Vatel USA - Campus Los Angeles

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از سال 2008، درام لس آنجلس یک آموزش و پرورش مهمان نوازی منحصر به فرد با تمرکز بر مدیریت آمریکا ارائه کرده است. کیفیت آموزش همراه با فرصت های کارآموزی مستلزم پرداخت هزینه های منحصر به فرد در برخی از لوکس ترین هتل ها در جهان در حال ساخت درام لس آنجلس یک سنگ پله به یک حرفه ای درخشان بین المللی است.

لس آنجلس، اغلب با حروف اول آن، LA شناخته شده است، و با نام مستعار شهر فرشتگان، یک مرکز جهانی از کسب و کار، تجارت بین المللی، سرگرمی، فرهنگ، رسانه ها، مد، علم، فن آوری، و آموزش و پرورش است. این خانه به موسسات مشهور پوشش طیف گسترده ای از زمینه های حرفه ای و فرهنگی، و یکی از موتورهای اقتصادی قابل توجهی ترین در ایالات متحده است.

لس آنجلس سوم غنی ترین شهرستان و پنجم شهرستان قدرتمند ترین و با نفوذ در جهان در ایالات متحده رتبه بندی شده است، در پشت شهر تنها نیویورک است. علامت های تجاری لوکس ترین هتل به در لس آنجلس و اطراف آن یافت می شود.

تمام برنامه های ما در سراسر کشور توسط شورای اعتبارگذاری برای دانشکده های مستقل و مدارس (ACICS) معتبر و با همکاری دانشگاه بین المللی کسب و کار کالیفرنیا (CIBU) ارائه شده است. CIBU یک دانشگاه خصوصی و غیرانتفاعی است.

ماموریت ما در درام لس آنجلس است که به آموزش نسل بعدی از مدیران و رهبران برای بزرگترین و پر جنب و جوش ترین صنعت در جهان است. ما رسیدن به ماموریت خود را از طریق تعهد به تعالی در آموزش، همکاری قوی با رهبران صنعت مهمان نوازی، تجارب عملی و واقعی قرار گرفتن در معرض ارزشمند بین المللی است.

دانش آموزان از طریق هر برنامه در گروه با دوره های متناسب با گروه خود پیشرفت. ساختار گروه تضمین می کند که دانش آموزان کلاس های آنها نیاز به فارغ التحصیل در زمان.

اعضای هیئت علمی ما کارشناسان در مدیریت آموزش و پرورش هستند و در تلاش برای آماده سازی دانش آموزان ما برای یک کار موفق در مدیریت مهمان نوازی بین المللی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

Welcome to VATEL USA V15

Vatel Los Angeles 2014 - Pierre-Olivier Beau

Vu The Toan - USA VaTel 2015

تماس
آدرس محل سکونت
3325 Wilshire Blvd; Suite #650
Los Angeles, California, CA 90010 US