University of Texas Arlington

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما ماوریکس هستیم

دانشگاه تگزاس در آرلینگتون ، یک رهبر آموزشی در قلب منطقه پر رونق شمال تگزاس ، ذهن را در محیطی پرورش می دهد که از تعالی ، نوآوری و تنوع برخوردار باشد. UTA به پرورش یادگیرندگان مادام العمر و متفکران منتقد منطقه و ملت ما اختصاص دارد.


یک دانشگاه عالی کلاس جهانی

UTA یکی از بزرگترین فعالیت های تحقیقاتی Carnegie Research-1 است که به کشف افزایش دهنده ی زندگی، آموزش نوآورانه و مشارکت اجتماعی مشغول است.

اخبار برتر و گزارش جهانی "رتبه بندی بهترین مدارس تحصیلات تکمیلی شامل بیش از 20 برنامه تحصیلات تکمیلی در UTA است. برنامه های دانشگاهی با رتبه عالی ما بهترین و درخشان ترین محققان از بیش از 100 کشور را به خود جلب می کند و دانشکده ها و دانشجویان ما به طور مداوم به خاطر دستاوردهای خود از ملی و بین المللی برخوردار می شوند. UTA به عنوان ششمین دانشگاه متنوع در کشور ، افتخار خود را برای ورود و فرصت های فرهنگی مفتخر می کند.

عمق این تمجیدها وضعیت UTA را به عنوان مکانی برجسته برای پیگیری های فکری و محرک تغییرات مثبت برجسته می کند.

امکانات پیشرفته هنری

منابع بیشتر رقابت کمتر

ما برخی از جالب ترین محیط های یادگیری در دانشگاه دانشگاه تگزاس را داریم. دانش آموزانی که به اینجا می آیند به زودی متوجه می شوند که به همه آنها دسترسی دارند. از هنرمندانی که کار خود را در گالری UTA نشان می دهند ، تا پرستاران آینده که در شرایط اضطراری در بیمارستان هوشمند ما پاسخ می دهند ، یا کشف مشاغل جدید در علم و پزشکی در ساختمان تحقیقاتی نوآوری مهندسی علوم. دانش آموزان ما این فرصت را پیدا می کنند که در فضاهایی کار کنند که بین دنیایی که در آن یاد می گیرند و یک شکل که به آنها کمک می کند کار کنند.


فارغ التحصیلان ما رهبران جهان هستند

ما دانشجویان را با مشاغل آنها مرتبط می کنیم. ما دانشکده خود را توانمند می کنیم تا منافع آنها را دنبال کنند. و ما ایده های تازه و استعدادی مصمم را به جهانیان عرضه می کنیم. آنچه همه این موارد را ممکن می سازد ، سازمان مرکزی قدرتمند ما است که با کارآیی ، وضوح و صداقت فعالیت می کند.

در میان بیش از 220،000 فارغ التحصیلان این دانشگاه فضانوردان ، پرستارها ، معلمان ، کارآفرینان ، هنرمندان ، شهرداران ، دانشمندان و برخی از تأثیرگذار برتر در منطقه دالاس-فورت ورث حضور دارند. از طریق مباشرت ، اشتیاق و پشتیبانی سخاوتمندانه خود ، آنها به UTA برای کمک به دانشجویان و اساتید خود می توانند جهان را با راه حلهای جسورانه و تأثیرات جهانی تغییر دهند.

فارغ التحصیلان UTA سالانه تأثیر اقتصادی 20.7 میلیارد دلاری به ایالت تگزاس و 16.1 میلیارد دلار برای شمال تگزاس کمک می کنند. فارغ التحصیلان ما در 24 شرکت Dallas-Fort Worth Fortune 500 کار می کنند. ما جهان را دنبال نمی کنیم ، ما آن را به استانداردهای خود می رسیم.

مکان ها

آرلینگتون

Address
South Nedderman Drive,500
76013 آرلینگتون, تگزاس, آمریکا