University of North Texas College of Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدی

خوش آمدید به کالج مهندسی UNT، یک کالج جوان و پر جنب و جوش در یک رشته (R1) دانشگاه است. کالج طی یک مرحله از تحول، با اضافه شدن 9 عضو ثابت / ریاست مجلس و دو عضو هیات علمی غیرقانونی در سال 2019، با قصد دارد تا در عرض 4-5 سال آینده گسترش یابد.

این کالج به عنوان یک رهبر در تحقیق و آموزش، مجموعه ای از بهترین تعالی های پژوهشی را ایجاد کرده است، از جمله تولید افزودنی، امنیت سایبری و مهندسی زیست محیطی. کالج همچنین با دولت در زمینه طرح های مختلف دولت و ملی، از جمله تحقیق در دفاع ملی، تجزیه و تحلیل پاسخ، و ذخیره سازی هسته ای کار می کند. مشارکت ما با نیروهای هوایی و آزمایشگاه های تحقیقاتی ارتش به تنهایی با کمک 5 میلیون دلاری تحقیقاتی حمایت می شود.

ما بیش از 4،000 دانش آموز در UNT Engineering داریم و حدود 250 نفر در برنامه های دکترای ما ثبت نام کرده اند. در مجموع، دانشکده مهندسی 4 دکتری، 7 کارشناسی ارشد و 10 دوره کارشناسی در مهندسی پزشکی، علوم رایانه، مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی برق، علوم و مهندسی مواد، مهندسی مکانیک و انرژی، تکنولوژی مهندسی ساخت و ساز و مکانیک فن آوری مهندسی، که دانش آموزان را برای رقابت در بازار جهانی امروز آماده می کند. علاوه بر این، کالج چندین برنامه آموزش 3 را با دانشگاه های هند و چین ایجاد کرده است.

به عنوان یک شریک با جامعه محلی، کالج با بیش از 20 شرکت در Metroplex دالاس با استفاده از پروژه های تحقیقاتی و پروژه های سنتی طراحی ارشد همکاری می کند. علاوه بر این، UNT STEM @ thePark ابتکار دانش آموزان K-12 از سراسر DFW همراه با دانش آموزان مهندسی UNT و دانش آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد علم، فن آوری، مهندسی و ریاضیات.

دانشکده مهندسی UNT برای تأثیر مثبتی در زندگی دانشجویان ما و همچنین در دالاس Metroplex، ایالت تگزاس، ایالات متحده و در سطح جهانی کار می کند. من از شما دعوت میکنیم در سفر ما به تأثیرات مثبت به ما بپیوندید.

اعتباربخشی

ABET اعتباربخشی مهندسی

  • مهندسی رایانه
  • مهندسی برق
  • علوم و مهندسی مواد
  • مهندسی مکانیک و انرژی

اعتباربخشی علوم رایانه ABET

  • علوم کامپیوتر
  • فناوری اطلاعات

اعتباربخشی فناوری تکنولوژی ABET

  • مهندسی ساخت و ساز
  • مهندسی برق
  • مهندسی مکانیک

مأموریت

مأموریت دانشکدۀ مهندسی UNT این است که از فرصتی برای نوآوری و برتری در تدریس، تحقیق و خدمات بهره ببرید. این با یک اتحاد استراتژیک در میان تمامی حوزه های کالج در منطقه، ایالت تگزاس و کشور به دست خواهد آمد. حوزه های انتخابی شامل دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل و همچنین واحدهای دانشگاهی و صنعت، به ویژه در شمال تگزاس، به منظور تقویت رشد اقتصادی و ترویج یک محیط دانشگاهی متنوع هستند.

چشم انداز

چشم انداز دانشکدۀ مهندسی به بالاترین کیفیت آموزش و برنامه های تحقیقاتی چند رشته در شمال تگزاس و فراتر از آن است: در مناطق انتخاب شده استراتژیک مهندسی، مهندسی و علوم رایانه که خدمات جامعه، صنعت و حرفه را تامین می کند. در محیط فکری تحریک کننده و متنوع. و در حمایت از صنعت و توسعه اقتصادی.

طرح استراتژیک

طرح استراتژیک استراتژی ها، اقدامات و معیارهای ارائه شده برای توسعه برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل، و بهبود پژوهش، شهرت و پیشرفت کالج مهندسی UNT (CENG) از وضعیت فعلی آن در سال 2014 به حالت مورد نظر در سال 2019 مطابق با آن مأموریت دانشگاه و برنامه استراتژیک امور علمی 2014.

دیسکاوری پارک

بزرگترین پارک تحقیقاتی منطقه شمال تگزاس با نزدیک به 300 هکتار فضای اختصاص یافته به علوم، فن آوری و مهندسی، پارک Discovery UNT در 5 کیلومتری شمال دانشگاه UNT در دنتون، تگزاس واقع شده است. این شامل ساختمان 590،000 فوت مربع است که توسط کالج مهندسی، کالج اطلاعات و مرکز اطلاعات و امنیت رایانه ای اشغال می شود و از تحقیق، آموزش، و آموزش STEM تعاملی و چند رشته ای (علم، فناوری، مهندسی و ریاضی) مزایای دانش آموزان، اعضای هیات علمی و جامعه و توسعه اقتصادی را از طریق همکاری های دانشگاهی دانشگاه گسترش می دهد.

پارک Discovery Park UNT دارای چندین آزمایشگاه تحقیقاتی پیشرفته مانند موسسه تحقیقات مواد (MRF)، تاسیسات با میکروسکوپ های با قدرت بالا برای مشخص کردن و پردازش سه بعدی و پردازش، و مجتمع گلخانه ای، یک مجهز با یک زیرساخت قابل ارتقا برای انطباق با شرایط مختلف رشد، از جمله سقف های بالا برای رشد sugarcane و دیگر گیاهان بلند.

Discovery Park در نزدیکی ایالت 35 بین است و توسط یک پارکینگ بزرگ احاطه شده است. این نیز توسط اتوبوس شاتل پردیس در دسترس است.

مکان ها

دندون

Address
1155 Union Circle
310440 دندون, تگزاس, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید