University of Virginia McIntire School of Commerce

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره McIntire

مدرسه بازرگانی McIntire به عنوان یکی از بهترین مدارس کسب و کار در کشور محسوب می شود که برنامه های سطح بالا را در دوره های کارشناسی، فارغ التحصیل، و گواهینامه ارائه می دهد. برنامه کارشناسی McIntire به دانشآموزان یک لیسانس علوم در رشته تجارت ارائه می دهد؛ دانش آموزان ممکن است در سرمایه گذاری، حسابداری، بازاریابی، مدیریت، یا فناوری اطلاعات تمرکز کنند.

McIntire علاوه بر برنامه کارشناسی خود، پنج برنامه تحصیلات عالی را ارائه می دهد. MS در برنامه بازرگانی، مدرک کارشناسی ارشد، برای آماده سازی کارشناسان هنر، علم و مهندسی تازه کار برای حرفه های کسب و کار طراحی شده است؛ MS در تجارت جهانی، ارائه شده در همکاری با دو مدرسه کسب و کار مشهور - ESADE مدرسه کسب و کار در بارسلونا، اسپانیا، و کالج Lignan در دانشگاه Sun Yat-sen در گوانگژو، چین - فارغ التحصیلان تازه کار با درجه های کسب و کار کارشناسی فرصت برای توسعه کسب و کار جهانی مهارت هایی که می توانند سود خود را در طول حرفه های خود پرداخت کنند. MS در برنامه حسابداری به دانش آموزان حسابداری که اخیرا فارغ التحصیل شده اند کمک می کند تا مهارت های تحلیلی و فنی مورد نیاز خود را در زمینه حسابداری پیشرفت دهند.

MS در مدیریت فناوری اطلاعات (MS در MIT) برنامه برای حرفه ای های اوایل و اواسط حرفه ای است که به دنبال پیشرفت حرفه خود با بهبود درک خود را از ارتباطات کسب و کار فناوری اطلاعات؛ MS Business Analytics (MSBA)، که در همکاری با دانشکده تجارت Darden UVA ارائه شده است، تهیه متخصص را در مهارت های تحلیلی، فنی و رهبری لازم برای تبدیل مجموعه داده ها به تصمیم گیری های استراتژیک فراهم می کند.

در سال 2019، کارشناسی ارشد بازرگانی رتبه بندی # 1 را برای "بهترین مدرسین در مدیریت" در ایالات متحده توسط The Economist به دست آورد. در سال 2018 McIntire رتبه دوم رتبه دوم را در میان برنامه های کارشناسی کارشناسی ارشد در ایالات متحده به دست آورد.

در سال 2019، شاعران

117480_pexels-photo-1451448.jpeg

بیانیه مأموریت

در McIntire، سنت ما نوآوری است. بیانیه ماموریت مدرسه، که در سال 2013 به تصویب رسیده، این مارتین مکاینتیار را تصدیق می کند:

مدرسه بازرگانی McIntire یک مکتب حرفه ای است که در ایجاد و انتشار دانش است که به طور قابل ملاحظه ای بر ایده ها و اقدامات دانشجویان، دانش پژوهان و رهبران تجاری در سراسر جهان تأثیر می گذارد. مدرسه McIntire تلاش می کند که بهترین، ابتکاری ترین، برنامه جهانی کسب و کار متمرکز در سطح جهان و ارائه برنامه های عالی با کیفیت، نوآورانه، تخصصی تخصصی است، همچنین با جهت گیری جهانی. دو عنصر مهم در دستیابی به برتری و نوآوری برنامه، یادگیری یکپارچه و عملی است و با توجه به نقاط قوت آن دانشکده ها، کارکنان، دانشجویان و فارغ التحصیلان از طریق فرهنگ و جامعه قوی.

پنج اصل اصلی این بیانیه مأموریت عبارتند از: کیفیت، نوآوری، ادغام، جهت گیری جهانی و جامعه. این اصول به طور مداوم به اساتید، کارکنان، دانشجویان، فارغ التحصیلان و شرکای شرکتی، از طریق هیئت مدیره مکاترونه و جلسات کارکنان، جلسات دو سالانه با هیئت مدیره هیئت مدیره مکینتیرو که شامل فارغ التحصیلان و شرکای شرکتی است، و وسایل ارتباطی مختلف McIntire که شامل مجلات مکینتیر هستند، گزارش ها و اشکال مختلف رسانه های الکترونیکی. این اصول، تصمیمات استراتژیک در مورد برنامه ها، برنامه درسی، استادان، کارکنان و توسعه دانش آموزان را در اختیار می گذارد. با تعهد به برتری، یک روح نوآور، یک دیدگاه یکپارچه، قدردانی از جهانی شدن کسب و کار و احساس قوی جامعه، دیدگاه مدرسه، توسعه دانش آموزان به رهبران است که موفق به زندگی، کار، رقابت و کمک در جدید واقعیت جهانی

تاریخ

دانشگاه ویرجینیا در سال 1819 توسط توماس جفرسون تاسیس شد. دیدگاه وی از "روستای علمی"، جایی که دانشمندان و دانش آموزان با یکدیگر همکاری می کنند، باقی می ماند.

مدرسه McIntire که در سال 1921 با کمک مالی Paul Goodloe McIntire تأسیس شد، به شدت از مفهوم جفرسون روستای آکادمیک حمایت می کند. برنامه کارشناسی کارشناسی خود را به شهرت ملی قوی تبدیل کرده است و برنامه های فارغ التحصیل آن در حسابداری، بازرگانی، تجارت جهانی و مدیریت فناوری اطلاعات توسط کارفرمایان بسیار رتبه بندی شده است. به همین ترتیب، موسسه کسب و کار McIntire ارائه برنامه های گواهی ارتقاء حرفه ای برای دانشجویان کارشناسی، فارغ التحصیلان، و کارشناسان حرفه ای است.

مکان ها

شارلوتزویل

Address
125 Ruppel Drive
22903 شارلوتزویل, ویرجینیا, آمریکا