University of Phoenix Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هنگامی که دانشگاه فونیکس بیش از سه دهه پیش تاسیس شد، لبه ی پیشروی نسل Baby Boom فقط 30 برابر شد و اولین رایانه های شخصی معرفی شد.

مأموریت دانشگاه فونیکس فراهم کردن دسترسی به فرصت های تحصیلی عالی است که دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش و مهارت های لازم برای دستیابی به اهداف حرفه ای خود، بهبود بهره وری سازمان های خود، و ارائه رهبری و خدمات به جوامع خود را.

اهداف

  • برای تسهیل یادگیری دانش آموزان شناختی و موثر - دانش، مهارت ها و ارزش ها - و ترویج استفاده از آن دانش در محل کار دانش آموز.
  • برای توسعه مهارت در ارتباطات، تفکر انتقادی، همکاری و استفاده از اطلاعات همراه با تعهد به یادگیری مادام العمر برای افزایش فرصت های دانشجویی برای موفقیت حرفه ای.
  • برای ارائه آموزش هایی که شکاف بین تئوری و شیوه را از طریق اعضای هیئت علمی که در کلاس درس خود نه تنها آموزش پیشرفته تحصیلی بلکه مهارت هایی که از تجارب فعلی حرفه هایشان به شمار می آیند، شکوفا می کند.
  • برای ارائه آموزش عمومی و آموزش و پرورش های پایه ای که دانشجویان را برای شرکت در برنامه های مختلف دانشگاه آماده می کنند.
  • برای استفاده از فناوری برای ایجاد حالت های موثر و ابزار آموزشی که دسترسی به منابع یادگیری را افزایش می دهند و همکاری و ارتباط را برای بهبود آموزش دانش آموزان افزایش می دهند.
  • برای ارزیابی دانش آموزان برای ارزیابی دانش آموزان برای بهبود سیستم آموزش / یادگیری، برنامه درسی، آموزش، منابع آموزشی، مشاوره و خدمات دانشجویی.
  • برای سازماندهی به عنوان موسسه خیرخواهی برای ایجاد روح نوآوری که بر ارائه کیفیت، خدمات، برتری و راحتی برای بزرگسالان کار تمرکز دارد.
  • برای تولید منابع مالی لازم برای حمایت از مأموریت دانشگاه.

مزایای University of Phoenix Online

در این زمینه دکتر جان اسرلینگ، اقتصاددان تحصیل کرده در کمبریج و استاد کارآفرین، پیش بینی کننده تقسیم نیروهای تکنولوژیکی، اقتصادی و جمعیت شناختی بود که سرنوشت بازگشت کارگران بالغ به آموزش عالی را نشان می داد.

او نیاز روزافزون به مؤسساتی را که در اطراف ویژگی های یادگیری و شرایط زندگی افراد بالغ کارمند حساس و طراحی شده بود دید. او پیشنهاد کرد که چگونه موسسات رویکردهای جدید را به طراحی برنامه درسی و برنامه، روش های تدریس و خدمات دانشجویی پیشگام می کند. این باورها در نهایت منجر به ایجاد دانشگاه فینیکس شد و آنها همچنان به ماموریت، اهداف و استراتژی های دانشگاه الهام می گیرند.

ماموریت و اهداف

- حضور در کلاس در زمان ها و مکان هایی که برنامه شما مناسب است.
- 100٪ از آموزش خود را از طریق اینترنت کامل کنید، از جمله تمام ادارات، ثبت نام و خرید کتاب.
- مدرک تحصیلی آنلاین خود را در دو یا سه سال کسب کنید.
- کلاس ها را در یک زمان به مدت 5 تا 6 هفته نگاه دارید، بنابراین می توانید بر روی هر موضوع تمرکز کنید.
- مهارت ها و تخصص هایی را که با برنامه هایی که به صورت مستمر به روز می شوند، تقاضای بالا دریافت کنید.
- از ترکیب موثر تئوری و تجربه عملی یاد بگیرید؛ تمام دانشکده ها دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند و در رشته هایی که آموزش می دهند، کار می کنند.
- با سایر متخصصان با تجربه از شرکت ها و سازمان های مختلف در سرتاسر کشور و سراسر جهان آشنا شوید.
- کار خود را بلافاصله در محیط کاری خود اعمال کنید.
- مزایای دانشگاه آنلاین پیشرو در کشور، که فرم آنلاین آن از سال 1989 برای هزاران فارغالتحصیل موفق بوده است.
- آموزش حرفه ای و آموزش قبلی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انجام برخی از الزامات اعتباری.
- تامین مالی در دسترس است
- هزینه های تحصیلی ممکن است تا حدی کاهش مالیاتی باشد.
- University of Phoenix Online آموزش University of Phoenix Online کالج واجد شرایط برای بیشتر برنامه های بازپرداخت کارفرمایان.

مکان ها

ققنوس

Address
3157 E. Elwood St.
85034 ققنوس, آریزونا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید