VATEL USA at CIBU Campus in San Diego

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Vatel ارائه می دهد یک آموزش و پرورش مهمان نوازی منحصر به فرد با تمرکز بر مدیریت آمریکایی است. کیفیت آموزش همراه با فرصت های کارآموزی منحصر به فرد در برخی از لوکس ترین هتل ها در جهان را Vatel سنگ پله برای یک حرفه ای بین المللی درخشان.

یکی از بسیاری از شهرستانها خانواده پسند امریکا، سن دیگو بهشت ​​مرخصی رونده است، با درجه حرارت در طول سال در دهه هفتاد و آفتاب نزدیک به ثابت است. آفتابخورها و خوانندگان تضمین برای پیدا کردن ساحل کامل خود را، و foodies پیدا دلخوشیها در کارخانه های لبنی صنعتگرانی ها، bistros محلی، و رستوران لذیذ.

از هیجان برادوی از لا Jolla تاتر به احساس اروپا کوچک ایتالیا به نو شیک از محله Gaslamp، سن دیگو است چیزی برای همه.

تمام برنامه های ما در سراسر کشور توسط شورای اعتبارگذاری برای دانشکده های مستقل و مدارس (ACICS) معتبر و با همکاری دانشگاه بین المللی کسب و کار کالیفرنیا (CIBU) ارائه شده است. CIBU یک دانشگاه خصوصی و غیرانتفاعی است.

ماموریت ما در Vatel است برای آموزش نسل بعدی مدیران و رهبران برای بزرگترین و پر جنب و جوش ترین صنعت در جهان است. ما رسیدن به ماموریت خود را از طریق تعهد به تعالی در آموزش، همکاری قوی با رهبران صنعت مهمان نوازی، تجارب عملی و واقعی قرار گرفتن در معرض ارزشمند بین المللی است.

دانش آموزان از طریق هر برنامه در گروه با دوره های متناسب با گروه خود پیشرفت. ساختار گروه تضمین می کند که دانش آموزان کلاس های آنها نیاز به فارغ التحصیل در زمان.

اعضای هیئت علمی ما کارشناسان در مدیریت آموزش و پرورش هستند و در تلاش برای آماده سازی دانش آموزان ما برای یک کار موفق در مدیریت مهمان نوازی بین المللی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

Preview: CIBU VATEL

Welcome to VATEL USA V15

تماس
آدرس محل سکونت
520 West Ash Street
San Diego, California, CA 92101 US