University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج مهندسی هوارد آر. هیوز به بیش از 2000 دانشجو در 9 بخش ، مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد.

این دانشکده با بیش از 70 هیئت علمی تمام وقت ، با ترکیب دانش عملی و تجربی با مبانی و اصول ریاضی و علمی ، یک برنامه درسی کاملاً مناسب ایجاد کرده است که پایه و اساس محکمی برای موفقیت در حرفه مهندسی و علوم کامپیوتر فراهم می کند.

زمینه های مهندسی و علوم کامپیوتر تحت این مأموریت کالج عبارتند از: مهندسی عمران و محیط زیست ، علوم کامپیوتر ، مهندسی برق و کامپیوتر و مهندسی مکانیک. برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد در این مناطق کارمندان صنعت محلی و منطقه ای را فراهم می کند. برخی از این دانشجویان به دلیل آموزش و تحصیل در دانشکده فرصت ابتکار و کارآفرینی را پیدا می کنند. علاوه بر این ، برنامه های مدرک مهندسی سرگرمی و مدیریت ساخت و ساز نیازهای محلی منحصر به فرد صنعت مهمان نوازی را ارائه می دهند.

تحقیق و توسعه

برنامه های تحصیلات تکمیلی ما به دلیل تحقیقات بودجه ای رشد می کنند. آنها نه تنها فارغ التحصیلان ما را به نوآوری آموزش می دهند ، بلکه منجر به نوآوری هایی می شوند که می توانند منبع درآمد دانشگاه و تنوع اقتصادی محلی باشند.

سرویس

آموزش و دانش به دانشجویان ما آنها را برای خدمات به صنایع و جامعه محلی آماده می کند. دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و کارکنان در فعالیتهای مختلف خدماتی به جامعه و حرفه مشارکت دارند.

مکان ها

لاس وگاس

Address
South Maryland Parkway,4505
89154 لاس وگاس, نوادا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید