University of Michigan-Flint

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

قدرت یک درجه میشیگان

UM-Flint که در سال 1956 با تعهد به ارائه آموزش با کیفیت میشیگان به فلینت و مناطق اطراف آن تاسیس شد ، دقیقاً همان کاری را انجام داده است که ما انجام داده ایم. در این فرآیند ، ما از تعداد رکورددار دانش آموزان در کلاسهای درس خود استقبال کرده ایم و آنها را با دانش ، تجربیات و مهارتهایی برای کمک به ماندگاری در مشاغل ، سازمانها و جوامع مختلفی که در شکل دهی آنها کمک می کند ، به وجود آورده ایم. ما از شما دعوت می کنیم ببینید که دانشجویان ، اساتید ، کارمندان و پردیس های ما چگونه تغییر واقعی می کنند.

ماموریت UM-Flint's

بیانیه مأموریت

University of Michigan-Flint یک دانشگاه جامع شهری است که از زبان آموزان و دانشمندان متنوعی متعهد به پیشبرد جوامع محلی و جهانی ما است. در سنت دانشگاه میشیگان ، ما از تعالی در تدریس ، یادگیری و بورس تحصیلی قدردانی می کنیم. محور دانش آموزان؛ و تابعیت درگیر. از طریق توجه شخصی و دانشکده و کارکنان اختصاصی ، دانشجویان ما در زمینه ها ، حرفه ها و جوامع خود رهبر و بهترین می شوند.

بیانیه چشم انداز

تعامل ذهن ، آماده سازی رهبران از طریق تعالی دانشگاهی ، محوریت دانشجویی و شهروندی درگیر.126729_pexels-photo-1595391.jpeg

روباه / پیکسل

درجات تقاضا

UM-Flint به طور مرتب توسط US News and World Report به عنوان "بهترین در میانه غرب" رتبه بندی می شود ، بیش از 100 دوره کارشناسی ، و بیش از 35 برنامه کارشناسی ارشد ، دکترا و گواهینامه را برای تعالی و ارتباط آنها ارائه می دهد. از مشاغل بین المللی گرفته تا مسائل مربوط به بهداشت عمومی محلی ، دانشکده UM-Flint برنامه های درسی را با متخصصان صنعت تهیه می کند تا دانشجویان از تجربیات و مهارت های لازم برای موفقیت استفاده کنند.

مشغول یادگیری

دانشجویان UM-Flint از فرصتهای منحصر به فردی برای شرکت در اجتماعات خود در حالی که آینده خود را از طریق کار میدانی ، تحقیقات پیشگامانه و خدمات اجتماعی درگیر می کنند ، بهره می گیرند. این رویکرد منحصر به فرد برای یادگیری تجربی ، دانش آموزان را ترغیب می کند از دانش خود در کلاس استفاده کنند تا چالش های موجود در جهان را فراتر از دیوارهای کلاس حل کنند. دانش آموزان از این تجربه بیرون می آیند که آمادگی بیشتری برای ارائه مدارک خود دارند.

تعالی مقرون به صرفه

UM-Flint با ارائه مدرک برجسته میشیگان ، یکی از بهترین ارزش ها در آموزش عالی در ایالت و سراسر کشور است. UM-Flint با داشتن شهریه ای مقرون به صرفه و طیف گسترده ای از گزینه های کمک های مالی از جمله بورس های تحصیلی ، متصل به اتصال دانشجویان شایسته تر به یک دانشگاه محترم میشیگان است.

زندگی در پردیس

UM-Flint از کلاس بیشتر است. در اینجا دانش آموزان بخشی از یک فرهنگ پر جنب و جوش دانشگاه هستند که مشارکت فعال را ترغیب می کنند. با بیش از 75 سازمان دانشجویی و لیست فزاینده ای از تیم های ورزشی باشگاه ، دانشجویان ما فرصت های فراوانی برای اتصال ، تعامل و پیشرفت دارند.128867_pexels-photo-745045.jpeg

Helena Lopes / Pexels

دانشگاه چهار ساله ای که متناسب با شما باشد

UM-Flint مجموعه کاملی از منابع یک دانشگاه بزرگ را در یک جامعه دانشگاهی کوچک و پشتیبان ارائه می دهد که به هر دانشجو صدا می دهد. با داشتن بیش از 8،500 دانشجو و نسبت استاد و دانشجو از 13: 1 ، اندازه UM-Flint روابطی را تقویت می کند که امکان یادگیری شخصی و رشد فردی را فراهم می آورد.

بازآفرینی شهری

دانش آموزان UM-Flint در قلب تحولات مهیج در قلب یک محیط شهری پویا یاد می گیرند. پردیس مرکز شهر ما در مرکز تحقیقات جدید فلینت واقع در امن ترین دانشگاه دولتی میشیگان است. همچنین فقط با یک ساعت رانندگی به East Lansing ، Ann Arbor ، Saginaw ، Detroit، Canada و بهترین مقصد منطقه سفر می کنید.

مشارکتهای محکم جامعه

UM-Flint بخشی جدایی ناپذیر از جامعه ای است که ما در خدمت آنها هستیم. ما متعهد هستیم تا با همکاری با رهبران جامعه و مشاغل ، برای موفقیت در منطقه خود حمایت کنیم تا فراگیران امروز را به رهبران فردا تبدیل کنیم. این همکاری ها شامل مشارکتهای آموزشی نوآورانه ما است که Pathway مشخصی را برای دانش آموزان دبیرستانی محلی فراهم می کند.

کمک به فارغ التحصیلان

به مشاغل و سازمانهای پیشرو در میشیگان نگاه کنید ، و فارغ التحصیلان UM-Flint را پیدا خواهید کرد که در موفقیت آنها نقش دارند. ما به بیش از 40،000 فارغ التحصیل مدارک اعطا کرده ایم که 80٪ آنها بومی میشیگان هستند. و در حالی که بسیاری از فارغ التحصیلان ما برای شروع مشاغل ، راه اندازی مشاغل ، پیشبرد یادگیری ، پرورش خانواده ها و ایجاد جوامع قوی تر در ایالت باقی می مانند ، تعداد زیادی نیز در سراسر کشور و جهان نشانه های خود را ایجاد می کنند.126794_pexels-photo-3184291.jpeg fauxels / Pexels

مکان ها

سنگ چخماق

Address
303 E. Kearsley Street
MI 48502 سنگ چخماق, میشیگان, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها