Utah State University College of Agriculture and Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده ما بی نظیر است. ما طیف متنوعی از پیشنهادات آکادمیک داریم و می توان صادقانه گفت ، ما برای همه چیز داریم.

اگر می خواهید پزشک ، هوانورد ، کشاورز ، محقق ، نویسنده ، بازرگان ، طراح ، متخصص تغذیه ، اقتصاددان یا هر نوع حرفه دیگری باشید ، CAAS مکان مناسب شماست.

ما در CAAS بیش از نام شما می دانیم. ما شما را میشناسیم. اعضای هیئت علمی ما به درک جاه طلبی های شخصی و علمی شما و سپس کمک به شما در رسیدن به اهداف خود افتخار می کنند. از فرصت های تحقیقاتی گرفته تا راهنمایی های فردی ، اساتید شما برای موفقیت شما تلاش می کنند.

در سال 1888 کالج کشاورزی یوتا تاسیس شد. دو سال بعد ، وندلا برنتسون به عنوان اولین دانشجوی کالج ثبت نام می کند.

در سال 2001 دانشکده کشاورزی بخشهایی از کالج سابق زندگی خانوادگی از جمله برنامه آموزش علوم خانوادگی و مصرف کننده و گروه علوم تغذیه و مواد غذایی را جذب کرد.

در سال 2012 ساختمان جدید علوم کشاورزی در تاریخ 29 فوریه افتتاح می شود. این ساختمان جدید مرکز خدمات دانشجویی ، آزمایشگاه ها ، کلاس ها و بسیاری از اعضای اداره کالج را در خود جای داده است.

چهار سال بعد از اولین کلاس های این برنامه ، 27 دکتر دامپزشکی تازه استخراج شده فارغ التحصیلی خود را از برنامه USU / WSU در پزشکی دامپزشکی جشن می گیرند.

در سال 2018 کارخانه شکلات آگی درهای خود را به عنوان یک آزمایشگاه تخصصی علوم غذایی باز می کند. این اولین کارخانه شکلات سازی در دانشگاهی در غرب ایالات متحده است و شیرینی های آن را از لوبیا به دیگری تولید می کند.

در سال 2019 USU فناوری هوانوردی و برنامه های مدیریت نگهداری هواپیمایی خود را به پردیس Price گسترش می دهد. برنامه USU Eastern بین 25 تا 100 دانشجو پذیرش می کند و دانشجویان می توانند پس از اتمام گواهینامه FAA را دریافت کنند.

مکان ها

لوگان

Address
Old Main Hill,4800
84322 لوگان, یوتا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید