University of Illinois at Urbana-Champaign

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا ایلینویز؟

دانشگاه ایلینویز که در قلب قلب واقع شده است ، با دسترسی به تحقیقات هنری پیشرفته ، ضمن ایجاد فضای خانوادگی ، آموزش عالی درجه یک را ارائه می دهد. کالج علوم کشاورزی ، مصرف کننده و علوم زیست محیطی (ACES) دارای پنج رشته کارشناسی ارشد علوم حرفه ای است: تولید محصولات کشاورزی (شامل علوم دامی ، علوم زراعی و تولید پایدار) ، فرآوری زیست زیست

دانشکده هنرهای لیبرال

در حالی که رشته ها و تمرکز ما مطمئناً متنوع است ، موضوع متحد کننده تأکید بر یادگیری با انجام دادن در کلاس و همکاری با شرکای صنعت است. برنامه ما توسط یک هیئت مشاوره خارجی متشکل از رهبری ارشد بسیاری از شرکت های Fortune 500 هدایت می شود.

چه کاری انجام می دهیم و چرا مهم است

دانشکده های سطح جهانی ما در تلاشند تا زمینه های خود را برای کمک به ایجاد غذای فراوان ، انرژی و یک محیط سالم فراهم کنند.

دفتر کارشناسی ارشد علوم حرفه ای ایلینویز به دانشجویان کمک می کند تا در مسیر آموزشی و شغلی خود حرکت کنند. این نوع کمکها در طی 12 ماه از فارغ التحصیلی باعث شده است که 100٪ محل کارآموزی و 92٪ نرخ جایگاه شغلی داشته باشد. دانشجویان ورودی نیز با یکی از بیش از 200 فارغ التحصیل PSM برای مربیگری زوج می شوند.

امروز برای پیوستن به خانواده دانشگاه ایلینویز تقاضا کنید.

دانشگاه ایلینویز برای بهترین ROI (بازده سرمایه گذاری) رتبه اول دانشگاه های عمومی در میدوست را کسب کرد.

Urbana-Champaign یک واحه کوچک شهری با دسترسی به اجراهای کلاس جهانی ، گالری های هنری ، سالن های موسیقی و موارد دیگر است. به علاوه ، این یک سفر کوتاه به شیکاگو ، سنت لوئیس و ایندیاناپولیس است.

امروز درخواست کنید!

مکان ها

شامپاین

Address
204 Coble Hall 801 S. Wright Street
61820 شامپاین, ایلینویز, آمریکا