University of North Dakota College of Engineering and Mines

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره UND

دانشگاه داکوتای شمالی همیشه از زمان خود جلوتر بوده است.

UND که در سال 1883 تأسیس شد ، شش سال قبل از تأسیس این ایالت ، وقتی که سرزمین های داکوتای سابق به دو کشور مجزا از هم جدا شدند ، UND نام داکوتای شمالی را داد. امروز ، UND یک دانشگاه شلوغ 521 هکتار ، بزرگترین ایالت است. ما به عنوان یک مبتکر در سیستم های مهندسی ، پزشکی ، حمل و نقل هوایی و هواپیماهای بدون سرنشین ظاهر شده ایم.

 • مکان: گرند فورکس ، داکوتای شمالی
 • ثبت نام: 13،581
 • کارمندان: 2،369
 • اعتباربخشی: کمیسیون آموزش عالی
 • طبقه بندی کارنگی: RU H (دانشگاه های تحقیقاتی - فعالیت بالا)

حقایق اصلی درباره UND

 • 225+ رشته های تحصیلی ، از جمله کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا
 • 38 درصد افزایش نرخ تحصیلات تکمیلی 4 ساله در 3 سال گذشته
 • 24 اندازه متوسط کلاس
 • 17 تیم دو و میدانی NCAA Division I
 • 13٪ شهریه و هزینه کمتری نسبت به موسسات مشابه در منطقه 11 ایالت دارد
 • 240+ باشگاه و سازمان دانشجویی
 • 4 # بیشترین مدرسه دوستانه نظامی در ملت

داده های ارائه شده توسط دانشگاه آنالیتیکس و برنامه ریزی.

بهترین دانشگاه ارزش

هر دانشکده یا دانشگاه معتبر تحصیلات ارائه می دهد ، اما همه مدارس دانش آموزان را آماده نمی کنند تا تأثیر واقعی بر روی روش UND انجام دهند. UND به طور فزاینده ای به عنوان یکی از مؤسسات برتر علمی و پژوهشی در کشور شناخته می شود. در حقیقت ، بنیاد ملی علوم رتبه UND # 151 را در کشور دارد.

ما به طور مداوم از نظر کیفیت آموزشی ، قیمت مناسب و نتایج شغلی در بین بهترین ها قرار می گیریم. برای یافتن موارد موردعلاقه شما ، پایگاه داده 225+ برنامه دانشگاهی ما را جستجو کنید.

کاوش پردیس

چند بار در طول تاریخ UND چنین تحولات جسمی گسترده ای را تجربه کرده است. کتابخانه ما چستر فریتز در حال بازسازی های اساسی است ، همچنین خانه تاریخی اولین رئیس جمهور UND است که به یک مرکز جذاب جدید برای دانشجویان فارغ التحصیل تبدیل خواهد شد. همچنین کار بر روی اتحادیه یادبودهای کاملاً جدید در حال انجام است.

موتور فرصت

UND به عنوان تنها دانشگاه ایالتی با دانشکده های تحصیلات تکمیلی ، حقوق و پزشکی ، همچنان در آموزش پزشکان ، وکلا ، مهندسان ، دانشمندان و متخصصان بازرگانی پیشرو است.

 • 3،126 مشاغل ثانویه ایجاد شده از فعالیت های تجاری UND
 • 300 میلیون دلار سالانه تأثیر اقتصادی تحقیق در UND در کل ایالت

"بهترین و دورترین جایزه ای که زندگی ارائه می دهد ، فرصتی برای تلاش سخت در کار است که ارزش انجام آن را دارد."

رئیس جمهور آمریكا تئودور روزولت

درباره دانشکده مهندسی و معادن UND

ما رهبران کلاس جهانی را در علوم کامپیوتر ، مهندسی و زمین شناسی آموزش می دهیم.

دانش برای رهبری. مهارت های تأثیرگذاری.

فارغ التحصیلان ما تفاوت ایجاد می کنند ، در یک بازار جهانی رقابت می کنند و به کشور ، ملت و جهان ما کمک می کنند. فارغ التحصیلان UND CEM می توانند در مشاغل پر تقاضا طیف وسیعی از فرصت ها را انتظار داشته باشند.

برنامه های ما

دانشکده مهندسی و معادن دارای هفت بخش است که دارای چندین گواهی گرایش ، خردسال ، مدرک ترکیبی و برنامه های تحصیلات تکمیلی است. بسیاری از برنامه های ما بصورت آنلاین در دسترس هستند و توسط US News & World Report به عنوان برترین برنامه های مهندسی آنلاین شناخته می شوند.

ما به دانشجویان ، فارغ التحصیلان و برنامه های معتبر ملی خود بسیار افتخار می کنیم. ما به امکانات و فناوری درجه یک موجود برای استفاده دانشجویان افتخار می کنیم.

تحقیقات واقعی نتایج واقعی

ما در مجموعه ای از مراکز و مؤسسات قرار داریم که محققان مهندسی در حال پل زدن رشته ها و بینش در دورترین لبه کشف هستند. آموزش پیشرفته دانشجویی و روابط عمیق ما با شرکای اصلی صنعت ، قوت ما را به عنوان رهبران روشنفکر تقویت می کند.

دیدگاه ما

چشم انداز ما در شش بلوک ساختمان بنا شده است.

 1. فارغ التحصیلان: ما فارغ التحصیلانی تولید خواهیم کرد که جامعه را پیشرفت می دهند ، در یک بازار جهانی پویا رقابت می کنند و به توسعه اقتصادی داکوتای شمالی ، ملت و جهان کمک می کنند.
 2. آموزش و پرورش: ما دانش آموزان را با آموزش شخصی سازی نوآوری و تأکید بر مهارت های فنی ، رهبری و کارآفرینی فراهم خواهیم کرد.
 3. تحقیق: ما برای برتری در تحقیق در زمینه پرورش کشف ، تأمین نیازهای اجتماعی و تحریک انتقال فناوری در سطح بین المللی شناخته خواهیم شد.
 4. محیط کار: ما یک محیط کار الهام بخش ، حمایت کننده ، با عملکرد بالا و تیمی را پرورش خواهیم داد.
 5. جامعه: ما جامعه را برای ارتقا engineering مهندسی و نوآوری ، الهام بخشیدن به ذهن جوان ، کمک به اقتصاد منطقه ای برای رونق و نشان دادن مسئولیت مدنی درگیر خواهیم کرد.
 6. فارغ التحصیلان: ما موفقیت دانش آموختگان خود را ارتقا خواهیم داد ، آنها را در ابتکارات مدرسه مشارکت خواهیم داد و به عنوان منبعی برای پیشرفت موفقیت آنها عمل خواهیم کرد.

VR oil drilling demonstration

اعتباربخشی

تمام برنامه های مهندسی در مقطع کارشناسی و همچنین علوم کامپیوتر توسط کمیسیون اعتبارسنجی مهندسی (EAC) ABET معتبر هستند و توسط دانشکده های اختصاصی ، کلاس های کوچک و آزمایشگاه های مجهز پشتیبانی می شوند.

برنامه های آنلاین

نحوه تحویل آنلاین ما فرصتی را برای دانشجویان فراهم می کند تا اکثر دوره های کارشناسی ارشد خود را در برنامه های معتبر کارشناسی ما بصورت آنلاین تکمیل کنند.

در اکثر برنامه ها ، دانش آموزان ملزم به تکمیل الزامات آزمایشگاهی خود از طریق دوره های تابستانی سریع در UND هستند. از آنجا که دانشجویان آنلاین ما همان سخنرانی ها و شرایط درسی را که دانشجویان دانشگاه ما دارند ، تجربه می کنند ، بنابراین ما این تجربه آموزشی را کاملاً معادل می دانیم و فارغ التحصیلان آنلاین مدارک معتبری را همانند دانشجویان دانشگاه دریافت می کنند.

مکان ها

چنگال بزرگ

Address
College of Engineering & Mines,
Upson II Room 165,
243 Centennial Dr Stop 8155

ND 58202-8155 چنگال بزرگ, داکوتای شمالی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: