توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

در سال 1834 تاسیس شد، ویک فارست یک خصوصی، دانشگاه دانشگاهی مختلط در وینستون سالم، کارولینای شمالی. یکی از موسسات پیشرو در نوع خود، ویک فارست می آمیزد صمیمیت از کالج هنرهای لیبرال با نشاط علمی یک دانشگاه تحقیقاتی. در قلب ویک فارست است که ایده آل معلم محقق. استادان به آموزش شخصی و به توسعه فردی دانش آموزان خود را متعهد است. هدایت شعار ما نرم افزار Humanitate (برای بشریت)، ویک فارست به یک آموزش اخلاقی آگاهانه در آب و هوای که ارزش رشد شخصی، تعامل جامعه و افتخار فردی اختصاص یافته است.

پیشرفت فرد مجموع

در دانشکده کسب و کار، ماموریت ما است برای شکل دادن به همه افراد. ما کمک به کسب و ایجاد یک دنیای بهتر از طریق توسعه پرشور، رهبران کسب و کار اخلاقی که دریافت نتایج با صداقت، و رهبری فکر این است که اثرات قابل مشاهده و مثبت عمل کسب و کار.

ما دانش آموزانی که بر این باورند که موفقیت است کار سخت، همکاری و شخصیت پیوستن به ما در ساخت یک تاثیر مثبت و پایدار در حرفه شریف از کسب و کار تعریف شده دعوت می کنند.

نتایج معنی دار

به عنوان یک نتیجه از تعهد ما، دنباله مدرسه جنگل از کسب و کار به طور پیوسته در میان قرار داده در جهان بهترین های سازمان های بزرگ رتبه بندی. توجه ما را به صلاحیت و شخصیت منجر به نتایج اثبات شده، فارغ التحصیلی، که لذت بردن از اعتبار تکمیل لرز از برنامه های ما برتر و مزایای استفاده مادام العمر از یک شبکه فارغ التحصیلان قوی. فارغ التحصیلان ما رسیدن به موفقیت شخصی در حالی که مرتکب خود را به علل بالاتر است. فلسفه هسته ای قوی از برنامه کسب و کار ما تولید رهبران اصولی که اعمال نفوذ بسیار فراتر از دانشگاه و شرکت های بزرگ جهان.

از خواب بیدار پردیس جنگل رینولدا در Winston-Salem

لنگری منطقه ناحیهای-تایی کارولینای شمالی، تعادل در وینستون-فرصت شهری و زیبایی های طبیعی به طور مداوم آن را بدست آورده علائم ملی بالا برای کیفیت زندگی است. با میانگین دمای دلپذیر 69 درجه، "شهر هنر و نوآوری" نیمه راه حیاتی مرکز بین سواحل شرق کارولینای شمالی و کوه های غرب است. وینستون سالم، خانه از ویک فارست پردیس اصلی، شده است در سراسر کشور در میان بهترین مکان رتبه برای راه اندازی یک کسب و کار توسط امثال فوربس و مجله پول و بلومبرگ تجارت در میان ده ترین "پاپ، مقرون به صرفه" در شهرستانها شامل آن ایالات متحده.

گوهر تاج فضای باز رینولدا است فارل تالار، خانه جدید از دانشگاه ویک فارست دانشکده کسب و کار. ، به 130،000 تسهیلات فوت مربع 55 میلیون $ باز در پاییز 2013، یکپارچه سازی دولت از هنر، فن آوری و فضای آموزشی انعطاف پذیر با معماری گرجستان اوت برای الهام بخشیدن به راحت، همکاری کارآمد بین استادان و دانشجویان.

ویک فارست شارلوت مرکز

تجربه ویک فارست خیلی مهم است که به را محدود به یک شهرستان. دانشگاه دوم ما در بزرگترین شهرستان کارولینای شمالی، شارلوت، گسترش نام تجاری ویک فارست قرار می دهد و دانش آموزان حتی به تمرکز قدرت نزدیک تر در دنیای کسب و کار. یک مرکز مالی عمده با دارایی دوم تنها به نیویورک، "ملکه شهر" به عنوان ستاد غول مانند بانک مرکزی امریکا و ولز فارگو و همچنین تیم های ورزشی حرفه ای مانند پلنگ کارولینای و اورلئانز از شارلوت عمل می کند.

در پاسخ به یک سه برابر پاره وقت جمعیت دانشجویی MBA خود را از سال 1995، دانشگاه ویک فارست دانشگاه شارلوت آن به حدود 30000 فوت مربع از فضای در سال 2012 نقل مکان کردند. ساکن در نزدیکی برخی از کسب و کار تاثیر گذار ترین در شهرستان، گام به دور از خرید و ناهار خوری گزینه های متنوع از بالای شهر شارلوت، این واحد دانشگاهی شهری راحتی فراهم می کند عملی و دولت از هنر، خدمات به کار حرفه ای مشغول در برنامه های ما ثبت نام کرد.

دانشگاه ویک فارست است معتبر:

AACSB بین المللی، انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار، که نشان دهنده بالاترین استاندارد موفقیت برای مدارس کسب و کار در سراسر جهان. موسسات معتبر تعهد خود را به کیفیت و بهبود مستمر از طریق یک بررسی دقیق دقیق و جامع اعلام.

انجمن جنوبی کمیسیون مدارس و کالجها در کالج ها، است که در آن بدن های منطقه ای برای مجوز رسمی از فارغ التحصیل موسسات آموزش عالی، خدمت به عنوان مخرج مشترک ارزش های مشترک و شیوه های میان نهادهای گوناگون در جنوب ایالات که وابسته جایزه، کارشناسی ، کارشناسی ارشد، دکترا و یا.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Wake Forest University - School of Business

ما 10 ماه کارشناسی ارشد هنر (MA) در برنامه مدیریت به طور خاص برای هنرهای اخیر لیبرال، علوم و فارغ التحصیلان مهندسی که می خواهند به اکسل شخصی و حرفه ای در بازار امروز طراح ... [+]

دست آوردن مزیت رقابتی

ما 10 ماه کارشناسی ارشد هنر (MA) در برنامه مدیریت به طور خاص برای هنرهای اخیر لیبرال، علوم و فارغ التحصیلان مهندسی که می خواهند به اکسل شخصی و حرفه ای در بازار امروز طراحی شده است. به عنوان یکی از برنامه های نوآورانه ترین در آموزش و پرورش کسب و کار فارغ التحصیل، برنامه MA بر اساس مهارت ها و دانش به دست آمده در مطالعات کارشناسی خود را آماده سازی شما برای طیف گسترده ای از رشته ها و مشاغل.... [-]

آمریکا Winston-Salem Charlotte
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Wake Forest University - School of Business

از خواب بیدار استاد دانشگاه فارست علوم در حسابداری (MSA) یکی از برنامه های حسابداری در ایالات متحده با نرخ عبور CPA بی بدیل است، ما یک مدرسه استخدام برتر برای شرکت های پی ... [+]

کارشناسی ارشد خود را در حسابداری منجر به موفقیت قابل اندازه گیری

از خواب بیدار استاد دانشگاه فارست علوم در حسابداری (MSA) یکی از برنامه های حسابداری در ایالات متحده با نرخ عبور CPA بی بدیل است، ما یک مدرسه استخدام برتر برای شرکت های پیشرو و تاریخی 100٪ از دانش آموزان ما در فارغ التحصیلی استفاده شده است.

دو گزینه برای کسب MSA خود را

برنامه دو ترم: برای دانش آموزانی که وارد بیدار برنامه جنگل MSA داشتن پذیرفته (یا برنامه ریزی برای قبول) یک پیشنهاد کار که پس از اتمام برنامه آغاز خواهد شد. دانش آموزانی که دنبال دو ترم، کارشناسی ارشد در ماه مه.... [-]

آمریکا Winston-Salem Charlotte
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Wake Forest University - School of Business

در کارشناسی ارشد ویک فارست علوم در تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار برنامه (MSBA)، شما روش های پیشرفته یادگیری به استفاده از تجزیه و تحلیل به چالش کسب و کار در سراسر طیف وس ... [+]

شروع کار خود را در بالا تقاضا درست از تجزیه و تحلیل کسب و کار

فرصت ها در زمینه تجزیه و تحلیل کسب و کار منفجر شده اند به عنوان سازمان های بزرگ استراتژی های داده محور و متمرکز بر تکنولوژی در سراسر تقریبا در تمامی صنایع به تصویب رسید. در ویک فارست کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار برنامه (MSBA)، شما روش داده های پیشرفته یاد بگیرند به سراسر توابع اعم از امور مالی به بازاریابی برای عملیات و منابع انسانی اعمال می شود. ما توسعه حل کننده مشکل است که می تواند داده ها را از بینش را ضربه، و می تواند ارزش هر سازمان از روز اول اضافه کنید.... [-]

آمریکا Winston-Salem Charlotte
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Wake Forest School of Business

Wake Forest University School of Business
Address
Wake Forest School of Business 1834 Wake Forest Road Building 60, Farrell Hall Wake Forest University
NC 27106 Winston-Salem, North Carolina, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 336-758-5422
Address
Charlotte, North Carolina, آمریکا
تلفن
false