توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه سن دیگو

با بیش از 9،000 دانش آموز از 85 کشور و 50 ایالت، USD جوانترین موسسه مستقل در خبرهای ایالات متحده است

دانشگاه میشیگان، دانشگاه مریلند، متعهد شده است تا با چالش های فوری بشریت و توانمند سازی دانش آموزان برای زنده ماندن به عنوان مسئولان و شهروندان جهانی، متعهد شود.

دانشگاه سن دیگو، جشن سالگرد 70 سالگی خود را در سال 2019، به منظور پیشرفت تعالی علمی با ماموریتی که در سنت روشنفکری کاتولیک بر اساس آن قرار دارد، متعهد است. دانش آموزان تشویق می شوند که چگونه ایمان و عقل در آموزش و پرورش و ایجاد اعتقادات محرمانه ی اخلاقی سازگار باشند.

دانشگاه سن دیگو، که مانند شهر ما نام خود را از سان دیگو دی آلکلا، یک مرد فرانسیسکن از آلکالا د هانارس، یک صومعه در نزدیکی مادرید، اسپانیا نام برد. دانشگاه پردیس 180 هکتار پارک آلکالا نامیده می شود و معماری رنسانس اسپانیا که مشخصه دانشگاه 500 ساله اسپانیا است، به عنوان الهام بخش برای ساختمان های دانشگاه می باشد.

این دانشگاه تحت رهبری مادر Rosalie Clifton هیل انجمن قلب مقدس و اسقف چارلز فرانسیس دوست از اسقف اعظم San Diego تاسیس شد.

مادر زیبایی گفت: "زیبایی آنها را جذب می کند؛ خوشبختی آنها را هدایت می کند، اما حقیقت آنها را نگه می دارد". این به معنای آن است که زیبایی در ابتدا افرادی را که به محوطه دانشگاه می آیند، جذب می کند، و هنگامی که آنها در اینجا هستند، آنها را با افرادی که در معرض خوبی هستند پیدا می کنند. این، به نوبه خود، آنها را به حقیقت هدایت می کند که آنها را نگه می دارد. برای مادر Rosalie Hill، جستجو برای حقیقت هدف دانشگاه بود.

دانشگاه سن دیگو به عنوان کالج های جداگانه برای مردان و زنان شروع شد. منشور بنیاد کالج زنان سن دیگو و دانشگاه سن دیگو - شامل کالج انسانی سن دیگو و دانشکده حقوق - در سال 1949 اعطا شد. دانشکده برای زنان در سال 1952 شروع به فعالیت کرد. کالج برای مردان و دانشکده حقوق قانون، اولین بخش حرفه ای دانشگاه، کلاس های خود را در سال 1954 آغاز کرد. ساختمان های دیگر به زودی ساخته شد، از جمله مرکز اصلی دانشگاه، کلیسای Immaculata آبی تیره، که در سال 1959 محکوم شد. در سال 1972، موسسات دانشگاهی به دانشگاه سن دیه گو.

در حال حاضر توسط هیئت امناء مستقل اداره می شود، دانشگاه همچنان به ارزش هایی که ابتدا توسط مادر هیل و اسقف اعظم بیان شده است اختصاص یافته است. دانشجویان از چندین دوره کارشناسی و فارغ التحصیل در بخش های دانشگاهی از جمله کالج هنر و علوم را انتخاب می کنند؛ مدرسه کسب و کار؛ دانشکده حقوق؛ دانشکده رهبری و علوم تربیتی؛ دانشکده مطالعات صلح جوآن B. Kroc؛ دانشکده مهندسی Shiley-Marcos؛ دانشکده پرستاری و علوم بهداشت هان؛ و حرفه ای و آموزش مداوم.

در سال 2006، دلار آمریکا توسط بنیاد کارنگی برای پیشرفت تحصیلی به عنوان یک دانشگاه دکترا / پژوهشی طبقه بندی شد. این طبقه بندی، گامی را که دانشگاه در مطالعات و تحقیقات فارغ التحصیل کرده است، به رسمیت می شناسد.

در سپتامبر 2011، USD به عنوان یک دانشگاه کمپای Changemaker U Ashoka U نامگذاری شد و به تعهد دانشگاه برای یافتن راه حل های پایدار برای مشکل ترین مشکلات در جهان اشاره کرد. این دانشگاه به تهیه دانش آموزان برای ایجاد اختلافات مثبت در جهان اختصاص داده شده است.

این دانشگاه به عنوان یک موسسه کاتولیک رومی، یک گفت و گو بین ایمان و عقل را ترویج می دهد و در حال رشد دانش در جامعه ای است که ارزش آزادی های فکری، توسعه فردی کامل و احترام متقابل را دنبال می کند. این دانشگاه تدریس تعالیم جامعة و مذهبی شورای دوم واتیکان را در بر می گیرد و متعهد به ایجاد یک جامعه متنوع و متنوع دانشجویان، استادان و کارکنان هر سنت مذهبی و همچنین افرادی است که بدون سنت مذهبی خاص شناسایی نمی شوند.

چشم انداز

دانشگاه سن دیگو استاندارد برای یک دانشگاه کاتولیک معاصر را که در آن تغییرات نوظهور با چالش های فوری انسان ها مقابله می کند، تعیین می کند.

مأموریت

دانشگاه سن دیگو یک موسسه کاتولیک رومی است که متعهد به پیشرفت مهارت های علمی، گسترش دانش های لیبرال و حرفه ای، ایجاد یک جامعه متنوع و فراگیر و تهیه رهبران است که به رفتار اخلاقی و خدمات دلسوز اختصاص داده اند.

ارزشهای اصلی

دانشگاه سن دیگو، هویت کاتولیک خود را با شاهد و بررسی پیام مسیحی که توسط کلیسای کاتولیک رومی اعلام شده است، بیان می کند. این دانشگاه ترویج اکتشاف فکری دین مذهبی، استخدام افراد و برنامه های حمایت از مأموریت دانشگاه است و جامعه ی مذهبی فعال را پرورش می دهد. این متعهد به شأن و کاملترین تکامل فرد است. سنت کاتولیک دانشگاه پایه و اساس است که ارزش های اصلی ذکر شده در زیر از این ماموریت پشتیبانی می کند.

برتری علمی

این دانشگاه در زمینه تدریس، یادگیری و تحقیقات خود برای تعلیم و تعلم به جوامع محلی، ملی و بین المللی، تعالی علمی را دنبال می کند. این دانشگاه دارای استقلال و استقلال نهادی لازم برای حمایت از بالاترین استانداردهای مطالعات فکری و آزادی آکادمیک است.

دانش

دانشگاه پیشرفت فکری را توسعه می دهد؛ ترویج شهروندی دموکراتیک و جهانی؛ قدردانی از زیبایی، خیر و حقیقت را به ارمغان می آورد؛ و فراهم می کند فرصت برای توسعه فیزیکی، معنوی، عاطفی، اجتماعی و فرهنگی دانشجویان. این دانشگاه آموزش حرفه ای را در این مبانی یادگیری لیبرال متمرکز می کند در حالیکه آماده سازی دانش آموزان برای درک مسائل پیچیده و ابراز نظرات متقاعد کننده با شجاعت و اعتقاد است.

جامعه

این دانشگاه متعهد به ایجاد یک جامعه استقبال، فراگیر و مشارکتی است که با روح آزادی و خیرخواهی برجسته شده و با حمایت از حقوق و کرامت انسانی مشخص شده است. دانشگاه ارزش دانش آموزان، استادان و کارکنان را از زمینه های مختلف و سنت های مذهبی و متعهد به ایجاد فضای اعتماد، ایمنی و احترام در جامعه مشخص شده توسط تنوع غنی از مردم و ایده ها است.

رفتار اخلاقی

این دانشگاه آموزش ارزشمندی را ارائه می دهد که به توسعه قضاوت و رفتار اخلاقی اطلاع می دهد. این دانشگاه به دنبال ایجاد رهبران اخلاقی و مسئول است که متعهد به خیر عمومی هستند که توانایی درگیر شدن در یک دنیای متنوع و متنوع را دارند.

خدمات مهربان

این دانشگاه با تعهد خود برای خدمت به عدالت، ایجاد صلح و کار برای عدالت، سنت اخلاقی و اجتماعی کاتولیک را در بر میگیرد. دانشگاه، صلح را به عنوان جدایی ناپذیر از عدالت و پیشرفت تحصیلی، بورس تحصیلی، و خدمات به عنوان یک دنیای انسانی ترغیب می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

University of San Diego School of Business

به دنبال پیشرفت حرفه حسابداری خود هستید؟ کارشناسی ارشد ما حسابداری (MACC) و برنامه های کارشناسی ارشد در مالیات (MTAX) شما را برای یک حرفه ی پرطرفدار به عنوان یک حسابدار ا ... [+]

فراتر از اصول اولیه فکر کنید

به دنبال پیشرفت حرفه حسابداری خود هستید؟ کارشناسی ارشد ما حسابداری (MACC) و برنامه های کارشناسی ارشد در مالیات (MTAX) شما را برای یک حرفه ی پرطرفدار به عنوان یک حسابدار ارشد یا مجوز CPA آماده می کند. اندازه های حسابداری کوچک ما اجازه می دهد هر دانش آموز دریافت توجه یک به یک از کارشناسان ما از استادان صنعت.

از طریق مطالعات موردی، شبیه سازی و تمرین های تجربی، شما رهبری اخلاقی را تمرین می کنید و یاد خواهید گرفت که با استراتژی های مالی با مشتریان و تیم های داخلی مذاکره کنید. با گزینه هایی مانند بررسی تقلب و حسابداری قانونی و مالیات بر امور خارجه و محلی، می توانید درجه حسابداری خود را در زمینه هایی که بیشتر به اهداف شما مربوط می شود اختصاص دهید. شما همچنین می توانید از مطالعه در خارج از کشور و بازدید از شرکت های بین المللی برای به دست آوردن چشم انداز حسابداری جهانی استفاده کنید.... [-]

آمریکا San Diego
September 2019
تمام وقت
10 - 12 
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

University of San Diego School of Business

در USD، ما مرحله ای را برای شما به عنوان یک مددکار مالی موفق در محل کار جهانی امروز تعیین کرده ایم. فقط 10 ماه است که ما استاد علم دارایی در برنامه مالی شما را آماده برای ... [+]

مطالعه مالی مورد استفاده در یک برنامه مشخص شده STEM را مطالعه کنید.

در USD، ما مرحله ای را برای شما به عنوان یک مددکار مالی موفق در محل کار جهانی امروز تعیین کرده ایم. فقط 10 ماه است که استاد علوم ما در رشته حسابداری ما STEM را آماده خواهد کرد تا دو سطح اول از امتحان حسابدار مالی مقدماتی (CFA) را بپذیرید. به عنوان یک CFA، شما شناخته شده ترین و قابل احترام ترین مالی در جهان نگه دارید.

از طریق یادگیری فردی، هیئت علمی پژوهشی و مشاوران مالی ما برنده جایزه شما خواهد شد در موضوعات جهانی از جمله بازارهای ارز، تجارت و جریان سرمایه و سیستم پولی بین المللی غوطه ور کنید. با استفاده از تجربه در حال استفاده از تکنیک های مدل سازی مالی و با استفاده از پایگاه های داده مانند WRDS و Compustat برای انجام تحقیقات تجربی، می توانید با چالش های فعلی روبرو شوید.... [-]

آمریکا San Diego
September 2019
تمام وقت
10 
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of San Diego School of Business

ما مشتاق کمک به پیشبرد کار خود در املاک و مستغلات هستیم و سریع. فقط 10 ماه شما دانش خود را گسترش می دهید، ارتباطات خود را با متخصصان املاک و مستغلات افزایش می دهید و در ن ... [+]

آینده خود را در املاک و مستغلات بسازید.

ما مشتاق کمک به پیشبرد کار خود در املاک و مستغلات هستیم و سریع. فقط 10 ماه شما دانش خود را گسترش می دهید، ارتباطات خود را با متخصصان املاک و مستغلات افزایش می دهید و در نقش فعلی خود مجهز می شوید یا برای چیزی بیشتر تلاش می کنید. با هدایت تحقیقات پیشرفته در هیئت علمی ما، شما آخرین بهترین شیوه های املاک و مستغلات اخلاقی و پایدار را یاد خواهید گرفت.

شما مراحل در حال توسعه املاک تجاری، از جمله کسب سایت، ارزیابی اموال، تامین مالی و بازاریابی و استراتژی های اجاره نامه را مطالعه خواهید کرد. استادان اختصاص داده شده در زمینه املاک و مستغلات، مهارت های کمی خود را به شما معرفی می کنند که شما مدل سازی مالی را یاد می گیرید و برای بیشترین علاقه مندی های حرفه ای، از جمله ARGUS، LEED و CCIM، آموزش می دهید.... [-]

آمریکا San Diego
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
2 - 4 
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of San Diego School of Business

شرکت ها نیاز به حرفه ای دارند که هر دو در تجزیه و تحلیل داده ها به خوبی شناخته شده اند و دارای رهبران کسب و کار مبتنی بر کسب و کار هستند که می توانند مهارت های لازم را بر ... [+]

آمار دقیقتر کسب و کار هوشمندانه تر شانس خود را برای تغییر درایو

شرکت ها نیاز به حرفه ای دارند که هر دو در تجزیه و تحلیل داده ها به خوبی شناخته شده اند و دارای رهبران کسب و کار مبتنی بر کسب و کار هستند که می توانند مهارت های لازم را برای ارائه هوشمندانه ترین بینش ممکن فراهم کنند. امتحان STEM در استرالیا، استاد علم در تجزیه و تحلیل کسب و کار طراحی شده است به شما قدرت برای دیدار با این نیاز شدید. از طریق تجربه تجربی در سن دیگو و خارج از کشور، شما می توانید یک درک جامع از آنچه ممکن است زمانی که شما مجهز به باز کردن بینش که تجزیه و تحلیل کسب و کار می تواند ارائه دهد. برای ایجاد یک برنامه که شما را برای موفقیت آماده می کند، اعضای هیات علمی USD با رهبران کسب و کار همکاری می کنند و بر اساس بازخورد خود برنامه آموزشی خود را ایجاد می کنند تا اطمینان حاصل شود که شما روزی را که فارغ التحصیل می شوید، آماده می کنید. برنامه درسی حاصل شامل دوره هایی است که به طور خاص برای برنامه استاد ما در برنامه تجزیه و تحلیل کسب و کار، از جمله دوره های برنامه نویسی تجزیه و تحلیل، داده کاوی، مدیریت داده ها و تجسم داده های تعاملی طراحی شده است.... [-]

آمریکا San Diego
September 2019
تمام وقت
10 
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی