توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدی

خوش آمدید به کالج مهندسی UNT، یک کالج جوان و پر جنب و جوش در یک رشته (R1) دانشگاه است. کالج طی یک مرحله از تحول، با اضافه شدن 9 عضو ثابت / ریاست مجلس و دو عضو هیات علمی غیرقانونی در سال 2019، با قصد دارد تا در عرض 4-5 سال آینده گسترش یابد.

این کالج به عنوان یک رهبر در تحقیق و آموزش، مجموعه ای از بهترین تعالی های پژوهشی را ایجاد کرده است، از جمله تولید افزودنی، امنیت سایبری و مهندسی زیست محیطی. کالج همچنین با دولت در زمینه طرح های مختلف دولت و ملی، از جمله تحقیق در دفاع ملی، تجزیه و تحلیل پاسخ، و ذخیره سازی هسته ای کار می کند. مشارکت ما با نیروهای هوایی و آزمایشگاه های تحقیقاتی ارتش به تنهایی با کمک 5 میلیون دلاری تحقیقاتی حمایت می شود.

ما بیش از 4،000 دانش آموز در UNT Engineering داریم و حدود 250 نفر در برنامه های دکترای ما ثبت نام کرده اند. در مجموع، دانشکده مهندسی 4 دکتری، 7 کارشناسی ارشد و 10 دوره کارشناسی در مهندسی پزشکی، علوم رایانه، مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی برق، علوم و مهندسی مواد، مهندسی مکانیک و انرژی، تکنولوژی مهندسی ساخت و ساز و مکانیک فن آوری مهندسی، که دانش آموزان را برای رقابت در بازار جهانی امروز آماده می کند. علاوه بر این، کالج چندین برنامه آموزش 3 را با دانشگاه های هند و چین ایجاد کرده است.

به عنوان یک شریک با جامعه محلی، کالج با بیش از 20 شرکت در Metroplex دالاس با استفاده از پروژه های تحقیقاتی و پروژه های سنتی طراحی ارشد همکاری می کند. علاوه بر این، UNT STEM @ thePark ابتکار دانش آموزان K-12 از سراسر DFW همراه با دانش آموزان مهندسی UNT و دانش آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد علم، فن آوری، مهندسی و ریاضیات.

دانشکده مهندسی UNT برای تأثیر مثبتی در زندگی دانشجویان ما و همچنین در دالاس Metroplex، ایالت تگزاس، ایالات متحده و در سطح جهانی کار می کند. من از شما دعوت میکنیم در سفر ما به تأثیرات مثبت به ما بپیوندید.

اعتباربخشی

ABET اعتباربخشی مهندسی

  • مهندسی رایانه
  • مهندسی برق
  • علوم و مهندسی مواد
  • مهندسی مکانیک و انرژی

اعتباربخشی علوم رایانه ABET

  • علوم کامپیوتر
  • فناوری اطلاعات

اعتباربخشی فناوری تکنولوژی ABET

  • مهندسی ساخت و ساز
  • مهندسی برق
  • مهندسی مکانیک

مأموریت

مأموریت دانشکدۀ مهندسی UNT این است که از فرصتی برای نوآوری و برتری در تدریس، تحقیق و خدمات بهره ببرید. این با یک اتحاد استراتژیک در میان تمامی حوزه های کالج در منطقه، ایالت تگزاس و کشور به دست خواهد آمد. حوزه های انتخابی شامل دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل و همچنین واحدهای دانشگاهی و صنعت، به ویژه در شمال تگزاس، به منظور تقویت رشد اقتصادی و ترویج یک محیط دانشگاهی متنوع هستند.

چشم انداز

چشم انداز دانشکدۀ مهندسی به بالاترین کیفیت آموزش و برنامه های تحقیقاتی چند رشته در شمال تگزاس و فراتر از آن است: در مناطق انتخاب شده استراتژیک مهندسی، مهندسی و علوم رایانه که خدمات جامعه، صنعت و حرفه را تامین می کند. در محیط فکری تحریک کننده و متنوع. و در حمایت از صنعت و توسعه اقتصادی.

طرح استراتژیک

طرح استراتژیک استراتژی ها، اقدامات و معیارهای ارائه شده برای توسعه برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل، و بهبود پژوهش، شهرت و پیشرفت کالج مهندسی UNT (CENG) از وضعیت فعلی آن در سال 2014 به حالت مورد نظر در سال 2019 مطابق با آن مأموریت دانشگاه و برنامه استراتژیک امور علمی 2014.

دیسکاوری پارک

بزرگترین پارک تحقیقاتی منطقه شمال تگزاس با نزدیک به 300 هکتار فضای اختصاص یافته به علوم، فن آوری و مهندسی، پارک Discovery UNT در 5 کیلومتری شمال دانشگاه UNT در دنتون، تگزاس واقع شده است. این شامل ساختمان 590،000 فوت مربع است که توسط کالج مهندسی، کالج اطلاعات و مرکز اطلاعات و امنیت رایانه ای اشغال می شود و از تحقیق، آموزش، و آموزش STEM تعاملی و چند رشته ای (علم، فناوری، مهندسی و ریاضی) مزایای دانش آموزان، اعضای هیات علمی و جامعه و توسعه اقتصادی را از طریق همکاری های دانشگاهی دانشگاه گسترش می دهد.

پارک Discovery Park UNT دارای چندین آزمایشگاه تحقیقاتی پیشرفته مانند موسسه تحقیقات مواد (MRF)، تاسیسات با میکروسکوپ های با قدرت بالا برای مشخص کردن و پردازش سه بعدی و پردازش، و مجتمع گلخانه ای، یک مجهز با یک زیرساخت قابل ارتقا برای انطباق با شرایط مختلف رشد، از جمله سقف های بالا برای رشد sugarcane و دیگر گیاهان بلند.

Discovery Park در نزدیکی ایالت 35 بین است و توسط یک پارکینگ بزرگ احاطه شده است. این نیز توسط اتوبوس شاتل پردیس در دسترس است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University of North Texas College of Engineering

گروه علوم کامپیوتر و مهندسی در دانشگاه تگزاس تگزاس ارائه می دهد دوره های کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر است. ... [+]

گروه علوم کامپیوتر و مهندسی در دانشگاه تگزاس تگزاس ارائه می دهد دوره های کارشناسی ارشد در رشته علوم کامپیوتر است.

شما دو گزینه برای کسب مدرک کارشناسی ارشد دارید.

گزینه پایان نامه نیاز به 30 ساعت اعتباری دوره کارشناسی، از جمله 6 اعتبار ساعت پایان نامه.گزینه غیر انتزاعی نیاز به 36 ساعت اعتباری دوره کارشناسی ارشد دارد. این ممکن است شامل 3 ساعت اعتبار یک پروژه یا 6 ساعت اعتبار ساعت یک مشکل به جای پایان نامه باشد.... [-]
آمریکا دندون
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of North Texas College of Engineering

مواد زیست پزشکی، فلزات، پلیمرها، عینک ها، الکترونیک: هر روز توسط مهندسان مواد و دانشمندان حل و فصل مشکلات حیاتی و پیشرفت تکنولوژی مورد آزمایش قرار می گیرد و هر روز بهبود ... [+]

مواد زیست پزشکی، فلزات، پلیمرها، عینک ها، الکترونیک: هر روز توسط مهندسان مواد و دانشمندان حل و فصل مشکلات حیاتی و پیشرفت تکنولوژی مورد آزمایش قرار می گیرد و هر روز بهبود می یابد. شما سهم شما کجاست؟

گروه علوم و مهندسی مواد در دانشگاه شمال تگزاس ارائه می دهد دوره های کارشناسی ارشد در رشته علوم در مهندسی مواد. دانش آموزان از یکی از گزینه های زیر انتخاب خواهند کرد.

... [-]
آمریکا دندون
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of North Texas College of Engineering

شما کجایی که فارغ التحصیل هستید؟ آیا شما یک شبکه حسگر بی سیم هوشمند که می تواند عوامل بیولوژیکی یا شیمیایی را تشخیص دهد، توسعه می دهد؟ یک راه جدید برای مدیریت سیگنال های ... [+]

شما کجایی که فارغ التحصیل هستید؟ آیا شما یک شبکه حسگر بی سیم هوشمند که می تواند عوامل بیولوژیکی یا شیمیایی را تشخیص دهد، توسعه می دهد؟ یک راه جدید برای مدیریت سیگنال های صوتی در گفتار، سونوگرافی، سمعک یا موسیقی؟ یا چیزی کاملا جدید است؟

برای کسب مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق، یکی از موارد زیر را انتخاب کنید.

گزینه پایان نامه

24 ساعت اعتبار مورد نیاز دوره های مهندسی برق6 ساعت اعتبار یک دوره پایان نامه کارشناسی ارشد... [-]
آمریکا دندون
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of North Texas College of Engineering

گروه مهندسی فناوری در دانشگاه شمال تگزاس به شما این امکان را می دهد تا تجربه در تکنولوژی مهندسی و مطالعات فنی به دست آورید و شما را آماده طراحی، ساخت، آزمایش، کار و حفظ ط ... [+]

گروه مهندسی فناوری در دانشگاه شمال تگزاس به شما این امکان را می دهد تا تجربه در تکنولوژی مهندسی و مطالعات فنی به دست آورید و شما را آماده طراحی، ساخت، آزمایش، کار و حفظ طیف وسیعی از سیستم ها و فرایندها می کند. واحد ما تنها نوعی از این نوع در منطقه دالاس-فورت ورت است و ارائه می دهد که کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مهندسی است.

برنامه خود را تحت هدایت یک استاد یا مشاور اصلی در طول ترم اول تحصیلات تکمیلی خود برنامه ریزی کنید. هنگامی که برنامه تحصیلی توسط دیپلم مورد تایید قرار می گیرد، شما به عنوان نامزدی پذیرفته خواهید شد.... [-]

آمریکا دندون
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of North Texas College of Engineering

شما در نوآوری های آینده کجا قرار می دهید؟ آیا به شما کمک می کند انرژی پاکیزه تر و پایدار تر فراهم کنید، سلامت انسان را بهبود بخشیده یا تکنولوژی های بهتر را برای حمل و نقل ... [+]

شما در نوآوری های آینده کجا قرار می دهید؟ آیا به شما کمک می کند انرژی پاکیزه تر و پایدار تر فراهم کنید، سلامت انسان را بهبود بخشیده یا تکنولوژی های بهتر را برای حمل و نقل هوایی و زمین، یا حتی اکتشافات فضایی بسازید؟

شما برنامه تحصیلی خود را با کمک و تایید پروفسور و کمیته مشورتی خود برنامه ریزی خواهید کرد. فارغ التحصیلی نیاز به درآمد متوسط در همه دوره ها دارد.

گزینه پایان نامه... [-]

آمریکا دندون
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of North Texas College of Engineering

گروه علوم کامپیوتر و مهندسی در دانشگاه تگزاس تگزاس ارائه می دهد دوره های کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر است. ... [+]

گروه علوم کامپیوتر و مهندسی در دانشگاه تگزاس تگزاس ارائه می دهد دوره های کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر است.

شما دو گزینه برای کسب مدرک کارشناسی ارشد دارید.

گزینه پایان نامه نیاز به 30 ساعت اعتباری دوره کارشناسی، از جمله 6 اعتبار ساعت پایان نامه.گزینه غیر انتزاعی نیاز به 36 ساعت اعتباری دوره کارشناسی ارشد دارد. این ممکن است شامل 3 ساعت اعتبار یک پروژه یا 6 ساعت اعتبار ساعت از مشکل به جای پایان نامه باشد.... [-]
آمریکا دندون
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
1155 Union Circle
310440 دندون, تگزاس, آمریکا