University of Miami School of Nursing & Health Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به مدت 70 سال ، دانشکده پرستاری و بهداشت دانشگاه میامی برنامه ای در کلاس جهانی برای مطالعه آموزش مراقبت های بهداشتی ایجاد کرده است. اعضای هیئت علمی و کارکنان ما شامل برخی از مربیان ، پزشکان و محققان برجسته کشور هستند. متخصصان برجسته صنعت ، یک برنامه درسی چالش برانگیز و بیشتر 170 شریک بالینی برای ارائه یکی از بهترین برنامه های آموزشی مراقبت های بهداشتی در جهان با هم ترکیب می شوند.

با تشکر از سرمایه گذاری در زمینه "تعالی" در زمینه آموزش مراقبت های بهداشتی ، دانش آموختگان دانشکده پرستاری و بهداشت دانشگاه میامی امروز پیشگامان خط مقدم برخی از برترین مراکز درمانی و م institسسات تحقیقاتی در جهان هستند. به عنوان نسل بعدی پزشکان و دانشمندان تحقیقاتی ، فارغ التحصیلان ما نقش اصلی را در تحول و آینده مراقبت های بهداشتی جهانی بازی می کنند.

در دانشکده پرستاری و مطالعات بهداشتی ، "برتری" چیزی بیش از صرف لفاظی نیست. این استانداردی است که ما در آموزش ، تمرین تحقیق و راهنمایی با آن زندگی می کنیم. برای 70 سال ، دانشکده پرستاری و مطالعات بهداشتی معیار تعالی را به عنوان پیشرو در آموزش مراقبت های بهداشتی تعیین کرده است. تعهد مداوم ما به آموزش و بورس در سطح جهانی منجر به ایجاد بیمارستان شبیه سازی پنج طبقه 41000 فوت مربع برای پیشرفت تحقیقات و آموزش (SHARE ™) شود. SHARE of یکی از اولین مراکز مقصد آموزش و پرورش کشور برای شبیه سازی غوطه وری است. امکانات پیشرفته ما جایگاه ما را در بین برنامه های آموزش بهداشت در سراسر جهان محکم می کند.

مربیان و محققان برجسته ای که به دلیل چندین دهه تجربه ، رهبری و تخصص شناخته شده اند ، همکاران شما خواهند بود. دانشکده ما شامل برخی از با استعدادترین مربیان ، پزشکان و متخصصان تحقیقاتی است که در هر مرکز بهداشتی در جهان یافت می شود. شما این فرصت را خواهید داشت که در تلاش های تحقیقاتی عمده اعضای هیئت علمی محلی و بین المللی شرکت کنید ، که اغلب منجر به چاپ در مجلات بین المللی بهداشت / پزشکی و ارائه سخنرانی در کنفرانس های برجسته مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان می شود.

ترکیب فرهنگی پویای میامی و تعهد مدرسه ما به تعالی در آموزش و پرورش و مراقبت های حساس به فرهنگ ، یک برنامه درسی بی نظیر را فراهم می کند و فارغ التحصیلان ما را برای کار در محیط های مختلف مراقبت های بهداشتی با جمعیت های مختلف آماده می کند. برنامه درسی ما تمرین مبتنی بر شواهد ، یادگیری شبیه سازی پیشرفته و تجربه دنیای واقعی را ادغام می کند. آماده سازی دقیق و آکادمیک و بالینی بی نظیر به عنوان یک کاتالیزور برای بالاترین نرخ های عبور هیئت دولت در کشور عمل می کند. در سال 2017 ، میزان قبولی NCLEX ما 97.22٪ بود.

برنامه درسی دانشکده شامل برنامه هایی است که منجر به مدرک کارشناسی علوم بهداشت ، BSN ، MSN ، DNP و یک دکترای تحقیقاتی می شود. برنامه های پرستاری ما توسط کمیسیون آموزش پرستاری دانشکده ، کالج پرستار مامایی آمریکا و شورای اعتباربخشی برنامه های آموزش بیهوشی پرستار معتبر هستند. این مدرسه یک برنامه شتاب BSN برای افرادی که دارای مدرک کارشناسی در سایر رشته ها هستند و یک برنامه آنلاین BSN برای افرادی که قبلاً RN هستند ارائه می دهد برنامه کارشناسی ارشد ما (MSN) آموزش تخصصی پیشرفته را در زمینه های زیر ارائه می دهد: پزشک خانواده و مراقبت حاد / پزشک مراقبت های اولیه.

با ورود دانشکده پرستاری و بهداشت در 70 سالگی ، چالش جدیدی از طرف دین مونرو پیش می آید: فقط خواب نبینید ، انجام دهید. رمان باشید - کارهایی را انجام دهید که هیچ کس قبلاً آنها را ندیده و نمی داند. خوش بین باشید - مسیر رسیدن به بهترین نتیجه ممکن را برای خود و جامعه خود پیدا کنید. و جهان را در حال تغییر باشید - همه چیز را در اطراف خود تغییر شکل دهید و جهان و همه چیز را در آن بهتر کنید. در اینجا در دانشکده پرستاری و مطالعات بهداشتی ، شما می توانید نیرویی برای تغییرات مثبت شوید و با هم می توانیم رویاهای شما را اکنون عملی کنیم.

مکان ها

شیرهای مرجانی

Address
Brunson Drive,5030
33146 شیرهای مرجانی, فلوریدا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: