توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیانیه هدف


مأموریت دانشکده تجارت در دانشگاه سنت فرانسیس ، فراهم کردن یک دانشجوی متنوع دانشجویی با تجربه تحصیلی مبتنی بر ارزش است که در اصول اساسی رفتار اخلاقی و مسئولیت اجتماعی ریشه دارد. از طریق غنی سازی رشد شخصی و معنوی دانش آموزان، ما در تلاش برای آماده سازی هر دانش آموز برای موفقیت در نقش خود به عنوان یک حرفه ای کسب و کار در محیط کسب و کار پویا.

بررسی اجمالی برنامه


مدرسه کسب و کار برنامه های مختلف تجاری را در سطوح کارشناسی، لیسانس و فوق لیسانس ارائه می دهد. برنامه درسی دانشجویان را برای ملاقات با چالش های دنیای کسب و کار آماده می کند.

برنامه درسی مقطع کارشناسی مبتنی بر انتخاب دوره های اصلی کسب و کار است که توسط گروه های دوره ای افزوده می شوند که شامل مناطق تمرکز می باشند. این برنامه درسی دانشجویان را پایه محکمی برای تحصیلات خود فراهم می کند در حالی که همزمان هر دانش آموز اجازه می دهد که برنامه تحصیلی خود را با انتخاب محدوده تمرکز که به بهترین وجه قدرت و آرزوهای تحصیلی خود را در نظر می گیرد، فردی کند. این برنامه تاکید بر توسعه شخصی، فراهم آوردن یک تجربه آموزشی جامع و تکمیل مهارت های حرفه ای و فنی که در زمینه اصلی آموخته شده است.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Saint Francis School of Business

برنامه MBA به دانشجویان اجازه می دهد که دانش پایه ای را در مورد زمینه های کاربردی مختلف به دست بیاورند تا درک خود را از مسائل پیچیده کسب و کار افزایش دهند. ... [+]

طرح کلی برنامه (30-44 ساعت اعتبار)هسته اصلی / مهارت های اجرایی: 0-20 اعتبار ساعتACCT 515 مدیریت حسابداری - 3-4 کیلو BUS 507 بررسی کسب و کار و اقتصاد جهانی - 3 کرون BUS 541 مهارت های اجرایی 1 - 1-3 کرونBUS 542 مهارت های اجرایی 2 - 1-3 کرونBUS 565 اقتصاد مدیریتی - 3 کرونBUS 575 روش های کمی برای پشتیبانی تصمیم - 2-4 کرونبسته به پیشرفتهای تحصیلی و تحصیلی قبلی، ممکن است برخی از یا تمام دوره های فوق را لغو کند.هسته تجاری: 15 ساعت اعتبارBUS 551 مدیریت مالی - 3 کرونBUS 633 رفتار سازمانی - 3 کرونBUS 639 مدیریت عملیات - 3 CR.BUS 675 محیط کسب و کار خارجی - 3 کرونBUS 680 مدیریت بازاریابی - 3 CR.انتخاب کارگردان: 15 ساعت اعتباراگر دانش آموز لازم است که کار را در بنیاد هسته انجام دهد، حداکثر شش ساعت (6 ساعت) چنین کار ممکن است در منطقه انتخابی هدایت شود. اگر دانش آموز نیازی به انجام کار در بنیاد هسته ای نداشته باشد، 15 ساعت گزینش لازم است.پذیرش مورد نیاز برای پذیرش در برنامه مدیریت کسب و کار MS، دانش آموز آینده نگر باید:داشتن مدرک لیسانس از موسسه معتبر منطقه ای.در اداره پذیرش در پرونده درخواست پذیرش و یک رونوشت رسمی که نشان دهنده اعطای مدرک لیسانس است را داشته باشید.... [-]

آمریکا Fort Wayne
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی