توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما ماوریکس هستیم

یکی از رهبران آموزشی در قلب منطقه پرجمعیت منطقه تگزاس، دانشگاه تگزاس در آرلینگتون، ذهن را در محیطی قرار می دهد که برتری، نوآوری و تنوع را ارزیابی می کند. UTA به تولید دانش آموزان مادام العمر و متفکران بحرانی نیاز دارد.


یک دانشگاه از تمایز

UTA یکی از بزرگترین فعالیت های تحقیقاتی Carnegie Research-1 است که به کشف افزایش دهنده ی زندگی، آموزش نوآورانه و مشارکت اجتماعی مشغول است.

تعالی و پیشرفت در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون فراوان است. برنامه های آکادمیک ما بسیار جذاب ترین و باهوش ترین دانش پژوهان را از سراسر جهان جذب می کنند و اعضای هیات علمی و دانشجویان ما به طور مداوم به رسمیت شناختن ملی و بین المللی برای موفقیت هایشان می پردازند. محدوده و عمق این تمایز، وضعیت UTA را به عنوان یک مکان پیشگام برای تعقیب فکری و راننده تغییرات مثبت تلقی می کند.


رتبه بندی دانشگاه

 • UTA به R-1 اعطا شد: دانشگاه های دکترا - بالاترین فعالیت های پژوهشی توسط طبقه بندی دانشگاه Carnegie موسسات آموزش عالی، فهرست قطعی برای دانشگاه های برتر دکترا در ایالات متحده. این دانشگاه را در یک گروه نخبگان از 115 موسسه، از جمله هاروارد، MIT، و جان هاپکینز قرار می دهد.
 • اخبار ایالات متحده
 • اخبار ایالات متحده
 • طبق گفته نظامی Times، UTA رتبه شماره 12 در 2018 فهرست "بهترین برای Vets: کالج"، بالاترین هر هر دانشگاه چهار ساله تگزاس است.
 • UTA رتبه 9 را به عنوان یک دانشگاه "دوست نظامی" برای 2018 توسط رسانه Victory Media ارزیابی می کند که موسسات آموزش عالی را برای نمایش شیوه های پیشرو در استخدام و حمایت از دانشجویان پس از نظامی ارزیابی می کند.
 • این دانشگاه 16 نقطه در سطح ملی و 3 نقطه در سطح جهانی در مرکز رتبه بندی دانشگاه جهانی 2018-19 پرش کرد. UTA در سطح ملی 150 است و 558 در جهان است.
 • نقد و بررسی پرینستون UTA به عنوان یکی از "بهترین غرب" در 2019 بهترین کالج ها: منطقه بر اساس رتبه بندی منطقه.
 • گوناگونی: مسائل مربوط به آموزش عالی در بین دانشگاه های برتر کشور برای تسویه تحصیل در مدارس اقلیت در دانشگاه UTA رتبه بندی می شود. برای سال 2017، UTA شماره 1 در تگزاس بود برای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد که به دانشجویان آمریکایی آفریقایی-آمریکایی داده شد، شماره 1 در شمال تگزاس و 12 در کشور برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد به دانشجویان فارغ التحصیل اسپانیایی، شماره 1 در شمال تگزاس و شماره 18 در کشور برای دریافت مدرک لیسانس به دانشجویان اسپانیایی تبار، شماره 1 در شمال تگزاس و شماره 2 تگزاس برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد در تمام دانشجویان اقلیت، و شماره 21 در کشور برای تحصیلات لیسانس و کارشناسی ارشد که به تمام دانش آموزان اقلیت
 • کالج فاکتوری UTA در 15 درصد از کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده برای دوستداران جانباز رتبه بندی شده است. رتبه بندی بر مبنای نتایج آموزشی برای جانبازان، دانشجویان نظامی فعال و خانواده های آنها است.
 • آموزش پیشرفته ارتش
 • مجله Winds of Change با نام UTA به لیست 2017-18 خود از 200 مدرسه برتر برای دانش آموزان بومی آمریکا که درجه های STEM را دنبال می کنند، سومین سال متوالی به رسمیت شناخته شده است.
 • UTA شماره 9 در رتبه بندی کالج های بزرگ "2017-18 رتبه بندی از" 50 بهترین کالج برای آموزش بزرگسالان است. "
 • فوربس در فهرست 2018 بهترین کالج های خود رتبه بندی UTA شماره 191 را نشان می دهد.
 • UTA توسط مجله Latino Leaders یکی از بهترین مدارس برای Latinos نامگذاری شد.
 • گزارش از موسسه بروکینگز دانشگاه تگزاس در آرلینگتون در میان دانشگاه های دولتی دولتی در ارائه آموزش عالی کالج به دانش آموزان از تمام درآمد سطح.
 • انجمن زنان در ریاضیات در سال 2017 با UWA دانشجویان AWM را با جایزه ملی افتتاحیه خود برای جمع آوری و استقرار افتخار جشن گرفت.
 • در سال 2018، UTA به عنوان یکی از بهترین کالج های آنلاین برای دانشجویان غیر سنتی توسط OnlineColleges.com نامگذاری شد. این در لیست شماره 8 آمده است.
 • UTA در سال 2017 توسط "سیرا"، مجله ملی باشگاه سیرا، در میان "مدارس خنک" برتر کشور قرار گرفت. سیرا سالانه مدارس را در طیف گسترده ای از معیارهای پایداری، از جمله حمل و نقل، دفع زباله، انرژی، غذا، و نوآوری پردیس، ارزیابی می کند.
 • موسسه مهندسی ساختمانی مهندسین عمران آمریکا به عنوان دانشجوی دوره کارشناسی ارشد UCE به عنوان دانشجوی دوره کارشناسی ارشد UTA در سال 2017 افتخار می کند.
 • مجله شبکه اسپانیایی زبان UTA در بین بهترین بهترین مدارس کشور در سال 2017 رتبه بندی شده است.
 • UTA در سال 2010-2020 در دانشگاه Carnegie Community Engaged پرداخته شده توسط بنیاد Carnegie برای پیشرفت آموزش برای خدمت به جامعه و سیستم مدارس عمومی تعیین شده است.
 • نظرسنجی پرینستون شامل فهرست UTA در "بهترین 381 کالج: نسخه 2017" است.
 • ValueColleges.com رتبه بندی UTA را در بین 50 مدرسه عالی رتبه ای برای 2017 رتبه بندی کرده است. ارزیابی کنندگان گفتند که محل UTA به دانش آموزان دسترسی به یکی از مراکز اقتصادی پیشرو در کشور می دهد.
 • مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهان UTA در شماره 1667 در ایالات متحده در فهرست 2017 قرار گرفت. این افزایش از تعداد 175 در سال 2016، شماره 185 در سال 2015 و شماره 196 در سال 2014 است.
 • UTA در 36st در "ستون محیط زیست" وال استریت ژورنال / تایمز تحصیلات کالج درجه کالج 2017 وارد شد. ستون نظر آرایش بدن دانشجویی در هر محوطه دانشگاه، کمک به دانش آموزان درک کنند که آیا آنها خود را در متنوع، حمایت، و محیط فراگیر در حالی که آنها در کالج هستند.
 • UTA رتبه اول را در تگزاس و رتبه 49 در ملت در لیست 2017 میلادی واشنگتن از بهترین کالج های 4 ساله آمریکایی برای دانش آموزان بزرگسال به دست آورد. این مجله کالج ها را براساس داده های مربوط به سیستم اطلاعات سیستم های اطلاعات مدرک مجتمع آموزش و پرورش دانشکده و کالج Scorecard خود انتخاب کرد.
 • ValueColleges.com رتبه بندی UTA شماره 42 در لیست خود را از بهترین مدارس تحصیلات عالی آنلاین در سال 2017.
 • تایمز تحصیلات عالی رتبه UTA شماره 126 را در فهرست بهترین دانشگاه های ایالات متحده در سال 2018 رتبه بندی کرده است.
 • UTA شماره 141 در اخبار ایالات متحده را به خود اختصاص می دهد
 • اخبار ایالات متحده
 • UTA یکی از تنها 63 موسسات در سراسر کشور به فی تتا کاپا در 2017 انتقال افتخار رول، که برتری در انتقال کالج جامعه را مشخص به نام است Pathways .
 • UTA رتبه 8 را در بهترین کالج های Online ValueColleges.com در تگزاس رتبه بندی کرد.

دانشگاهی از هنر دانشگاه در قلب شمال تگزاس

با افزایش شمار دانشجویان دانشگاه، UTA به یک دانشگاهی برای اولین بار برای دانش آموزان به دنبال یک تجربه دانشگاهی پرطرفدار تبدیل شده است. دانش آموزان ما در یک برنامه قوی از فعالیت های برنامه درسی شرکت می کنند که آنها را برای تبدیل شدن به نسل بعدی رهبران آماده می کند.

امکانات

منابع بیشتر رقابت کمتر

ما برخی از محیط های یادگیری باور نکردنی در سیستم دانشگاه تگزاس داریم. و دانش آموزانی که به اینجا می آیند، متوجه می شوند که در واقع به آن دسترسی دارند. از هنرمندانی که کار خود را در گالری در UTA نشان می دهند به پرستاران آینده که به شرایط اضطراری در بیمارستان هوشمند ما پاسخ می دهند، دانش آموزان ما فرصت شغل در فضایی را می دهند که خط را بین دنیایی که در آن یاد می گیرند و آن را شکل می دهند .


فارغ التحصیلان ما تاریخ را تشکیل می دهند

حدود 65 درصد از 210،000 فارغ التحصیل دانشگاه در شمال تگزاس زندگی می کنند و به تاثیر اقتصادی سالانه ما در 12.8 میلیارد دلار در منطقه کمک می کند.


رهبری ما

ما دانشجویان را با مشاغل خود متصل می کنیم. ما توانایی اعضای هیات علمی خود را برای پیگیری منافع خود داریم. و ما جهان را با ایده های تازه و استعداد مشخص عرضه می کنیم. آنچه که همه چیز را ممکن می سازد، سازمان مرکزی قوی ما است که با کارایی، وضوح و یکپارچگی کار می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Texas Arlington

مدرک کارشناسی ارشد مدرک ساختمانی یک برنامه بین رشته ای است که متمرکز بر مدیریت پروژه های ساختمانی است. این شامل دوره های انتخابی در معماری، کسب و کار و مدیریت است. این مد ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد مدرک ساختمانی یک برنامه بین رشته ای است که متمرکز بر مدیریت پروژه های ساختمانی است. این شامل دوره های انتخابی در معماری، کسب و کار و مدیریت است. این مدرک کارشناسی ارشد به طور عمده برای متقاضیان با مدرک کارشناسی در مهندسی عمران طراحی شده است، اما دانش آموزان با رشته های مختلف کارشناسی می توانند با در نظر گرفتن دوره های تسطیح شده، وارد برنامه شوند.

مدیریت ساخت و ساز

پیشرفت در فن آوری های ساخت و ساز، تامین مالی و روش ها، نیاز به مدیریت صحیح و منظم پروژه های ساختمانی را برجسته می کند. ساختار سازمانی، مدل های تجاری و توانایی اجرای فن آوری های جدید در عمل نیازمند مطالعه پیشرفته در مدیریت ساخت و ساز است. مدرک کارشناسی ارشد مدرک مهندسی در رشته های تجارتی، مسکونی، سنگین / بزرگراه و برنامه های کاربردی صنعتی برای رفع بسیاری از چالش های موجود در زمینه مدیریت ساخت و ساز، مطالعات بین رشته ای را ارائه می دهد.... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Texas Arlington

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل کسب و کار طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای شناسایی و پیاده سازی فرصت برای استفاده استراتژیک تجزیه و تحلیل کسب و کار با تاک ... [+]

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل کسب و کار طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای شناسایی و پیاده سازی فرصت برای استفاده استراتژیک تجزیه و تحلیل کسب و کار با تاکید بر کسب و کار. دانش آموزان از طیف گسترده ای از رشته ها و عملکرد در کسب و کار و همچنین دانش تخصصی تجزیه و تحلیل کسب و کار و مجموعه مهارت های همراه خود را به دست آورد. یک برنامه آموزشی فشرده شامل کسب و کار هوش، داده کاوی، اقتصاد سنجی، تحقیقات بازاریابی، تکنیک های آماری دانشجویان را برای حرفه ای در زمینه تجزیه و تحلیل کسب و کار آماده می کند.... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

هدف از مدرک کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی این است که دانش آموزان واجد شرایط را با هر دو دانش کلی کسب و کار و دانش تخصصی از سیستم های اطلاعاتی فراهم کنند. دانش آموزا ... [+]

حرفه ای در سیستم های اطلاعاتی می تواند هیجان انگیز و چالش برانگیز باشد. IS یک زمینه رو به رشد با فرصت های زیادی است. حقوق فارغ التحصیلان IS بالاتر از رشته های کسب و کار معمولی برای دوره های کارشناسی و بیشتر است.

استاد علوم سیستم های اطلاعاتی طراحی شده است تا فارغ التحصیلان هر دو دانش عمومی کسب و کار و دانش تخصصی از سیستم های اطلاعاتی را فراهم کنند. دانش آموزان در معرض تئوری، تحقیق و کاربرد عملی مناطق مختلف سیستم اطلاعاتی شامل سیستم های اطلاعات مدیریت، سیستم های مدیریت پایگاه داده، تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم ها و ارتباطات داده ها هستند. و ممکن است مفاهیم سیستم، تجارت الکترونیک، تجزیه و تحلیل کسب و کار، فرمول بندی مشکل، علوم رایانه، علوم مدیریتی، تحقیق و دیگر زمینه های مرتبط را در مفاهیم سیستم به طور کلی بپذیرد. این برنامه برای آماده سازی دانش آموزان برای حرفه ای های سیستم های اطلاعاتی در کسب و کار و صنعت، و همچنین در سازمان های دولتی و غیر انتفاعی طراحی شده است.برنامه درسی مرسوم برای برنامه MSIS:آمار پیشرفته BSTAT 5325INSY 5337 انبار داده و اطلاعات کسب و کارINSY 5339 داده کاویINSY 5376 بزرگ داده یا INSY 5377 وب تجزیه و تحلیل یا INSY 5378 داده های علومINSY 5373 مدیریت پروژهINSY 5375 مدیریت فناوری اطلاعاتساعتهای انتخابی توسط متخصص ارشد **برنامه MSIS به انعطاف پذیری در انتخاب گزینه ها و سرعت خود را از طریق برنامه اجازه می دهد. تمام دوره ها در شبانه روز در پردیس اصلی در آرلینگتون، تگزاس برگزار... [-]
آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

هدف از برنامه های فارغ التحصیل در علوم کامپیوتر (CS)، تسهیل توسعه حرفه ای و علمی دانش آموز است. برنامه کارشناسی ارشد (MS) برای گسترش دانش دانش آموز و تأکید بر یک منطقه خا ... [+]

هدف از برنامه های فارغ التحصیل در Computer Sc (CS) این است که تسهیل دانش و پیشرفت حرفه ای دانش آموز را توسعه دهد. برنامه کارشناسی ارشد (MS) برای گسترش دانش دانش آموز و تأکید بر یک منطقه خاص تمرکز طراحی شده است.

مناطق معمول غلظت عبارتند از:

سیستم های کامپیوتریسیستم های هوشمندمهندسی نرم افزاربانک اطلاعاتیارتباطاتبرنامه تحصیلی

گزینه های غیر کارشناسی ارشد علوم رایانه در زمینه علوم رایانه ای پیشرفت های حرفه ای را ارائه می دهند. گزینه ساخت یافته نیاز به 36 ساعت اعتبار دارد.... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

برنامه مدیریت مهندسی به عنوان یک برنامه بین رشته ای ارائه می شود که مفاهیم مهندسی و کسب و کار را ادغام می کند. برنامه درسی یک مهندس یا دانشمند حرفه ای با تجربه برای نقش ر ... [+]

برنامه مدیریت مهندسی به عنوان یک برنامه بین رشته ای ارائه می شود که مفاهیم مهندسی و کسب و کار را ادغام می کند. برنامه درسی یک مهندس یا دانشمند حرفه ای با تجربه برای نقش رهبری در برنامه ریزی، توسعه و مدیریت منابع تکنولوژیکی شرکت ها از جمله افراد، فن آوری و فرایندها را تهیه می کند. فارغ التحصیلان درک چگونگی استفاده از پایگاه فنی برای دستیابی به اهداف عملیاتی، استراتژیک و رقابتی سازمان را درک می کنند. این برنامه در همکاری با کالج مدیریت کسب و کار ارائه شده است.... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

ارائه دوره ها دانش آموز را فرصتی برای گسترش و تقویت دانش خود را در تعدادی از زمینه های مهندسی برق فراهم می کند. دانش آموز با کمک یک مشاور علمی می تواند برنامه ای را در هر ... [+]

ارائه دوره ها دانش آموز را فرصتی برای گسترش و تقویت دانش خود را در تعدادی از زمینه های مهندسی برق فراهم می کند. دانش آموز با کمک یک مشاور علمی می تواند برنامه ای را در هر یک از چندین رشته تخصصی در زمینه مهندسی برق یا از ارائه بخش های مرتبط در علوم و مهندسی برنامه ریزی کند.

تحصیلات تکمیلی و تحقیق در زمینه های زیر ارائه می شود:

سیستم های دیجیتال و میکروپروسسوری / کنترل کنندهدستگاه های حالت جامد، مدارها و سیستم هاسیستم ها و کنترل هازمینه و کاربرد الکترومغناطیسیسیگنال دیجیتال و پردازش تصویرمخابرات و سیستم های اطلاعاتیسیستم های قدرتدستگاه های نوری و سیستم هافناوری نانو و MEMS - مواد و دستگاهسیستم های انرژی تجدید پذیر و فناوری وسیله نقلیه... [-]
آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

برنامه مهندسی صنعتی طراحی شده است تا دانش آموزان را از دانش بنیادی در زمینه های مختلف مهندسی صنایع تامین کند. یک دانش آموز ممکن است مدرک تحصیلی گسترده ای داشته باشد یا مم ... [+]

برنامه فارغ التحصیل مهندسی صنایع طراحی شده است تا دانش آموزان را با دانش بنیادی در زمینه های مختلف مهندسی صنایع و با فرصتی برای تأکید در یک منطقه خاص طراحی کند. دانش آموزی که مدرک کارشناسی ارشد را می گذارد ممکن است در هر حوزه مهندسی صنایع مانند مهندسی عمران، تحقیقات عملیاتی و آمار کاربردی، سیستم های تولید، تدارکات، سیستم های سازمانی، مدیریت سازمانی و ارگونومی متخصص باشد.

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع یک برنامه تحقیقاتی است که شامل گزینه پایان نامه، گزینه جایگزین پایان نامه و گزینه غیر انتزاعی است.... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

هدف از برنامه فارغ التحصیل در مهندسی عمران، تهیه دانش آموزان برای ادامه تحصیلات حرفه ای و انطباق با منافع فنی آنها است. دانشجویان با کمک یک مشاور علمی در زمینه مورد علاقه ... [+]

هدف، واقعگرایانه

هدف از برنامه فارغ التحصیل در مهندسی عمران، تهیه دانش آموزان برای ادامه تحصیلات حرفه ای و انطباق با منافع فنی آنها است. دانشجویان با کمک یک مشاور علمی در زمینه مورد علاقه خود، برنامه های خود را در یکی از زمینه های فنی مهندسی عمران برنامه ریزی می کنند. مناطق برنامه و تحقیق معمول عبارتند از:

مهندسی ساخت و ساز و مدیریت؛محیط زیست (کنترل کیفیت آب و هوا و کنترل جامد و مواد خطرناک)؛ژئوتکنیک (مکانیک خاک و بنیادها)؛زیرساخت سیستم مهندسی و مدیریت؛سازه ها و مکانیک کاربردی؛حمل و نقل (برنامه ریزی ترافیک، بزرگراه ها، فرودگاه ها، و ترانزیت)؛منابع آب (هیدرولوژی و هیدرولیک)برنامه تحصیلیمهندسی و مدیریت ساخت و ساز... [-]
آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

برنامه تحصیلات تکمیلی فرصت هایی برای توسعه حرفه ای در قالب هایی مانند: دوره های آموزشی برای ارتقاء مهارت های فنی در زمینه های مهندسی مکانیک فراهم می کند؛ آموزش از طریق تج ... [+]

برنامه تحصیلات تکمیلی فرصت هایی برای توسعه حرفه ای در قالب هایی مانند: دوره های آموزشی برای ارتقاء مهارت های فنی در زمینه های مهندسی مکانیک فراهم می کند؛ آموزش از طریق تجربیات مختلف در طراحی، توسعه، تحقیق، آزمایش، و / یا تجزیه و تحلیل در تلاش های مشترک با هیئت علمی و همسالان؛ دوره های تخصصی تحصیلی برای ورود به عرصه های کاری مرتبط با رشته مهندسی مکانیک؛ آموزش فردی تحت نظارت دانشکده؛ و دوره های آموزشی حمایتی برای برنامه های منجر به حرفه ای که نیاز به مهارت های بین رشته ای دارند.... [-]

آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Texas Arlington

هدف از برنامه های فارغ التحصیل در مهندسی کامپیوتر (CpE)، تسهیل توسعه حرفه ای و علمی دانش آموز است. برنامه کارشناسی ارشد (MS) برای گسترش دانش دانش آموز و تأکید بر یک منطقه ... [+]

هدف از برنامه های فارغ التحصیل در مهندسی کامپیوتر (CpE)، تسهیل توسعه حرفه ای و علمی دانش آموز است. برنامه کارشناسی ارشد (MS) برای گسترش دانش دانش آموز و تأکید بر یک منطقه خاص تمرکز طراحی شده است.

مناطق معمول غلظت عبارتند از:

سیستم های کامپیوتریسیستم های هوشمندمهندسی نرم افزاربانک اطلاعاتیارتباطاتبرنامه تحصیلی

دوره های مورد نیاز

CSE 5311: الگوریتم های پیشرفتهCSE 5301: تکنیک های تجزیه و تحلیل داده ها و مدل سازی، یاCSE 5306: سیستم عامل های II، یاCSE 5317: طراحی و ساخت کامپایلرها... [-]
آمریکا Arlington
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Turn it up