University of North Dakota College of Engineering and Mines

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره UND

دانشگاه داکوتای شمالی همیشه از زمان خود جلوتر بوده است.

UND که در سال 1883 تأسیس شد ، شش سال قبل از تأسیس این ایالت ، وقتی که سرزمین های داکوتای سابق به دو کشور مجزا از هم جدا شدند ، UND نام داکوتای شمالی را داد. امروز ، UND یک دانشگاه شلوغ 521 هکتار ، بزرگترین ایالت است. ما به عنوان یک مبتکر در سیستم های مهندسی ، پزشکی ، حمل و نقل هوایی و هواپیماهای بدون سرنشین ظاهر شده ایم.

 • مکان: گرند فورکس ، داکوتای شمالی
 • ثبت نام: 13،581
 • کارمندان: 2،369
 • اعتباربخشی: کمیسیون آموزش عالی
 • طبقه بندی کارنگی: RU H (دانشگاه های تحقیقاتی - فعالیت بالا)

حقایق اصلی درباره UND

 • 38 درصد افزایش نرخ تحصیلات تکمیلی 4 ساله در 3 سال گذشته
 • 24 اندازه متوسط کلاس
 • 17 تیم دو و میدانی NCAA Division I
 • 13٪ شهریه و هزینه کمتری نسبت به موسسات مشابه در منطقه 11 ایالت دارد
 • 275+ باشگاه ها و سازمان های دانشجویی
 • 4 # بیشترین مدرسه دوستانه نظامی در ملت

داده های ارائه شده توسط دانشگاه آنالیتیکس و برنامه ریزی.

بهترین دانشگاه ارزش

هر دانشکده یا دانشگاه معتبر تحصیلات ارائه می دهد ، اما همه مدارس دانش آموزان را آماده نمی کنند تا تأثیر واقعی بر روی روش UND انجام دهند. UND به طور فزاینده ای به عنوان یکی از مؤسسات برتر علمی و پژوهشی در کشور شناخته می شود. در حقیقت ، بنیاد ملی علوم رتبه UND # 151 را در کشور دارد.

ما به طور مداوم در بین بهترین ها برای کیفیت آموزشی ، قیمت مناسب و نتایج شغلی قرار می گیریم. برای یافتن آنچه مورد علاقه شما است ، به پایگاه داده ما از 250+ برنامه دانشگاهی جستجو کنید.

کاوش پردیس

چند بار در طول تاریخ UND چنین تحولات جسمی گسترده ای را تجربه کرده است. کتابخانه ما چستر فریتز در حال بازسازی های اساسی است ، همچنین خانه تاریخی اولین رئیس جمهور UND است که به یک مرکز جذاب جدید برای دانشجویان فارغ التحصیل تبدیل خواهد شد. همچنین کار بر روی اتحادیه یادبودهای کاملاً جدید در حال انجام است.

موتور فرصت

UND به عنوان تنها دانشگاه ایالتی که دارای دانشکده های فارغ التحصیل ، حقوق و دانشکده های پزشکی است ، همچنان در آموزش پزشکان ، حقوقدانان ، مهندسان ، دانشمندان و متخصصان تجارت رهبری دارد.

 • 3،126 مشاغل ثانویه ایجاد شده از فعالیت های تجاری UND
 • 300 میلیون سالانه تأثیر اقتصادی تحقیقات UND

"بهترین و دورترین جایزه ای که زندگی ارائه می دهد ، فرصتی برای تلاش سخت در کار است که ارزش انجام آن را دارد."

رئیس جمهور تئودور روزولت

درباره CEM

ما رهبران کلاس جهانی را در علوم کامپیوتر ، مهندسی و زمین شناسی آموزش می دهیم.

دانش برای رهبری. مهارت های تأثیرگذاری.

فارغ التحصیلان ما تفاوت ایجاد می کنند ، در یک بازار جهانی رقابتی هستند و به کشور ، ملت و جهان ما کمک می کنند. فارغ التحصیلان UND CEM می توانند طیف وسیعی از فرصت ها را در مشاغل با تقاضای بالا انتظار داشته باشند.

برنامه های ما

دانشکده مهندسی و معادن دارای هفت بخش است که دارای چندین گواهی نامه ، افراد خردسال ، مدرک ترکیبی و برنامه های تحصیلات تکمیلی است. بسیاری از برنامه های ما بصورت آنلاین در دسترس هستند و توسط خبرها و گزارش جهانی ایالات متحده به عنوان برترین برنامه های مهندسی آنلاین شناخته می شوند.

ما به دانشجویان ، فارغ التحصیلان و برنامه های معتبر ملی خود بسیار افتخار می کنیم. ما به امکانات کلاس اول و فناوری موجود برای استفاده دانش آموزان افتخار می کنیم.

تحقیقات واقعی نتایج واقعی

ما در مجموعه ای از مراکز و مؤسسات قرار داریم که محققان مهندسی در حال پل زدن رشته ها و بینش در دورترین لبه کشف هستند. آموزش پیشرفته دانشجویی و روابط عمیق ما با شرکای اصلی صنعت ، قوت ما را به عنوان رهبران روشنفکر تقویت می کند.

دیدگاه ما

چشم انداز ما در شش بلوک ساختمان بنا شده است.

 1. فارغ التحصیلان: ما فارغ التحصیلان تولید خواهیم کرد که جامعه را ترقی می کنند ، در یک بازار جهانی پویا رقابت می کنند و به توسعه اقتصادی داکوتای شمالی ، ملت و جهان کمک می کنند.
 2. آموزش و پرورش: ما آموزش شخصی را برای پرورش نوآوری و تأکید بر مهارتهای فنی ، رهبری و کارآفرینی در اختیار دانشجویان خواهیم گذاشت.
 3. تحقیقات: ما در سطح بین المللی برای تعالی در تحقیقات تقویت کشف ، خدمت به نیازهای اجتماعی و تحریک انتقال فناوری ، شناخته خواهیم شد.
 4. محیط کار: ما یک محیط کاری مبتنی بر تیمی الهام بخش ، حمایتی ، با عملکرد بالا و تیمی را پرورش می دهیم.
 5. جامعه: ما جامعه را برای ارتقاء مهندسی و نوآوری ، الهام بخشیدن به ذهن جوانان ، کمک به رشد اقتصادی منطقه و نشان دادن مسئولیت مدنی درگیر خواهیم کرد.
 6. فارغ التحصیلان: ما دستاوردهای فارغ التحصیلانمان را ارتقا می دهیم ، آنها را در ابتکارات مدرسه شرکت می کنیم و به عنوان منبعی برای پیشرفت موفقیت آنها خدمت خواهیم کرد.

Festive holiday office party in #WindowsUglySweater Softwear by @Windows

اعتباربخشی

کلیه برنامه های مهندسی و همچنین علوم کامپیوتر توسط کمیسیون اعتباربخشی مهندسی (EAC) ABET معتبر شناخته می شوند و توسط دانشکده های اختصاصی ، اندازه کلاس های کوچک و آزمایشگاه های مجهز پشتیبانی می شوند.

اعتباربخشی برنامه کارشناسی

دانشکده مهندسی و معادن در حال حاضر هفت برنامه کارشناسی ارشد مهندسی دارد. برنامه های زیر توسط ABET معتبر شناخته می شوند.

 • مهندسی شیمی (BS)
 • مهندسی عمران (BS)
 • علوم کامپیوتر (BS)
 • مهندسی برق (BSEE)
 • مهندسی زمین شناسی (BS)
 • مهندسی مکانیک (BS)
 • مهندسی نفت (BS)

برنامه های آنلاین

نحوه تحویل آنلاین ما فرصتی را برای دانشجویان فراهم می کند تا اکثر دوره های کارشناسی ارشد خود را در برنامه های معتبر کارشناسی ما بصورت آنلاین تکمیل کنند.

در اکثر برنامه ها ، دانشجویان ملزم به تکمیل شرایط آزمایشگاهی خود از طریق دوره های شتاب در تابستان در UND هستند. آزمایشگاه های برنامه BSEE مجازی است و این برنامه کاملاً آنلاین است. از آنجایی که دانشجویان آنلاین ما همان سخنرانی ها و الزامات درسی را همانطور که دانشجویان درون دانشگاه ما تجربه می کنند تجربه می کنند ، ما این تجربه آموزشی را اساساً معادل می دانیم و فارغ التحصیلان آنلاین همان مدارک معتبر را برای دانشجویان دانشگاه دریافت می کنند.

مکان ها

چنگال بزرگ

Address
College of Engineering & Mines,
Upson II Room 165,
243 Centennial Dr Stop 8155

ND 58202-8155 چنگال بزرگ, داکوتای شمالی, آمریکا

برنامه ها

کارشناسی ارشد(MSc)