University of Washington Foster School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار مایکل جی فاستر در دانشگاه واشنگتن، واقع در سیاتل، در میان مدارس برتر کسب و کار در ایالات متحده قرار دارد. این دانشکده در سال 1917 تأسیس شده است و بیش از 46،000 فارغ التحصیل دارد. هر سال حدود 2500 دانش آموز در برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل خود ثبت نام می کنند و بیش از 1000 نفر در آموزش اجرایی شرکت می کنند. بیانیه مأموریت ما یک جامعه یادگیری کارآفرینی اختصاص داده شده به ایجاد، کاربرد و به اشتراک گذاری دانش است که تاکید ویژه بر محیط کسب و کار دینامیک و جهانی است.

چشم انداز آینده اگرچه مدرک کارشناسی مایکل جکسون فاستر در دانشگاه واشنگتن مدتهاست به عنوان یکی از نهادهای برتر در کشور شناخته شده است، هدف بلند مدت ما این است که چیزی کمتر از "بهترین مدرسه کسب و کار عمومی در کشور "برای دوره های کارشناسی، فارغ التحصیل، و اجرایی. ما متوجه می شویم که دانشگاه های دولتی مأموریت های مختلفی دارند، همچنین چالش های مختلف در بودجه، و سپس دانشگاه های خصوصی، به همین دلیل است که ما انتخاب کردیم تا خود را در برابر بهترین موسسات تحقیقاتی دولتی تأمین مالی کنیم.

هدف ما بهترین بودن این است که در مورد حقوق و رتبه بندی رسانه ها صحبت نکنیم؛ این امر در مورد بهترین بودن در انجام مأموریت عمومی ما برای پیشبرد دانش از طریق تحقیق و آماده سازی مردان و زنان جوان به عنوان رهبران کسب و کار فردا است، با ارائه آنها به طور واقعی تجربه یادگیری انتقالی

برای دستیابی به چشم انداز دراز مدت برای مدرسه فاستر، ما به شدت با ابتکارات زیر رو به رو هستیم: ایجاد امکانات کلاس جهانی با سرمایه گذاری پیش بینی شده 160 میلیون دلار. اضافه کردن به صفوف برجسته برجسته ما با استخدام تهاجمی از دانشکده جدید که محققان استثنایی است و همچنین متعهد به داشتن معلمان و مربیان دانش آموز است. ردیابی ارزیابی دانش آموزان با اهداف بلندپروازانه برای بهبود مداوم در تجربه یادگیری. بررسی برنامه درسی ما در برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل تاکید بیشتر بر رهبری و تفکر استراتژیک.

مکان ها

سیاتل

Address
Mackenzie Hall, Box 353200,

98195-3200 سیاتل, منطقه کلمبیا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید