توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Mizzou

دانشگاه میسوری در سال 1839 در کلمبیا به عنوان اولین دانشگاه عمومی در غرب رودخانه می سی سی پی تاسیس شد. امروز، با ثبت بیش از 30،000 دانش آموز، 13،000 کارمند تمام وقت و 317،000 فارغ التحصیل، Mizzou سرمایه گذاری مهم برای دولت و ملت است.

111522_pexels-photo-937481.jpeg

دانشجویان MU نماینده هر ایالت میسوری، همه 50 ایالت و 100 کشور هستند. بر اساس کیفیت آموزش، تحقیق و بورس تحصیلی، MU یکی از تنها 60 دانشگاه دولتی و خصوصی خصوصی است که برای عضویت در انجمن معتبر دانشگاه های آمریکا دعوت شده است. عضویت در AAU به Mizzou کمک می کند تا منابع مالی خارجی را جذب کند و اعضای هیات علمی و دانشجویان را استخدام کند.

بزرگترین و جامع ترین دانشگاه ایالتی، Mizzou دارای بیش از 300 درجه برنامه - از جمله بیش از 90 گزینه آنلاین - از طریق 19 کالج و مدارس و یکی از تنها شش دانشگاه دولتی در سراسر کشور است که می تواند یک مدرسه پزشکی، کالج دامپزشکی و یک دانشکده حقوق در همان دانشگاه.

دانشکده ملی برجسته دانشگاه در سالن کشف می کند، هر سال بیش از 1600 کتاب و مقالات علمی را منتشر می کند و سالانه 248 میلیون دلار در زمینه تحقیقات علمی صرف می کند؛ آنها حدود 70 درصد از روزهای تحقیقاتی را که به دانشگاه های عمومی دولتی رسیده اند، حساب می کنند.

دانش آموزان میزو در 4/2 سال به طور متوسط فارغ التحصیل می شوند. بیش از 40 درصد از رکورد 9،150 درجه در سال گذشته در زمینه علوم، فن آوری، مهندسی، ریاضیات و علوم پزشکی بود. در میان دانشگاه های دولتی میسوری، MU 27 درصد مدرک لیسانس، 23 درصد مدرک کارشناسی ارشد و 62 درصد از مدرک دکترا را دریافت می کند.

برنامه های تحصیلات تکمیلی، مدارس حرفه ای و کشف دانش جدید از طریق پژوهش، ارزش افزوده بی نظیر را به درجه MU اضافه می کنند. دانش آموزان از یادگیری دستاورد بهره مند می شوند در حالیکه سالانه بیش از 250،000 ساعت خدمات عمومی را در بر می گیرند، شرکت در پژوهش های کارشناسی و با استفاده از برنامه بزرگترین برنامه آموزشی خارج از کشور میسوری.

طرفداران در سراسر جهان با ایجاد هدایای خصوصی برای کمک هزینه تحصیلی، برنامه های آموزشی، امکانات و تحقیقات در حال تغییر در سرمایه گذاری در MU سرمایه گذاری می کنند. صدها نفر در 1.3 میلیارد دلار دانشگاه Mizzou شرکت دارند: زمان ما برای رهبری کمپین برای تأمین منابع برای آینده MU، پشتیبانی از مراکز تحلیلی امضا و موسسات، و سوخت رنسانس دانشگاه.

دانشگاه باغ گیاه شناسی که دارای مجتمع اصلی 1،262 هکتار از دانشگاه MU است، دارای بیش از 42،000 گیاه و درختان در مجموعه های مختلف مجموعه های موضوعی و ویژه است. بسیاری از ساختمان های دانشگاهی در مجله ملی مکان های تاریخی ثبت شده اند.

شهروندان در سراسر ایالت با مشارکت در برنامه های توسعه در هر شهرستان با متخصصین MU Health Care مشغول به همکاری با Mizzou هستند، در مسابقات دولتی در مراکز MU رقابت می کنند و در تیم های میسوری در مسابقات ورزشی شرکت می کنند. یکی از اعضای کنفرانس جنوب شرقی، برنامه ورزشی ورزشی NCAA Mizzou دارای 20 ورزش است، بسیاری از آنها در 25 کشور برتر قرار دارند.

دانشکده امور خارجه هری س. ترمان

"مدرسه ترومن مانند یک خانواده گسترده است که شامل افرادی می شود که دانش، مهارت ها، تجربیات و بینش های فراوانی را به ارمغان می آورند که تاثیرات عمده ای بر جوامع محلی و جهانی ما خواهد داشت. این افتخار برای به اشتراک گذاشتن و یادگیری از ، اعضای هیات علمی / کارکنان و دانشجویان به طور یکسان در این خانه دور از خانه "

- جیمی کراکت، دانشجوی کارشناسی ارشد میانفرهنگی

"هنگامی که تجربه خود را با مدرسه ترامن آغاز کردم، بلافاصله متوجه شدم که چگونه کلاس درس، تئوری و عملی را به گونه ای ترکیب کرد که حسن نیت برای خدمات عمومی حرفه ای را به وجود آورد. همانطور که من به نیمه نهایی این برنامه رسیدم، احساس خوبی دارم مجهز به ترجمه مهارت های من از طریق کلاس های من و تحقیق در محیط حرفه ای به دست آورد. "

-Sam Bezjak، دانشجوی سال دوم MPA

"من تعجب می کنم که چگونه مدرسه ترومن به طور یکپارچه کارهای حرفه ای، توسعه حرفه ای، شبکه ها و مسیر شغلی را به طور یکپارچه ادغام می کند؛ در عین حال ما را به یک محیط چالش انگیز، حمایتی و بسیار فرهنگ متفاوت تبدیل می کند."

-Adity Nur، دانشجوی سال اول MPA

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Missouri Truman School of Public Affairs

شما می توانید یک تفاوت واقعی در جهان ایجاد کنید. استاد امور روابط عمومی به شما اجازه می دهد مشکلات اساسی جامعه را حل کنید، به مردم کمک کنید و در خدمت جامعه خود باشید. متخ ... [+]

استاد امور عمومی

شما می توانید یک تفاوت واقعی در جهان ایجاد کنید. استاد امور روابط عمومی به شما اجازه می دهد مشکلات اساسی جامعه را حل کنید، به مردم کمک کنید و در خدمت جامعه خود باشید. متخصصان خدمات عمومی - چه در سازمان های دولتی و چه غیرانتفاعی و سازمان های غیر دولتی - نقش مهمی در رسیدگی به مسائل مهم و تأثیر زندگی در جهت بهتر شدن دارند.

دانشگاه میسوری برای بیش از 50 سال خدمات آموزشی عمومی ارائه داده است. دانشکده روابط عمومی هری سیتی ترومن که در سال 2001 تاسیس شد، دارای 14 TSPA، 26 عضو وابسته و 8 اعضای هیات علمی است و بخشی از کالج هنر و علوم دانشگاه است.... [-]

آمریکا Columbia
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی