Vatel Institute of Hospitality Management at Alliant International University - Los Angeles

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه مدیریت و مهمانداری Vatel در دانشگاه بین المللی Alliant ارائه می دهد آموزش و پرورش منحصر به فرد مهمان نوازی با تمرکز بر مدیریت آمریکا است. کیفیت آموزش همراه با فرصت های کارآموزی منحصر به فرد پرداخت شده در برخی از هتل های لوکس ترین در جهان باعث می شود که این برنامه ها به یک حرفه ی بین المللی شگفت انگیز تبدیل شوند.

لس آنجلس یکی از شهرهای متنوع و فعال کشور است و پایتخت سرگرمی در جهان است.97809_BannerHotels1.jpg

لس آنجلس، اغلب توسط حروف الفبا توسط LA، و نام مستعار شهر فرشتگان، مرکز جهانی کسب و کار، تجارت بین المللی، سرگرمی، فرهنگ، رسانه، مد، علم، فن آوری و آموزش و پرورش است.

لس آنجلس رتبه سوم ثروتمندترین شهر و پنجمین شهر قدرتمند و تاثیرگذار در جهان است که تنها در شهر نیویورک در ایالات متحده واقع شده است. لوکس ترین مارک های هتل در لس آنجلس و اطراف آن یافت می شود.

لیسانس و MBA با تمرکز در مدیریت مهمانداری از طریق موسسه مدیریت و مهمانداری واتل در دانشگاه بین المللی Alliant ارائه شده است.

محوطه دانشگاه Alliant در لس آنجلس واقع در Alhambra در منطقه غربی سان گابریل در لس آنجلس است. هشت مایل از مرکز شهر، پردیس لس آنجلس به دانشجویان دسترسی فوری به شهر بزرگ می دهد. برنامه ها در لس آنجلس ممکن است برای همه دانش آموزان در دسترس نباشد. لطفا یک متخصص ثبت نام برای جزئیات بخواهید.97819_Group2photoshooting.jpg

محوطه اطراف دانشگاه محدوده پویا سرگرمی، کسب و کار و صنعت است. دو سوم از 100 بزرگترین شرکت دولتی در این حلقه دارای دفتر مرکزی هستند.

این دانشگاه دارای 23 کلاس درس، یک اتاق کنفرانس ویدیویی، یک کلاس کامپیوتر مجتمع، یک آزمایشگاه کامپیوتری، فضاهای مطالعه گروهی و دو سالن دانشجویی است. بیش از 600 دانشجوی سالانه در تعدادی از مدارس و برنامه ها ثبت نام کرده اند.

دانشگاه بین المللی Alliant به بالاترین سطح اعتبار در ایالات متحده دسترسی پیدا کرده است؛ WASC کمیته ارشد کالج و دانشگاه (WSCUC) ، یک موسسه اعتباربخش منطقه ای که توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده به رسمیت شناخته شده و همان آژانس تحت عنوان دیگر معتبرترین مدارس کالیفرنیا و غربی آمریکا مانند استنفورد، USC و UCLA است.

ماموریت Vatel و Alliant برای آموزش نسل بعدی مدیران و رهبران برای بزرگترین و پر جنب و جوش ترین صنعت در جهان است. ما در رسیدن به مأموریت خود از طریق تعهد به تعالی در آموزش، همکاری های قوی با رهبران صنعت مهمان نوازی، تجربیات عملی واقعی و ارزش گذاری بین المللی مواجهیم.

تجربه حرفه ای حرفه ای جزء ضروری برنامه های دانشگاهی ما است و درک جامع از صنعت مهمان نوازی را ارائه می دهد و تعریف و دستیابی به اهداف حرفه ای هر دانش آموز را افزایش می دهد.

دانش آموزان از طریق هر برنامه در گروه های مختلف با دوره های متناسب با گروه خود پیشرفت می کنند. ساختار گروهی تضمین می کند که دانش آموزان کلاس هایی را که برای فارغ التحصیلی در زمان نیاز دارند، دریافت می کنند.

59761_thumb_vatel-international-business-school-of-hospitality--management-noborder_1456441881.jpg

اعضای هیات علمی ما متخصصین آموزش مدیریت هستند و تلاش می کنند دانشجویان را برای موفقیت در مدیریت بین المللی مهمان نوازی آماده سازیم.

واتل آمستردام عضو انجمن ملی مشاوره پذیرش کالج (NACAC) است و به اظهار اصول اصول خوب عمل می کند.

مکان ها

لس آنجلس

Address
3325 Wilshire Blvd; Suite #650
CA 90010 لس آنجلس, کالیفرنیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: