توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مدیریت دانشگاه تگزاس در دالاس متعهد به ارائه دانش آموزان خود به یک تجربه آموزشی عالی است، که گسترش و تیز کردن مهارت های خود، کمک به آنها برای تبدیل شدن به رهبران کسب و کار است و آنها را با چشم انداز شغلی قوی ترک می کند.

مأموریت مدرسه مدیریت، با مشارکت با جامعه کسب و کار برای برطرف کردن چالش های یک جامعه به سرعت در حال تغییر، مبتنی بر فناوری، و جامعه جهانی است:

  • انجام تحقیق به منظور ارتقاء دانش مدیریت
  • آموزش مدیریت با کیفیت بالا را به یک گروه متشکل از دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل و مدیران اجرایی تحویل دهید
  • توسعه، نوآوری و به طور مداوم برنامه های پیشرفت آموزش و پرورش و مدیریت را بهبود بخشد

بسیاری از ویژگی های دانشگاه تگزاس در دانشکده مدیریت دالاس را تشخیص می دهند. اول، ما یک گروه بسیار با استعداد از اعضای هیات علمی داریم که بسیاری از آنها به رسمیت شناختن ملی و بین المللی به دست آمده اند و ما بهترین اعضای هیات علمی را به دست آورده ایم. دوم، موقعیت ما در یک منطقه پویا و رو به رشد که در آن بسیاری از شرکت های پر جنب و جوش جهانی زندگی می کنند، مدرسه را مزیت رقابتی منحصر به فرد ارائه می دهد. ما هیئت مشورتی مشورتی فعال داریم و متعهد هستیم روابطمان را با صنعت تقویت کنیم. سرانجام، ما بخشی از یک دانشگاه جوان و با کیفیت است که مديريت آموزش را به عنوان حوزه اولويت بالا شناخته است. همه این ویژگی ها محیطی را فراهم می کنند که در آن ما می توانیم آموزش عالی را به دانش آموزانمان ارائه دهیم.

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: