررسی دقیق دقیق و جامع اعلام.

انجمن جنوبی کمیسیون مدارس و کالجها در کالج ها، است که در آن بدن های منطقه ای برای مجوز رسمی از فارغ التحصیل موسسات آموزش عالی، خدمت به عنوان مخرج مشترک ارزش های مشترک و شیوه های میان نهادهای گوناگون در جنوب ایالات که وابسته جایزه، کارشناسی ، کارشناسی ارشد، دکترا و یا.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Wake Forest University - School of Business

10 ماه کارشناسی ارشد ما (MSc) در برنامه مدیریت بطور خاص برای هنرهای لیبرال ، علوم و فارغ التحصیلان مهندسی که می خواهند به صورت شخصی و حرفه ای در بازار امروز برتری داشته ب ... [+]

به دست آوردن لبه رقابتی

برنامه 10 ماهه ما در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت ، به طور خاص برای افراد غیردولتی طراحی شده است (ممکن است افراد خردسال مشغول به کار باشند) که می خواهند در بازار امروز سرآمد باشند. به عنوان یکی از خلاقانه ترین برنامه ها در آموزش کسب و کار کارشناسی ارشد ، برنامه ما مبتنی بر مهارت ها و دانش به دست آمده در دوره های کارشناسی خود است که شما را برای طیف گسترده ای از رشته ها و مشاغل آماده می کند.... [-]

آمریکا وینستون سالم
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Wake Forest University - School of Business

کارشناسی ارشد دانشگاه وایک فارست در رشته حسابداری (MSA) یکی از بهترین برنامه های حسابداری در ایالات متحده است که با نرخ قبولی CPA بی نظیر ، ما یک مدرسه برتر استخدام برای ... [+]

کارشناسی ارشد حسابداری شما منجر به موفقیت قابل اندازه گیری می شود

برنامه درجه کارشناسی ارشد Wake Forest Master in Accountance (MSA) یکی از پر برنامه ترین برنامه ها در نوع خود در کشور است . برنامه ما دارای سابقه اثبات شده در تعالی آموزش ، عملکرد بی نظیر CPA ، میزان عملکرد عالی ، خدمات حرفه ای قوی و شهرت قوی در بین شرکت های پیشرو است که ما را قادر می سازد تا به طور مداوم به اشتغال نزدیک به 100٪ در فارغ التحصیلی برسیم .... [-]

آمریکا وینستون سالم
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Wake Forest University - School of Business

درجه کارشناسی ارشد علوم ویک جنگل در تجارت آنالیز (MSBA) توسط دانشکده ما با ورودی شرکای شرکت ما طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که ما متخصصان آماده عملکرد را ارائه می ده ... [+]

درجه کارشناسی ارشد علوم ویک جنگل در تجارت آنالیز (MSBA) توسط دانشکده ما با ورودی شرکای شرکت ما طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که ما متخصصان آماده عملکرد را ارائه می دهیم که بازار خواستار آن است. ما حل کننده های مشکلی را توسعه می دهیم که می توانند داده ها را از بینش تا تأثیر بگیرند ، و می توانند از روز اول ارزش هر سازمان را اضافه کنند.

کارشناسی ارشد در برنامه های تجزیه و تحلیل کسب و کار دانش آموزان ما را با:قابلیت - برای تعریف مشکلات تجاری که با استفاده از داده ها و تجزیه و تحلیل ها برطرف می شوددانش - برای تعیین روش های مناسب مورد نیاز برای رفع چالش های فعلی کسب و کاراعتماد به نفس - برای استفاده مؤثر از نتیجه گیری های تحلیل های آنها برای شکل گیری تصمیمات مهم تجاریتمرکز خود را بر روی پروژه های یادگیری تجربی با شرکای شرکت های ما و استفاده از داده های خرده فروشی واقعی از مرکز بی نظیر مشارکتهای شرکتی نوآوری ما بگذرانید. جفری کم ، معاون دانشیار تجزیه و تحلیل تجارت و صندلی ریاست جمهوری اینار از تجزیه و تحلیل تجارتوی گفت: "برنامه MSBA Wake Forest به بازار متصل شده است ، جایی که فرصت هایی در زمینه تجزیه و تحلیل تجارت منفجر شده است. از طریق برنامه های دانشگاهی و آنلاین ما ، مهارت های فنی لازم ، مهارت های شغلی و یادگیری تجربی را برای تجهیز دانش آموزان به مهارت های لازم برای سوء استفاده از تجزیه و تحلیل... [-]
آمریکا وینستون سالم
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
10 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Wake Forest School of Business

Wake Forest University School of Business
Address
Wake Forest School of Business 1834 Wake Forest Road Building 60, Farrell Hall Wake Forest University
NC 27106 وینستون سالم, کارولینای شمالی, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 336-758-5422
Address
شارلوت, کارولینای شمالی, آمریکا
تلفن
false