University of Southern Maine School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه جنوب مدرسه مین از کسب و کار خوش آمدید! ما به توسعه رهبران فردا متعهد و ارائه برنامه های علمی بالای نرخ در هر دو برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد است. ما همچنین به نقش فعالی در توسعه اقتصاد مین متعهد است. دانشکده USM از کسب و کار خانه را به مرکز کارآفرینی و کسب و کار کوچک، مرکز کسب و کار ها و تحقیقات اقتصادی، مرکز توسعه کسب و کار مین کوچک، و مرکز آموزش و پرورش املاک و مستغلات است. ما به شدت در جامعه کسب و کار مین را درگیر و افتخار بزرگ در نقش فعالی که جامعه کسب و کار بازی می کند در مدرسه. دانشکده کسب و کار در دانشگاه جنوبی ایالت مین یکی از بهترین مدارس کسب و کار جدید انگلستان و تنها مدرسه کسب و کار در جنوب مین معتبر توسط AACSB بین المللی است. اعتبار حرفه ای توسط AACSB بین المللی است که توسط مدارس کسب و کار در سراسر جهان به دنبال بلکه توسط تنها در حدود یک سوم از تمام موسسات به دست آورد. استانداردهای اعتباربخشی AACSB نیاز:

دانشکده برتر است که به آموزش، پژوهش و خدمات متعهد یک برنامه آموزشی دقیق و مرتبط است که دانش آموزان به دلایل در اصول اما همچنین به آنها انعطاف پذیری لازم برای تخصص در مناطقی که آنها را بیشتر مورد توجه خدمات قوی حمایت از دانشجویان از جمله یک کتابخانه با کیفیت بالا، آخرین فن آوری، و مشاوره آگاه است.

تعهد ما به کیفیت در مشارکت است که بین استاد و دانشجو وجود داشته باشد به خصوص مشهود است. در کلاس های درس ما، دانش آموزان اصول، آخرین نظریه ها و بهترین شیوه مدیریت یادگیری است. با این حال، آموزش در کلاس درس سنتی تنها بخشی از فرایند آموزش و پرورش در مدرسه USM از کسب و کار است. شیوه ای که در ما گسترش موضوع مشارکت به کاربرد عملی از یادگیری، از طریق کارآموزی، رهبران کسب و کار مهمان سخنرانی در کلاس های درس ما، و شاید مهمتر از همه، تیم از دانشجویان و استادان کار با شرکت ها در سراسر چه چیزی ما در میان مدارس کسب و کار خاص است دولت برای کمک به نزدیک شدن به راه حل های دنیای واقعی، اغلب مسائل مهم، کسب و کار. این ترکیب از آخرین نظریه و کاربرد عملی ممکن است توضیح دهد که چرا بسیاری از مدیران ارشد این منطقه فارغ التحصیلان برنامه های ما است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Master of Science in Accounting

Campus تمام وقت پاره وقت January 2018 آمریکا Portland + {تعداد} بیشتر

[+]

(فرمول: [GPA x 200] + نمره کل GMAT.) به طور کامل پذیرفته شده دانش آموزان باید دارای حداقل GMAT نمره 500. متقاضیانی که نمره فرمولشان کمتر از 1100 است یا GMAT کمتر از 500 است، اما نشانهای از عملکرد استثنایی () در فعالیتهای بیرونی، (b) خلاقیت و رهبری، یا (c) دستاورد در کسب و کار و عدم وجود مدرک رفتار گذشته که با محیط آموزشی در USM ناسازگار است، ممکن است پذیرفته شود.

[-]