University of Nevada, Las Vegas School of Public Health

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده بهداشت عمومی (SPH) در سال 2004 تاسیس شد و به بهبود سلامت و رفاه مردم در سراسر جهان اختصاص دارد. ادارات ، برنامه ها و واحدهای تحقیقاتی ما برای ارائه آموزش متنوع ، تجربه آموزش عملی و فرصت های بیشمار مشارکت جامعه برای آماده سازی دانش آموزان برای تبدیل شدن به رهبران و متخصصان در زمینه بهداشت عمومی کار می کنند.

ماموریت دانشکده بهداشت عمومی (SPH) پیشبرد علم بهداشت عمومی ، بهبود سلامت و کیفیت زندگی مردم در جوامع ما و تلاش برای از بین بردن ناهماهنگی بهداشتی در نوادا ، ملت و جهان با ارائه رهبری در آموزش ، تحقیقات و خدمات با کیفیت. این بیانیه مأموریت همچنین به عنوان مأموریت MPH و سایر برنامه های مدرک SPH عمل می کند.

چشم انداز ما این است که یک مرکز عالی برای آموزش بهداشت عمومی ، تحقیقات و اقدامات جامعه باشیم و یک آهنربا برای دانشجویان دولتی ، ملی و بین المللی باشیم.

دانشکده بهداشت عمومی متعهد است دانش آموزان را برای پاسخگویی به نیاز حیاتی متخصصان بهداشت عمومی در نوادا ، کشور و جهان آماده کند. ما برنامه های عالی تحصیلی با زمینه های مختلف برای تمرکز و فرصت تحقیقات کاربردی ارائه می دهیم.

دانشجویان و اعضای هیئت علمی SPH از زمینه های متنوعی برخاسته اند و طیف گسترده ای از علایق دانشگاهی و پژوهشی میان رشته ای را نشان می دهند. ما یک محیط مشارکتی و حمایتی را تقویت می کنیم که در آن دانشجویان از نزدیک با اعضای هیئت علمی ، کارمندان ، پزشکان و سایر دانشجویان کار می کنند. کیفیت برنامه های آموزشی ما نشان دهنده تعهد عمیق ما نسبت به دانش آموزان است.

مکان ها

لاس وگاس

Address
South Maryland Parkway,4505
89154 لاس وگاس, نوادا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: