VCampus Global

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

VCampus یک شرکت آموزشی پیشرو در ایالات متحده واقع در ایالت دلاور است. VCampus یک آموزش عالی و ارائه دهنده خدمات است که شامل مجموعه ای غنی از "مدرس رهبری" و دوره های آنلاین از طریق شرکای جهانی آن است. ما در حال ارائه دیپلم های تخصصی و برنامه های صدور گواهینامه در زمینه هایی مانند فناوری اطلاعات، مدیریت، آموزش حرفه ای، مهارت های نرم افزاری و ... هستیم. VCampus در حال ارائه در سطح بین المللی می تواند فرصت های آموزشی، روش ها و معیارهای بین المللی را ارائه دهد. VCampus با حمایت از یکی از بهترین متخصصان آموزش و پرورش، چشم انداز قوی و به تحقق آن، ما با ایجاد مهارت ها برای ارائه کیفیت برتر و پشتیبانی عالی با یک رویکرد کلی مشتری آغاز شده است.

جایزه تعالی

نوآوری و خلاقیت چیزی است که ما در گروه VCampus به دسته های مختلفی از زبان آموزان ارائه می دهیم. انگیزه و دستاوردها نردبان هایی است که آموزگاران عمیق ما در آن می مانند. صلاحیت و عالمان هسته ما به دانش آموزان کمک می کند تا انگیزه خود را برای جستجوی راه روشن برای آنها فراهم کنند.

هنگامی که به آموزش آنلاین می آید ما بهترین ها را ارائه می دهیم!

VCampus تحت گروهی است که در کشورهای مختلف کار می کند و با ارائه آموزش های VCampus با توجه به نیازهای حرفه ای مدرن، رهبران آموزش آنلاین شده است. گواهینامه های ما به طور جهانی توسط کارفرمایان پذیرفته شده اند و به عنوان معیار استاندارد مربوط به دنیای شغلی معاصر است.

مکان ها

لس آنجلس

Address
VCampus Global
7028 Ownsmouth Avenue
Canoga Park

CA 91303 لس آنجلس, کالیفرنیا, آمریکا

الجزیره الحمرا

Address
VCampus Global Education
Al-Jazeera Al-Hamra

P.O.Box : 31291 الجزیره الحمرا, شمال راس الخیمه, امارات متحده عربی

دهلی

Address
VCampus Global Education
E-77, South Extention
Part-1

110049 دهلی, هندوستان

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: