توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ویرجینیا مدرسه داردن از کسب و کار http://www.darden.virginia.edu/web/Home/ دانشگاه ویرجینیا مدرسه داردن از کسب و کار یکی از مدارس پیشرو کسب و کار در جهان است - # 1 تجربه آموزش و پرورش توسط اکونومیست (2012) قرار گرفت. داردن ارائه می دهد سه فرمت رشته MBA آن (MBA، MBA برای مدیران و MBA جهانی برای مدیران)، و همچنین به عنوان دکتری و آموزش و پرورش اجرایی برنامه. داردن ارائه بهترین در جهان تجربه مدیریت آموزش و پرورش از طریق محیط یادگیری بالا تعامل خود را، است که توسط سه عنصر کلیدی مشخص:

روش مطالعه موردی دانش آموزان در شرایط کسب و کار در زندگی واقعی پوشا صنعتی، کشورها و رشته را غرق و توسعه آنها را به رهبران کامل که برای هر چیزی آماده است.

داردن را برتر دانشکده - به طور مداوم توسط بررسی پرینستون و بار مالی به رسمیت شناخته شده - عمیقا به توسعه حرفه ای و شخصی از دانش آموزان و مدیران متعهد است. استادان داردن ایجاد یک انرژی بالا، تجربه تحول در کلاس درس و پیش تفکر نوآورانه در کسب و کار از طریق پژوهش.

تنگ گره جامعه، متشکل از دانشجویان، استادان، کارکنان و فارغ التحصیلان، یکی از جهان مشترک است. فارغ التحصیلان داردن یک شبکه جهانی از بیش از 14،000 تشکیل می دهند و در سراسر طول عمر خود را به مدرسه متصل باقی می ماند، به تماس از طریق فعالیت های داوطلبانه، انسان دوستی و دانشگاهیان.

داردن فارغ التحصیل مدرسه کسب و کار از دانشگاه ویرجینیا، در Charlottesville در سال 1819 توسط توماس جفرسون، رئيس جمهور سوم از ایالات متحده و نویسنده اعلامیه استقلال تاسیس شده است. ماموریت مدرسه است برای بهبود جهان در حال توسعه و الهام بخش رهبران مسئول و با پیشرفت دانش است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: