University of Miami: School of Architecture

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

120587_murphy2.jpg

دربارهی ما

یک فلسفه ذاتی دانشآموز U-SoA، ساختن یک جهان بهتر است. این در یک برنامه طراحی بیان شده است که ایدهآل و عملگرا، علمی و کاربردی، نظری و واقعی است. U-SoA آموزش تمرینکنندگان رویایی را دنبال می کند که معماری را ترکیبی از هنر مدنی و علوم ساختمانی می دانند.

مأموریت دانشکده معماری:

 • برای آماده سازی دانش آموزان برای رهبری حرفه ای و یادگیری مادام العمر در معماری، شهرسازی و زمینه های مرتبط.
 • برای پیشرفت دانش و فن آوری از طریق تحقیق و عمل خلاق.
 • برای گسترش دانش و فناوری از طریق تعامل حرفه ای، برنامه های دنیای واقعی و خدمات اجتماعی.
 • برای ترویج اهداف مسئولیت زیست محیطی، عدالت اجتماعی و پایداری اقتصادی.

120205_Picture1.png

جهت گیری استراتژیک دانشکده معماری:

برای تبدیل شدن به یک رهبر نیمکره ای در یادگیری مبتنی بر مسئله و تحقیق مبتنی بر پروژه، در حالی که کمک به راه حل های چالش با محیط های شهری در سطح محلی و جهانی است.

تاریخ اخیر

این مدرسه در 5 سال گذشته یک تحول پویا ، تحول و گسترش را پشت سر گذاشته است. با انجام انتصابات بلندپایه بین المللی ، دانشکده های منظم 20 درصد افزایش یافته اند ، در حالی که ارتقاء به امکانات شامل Be

سرمایه گذاری های اخیر در دانشکده ها و زیرساخت ها باعث افزایش تلاش ها در یادگیری مشارکتی تجربی و استفاده از فناوری دیجیتالی نوظهور برای طراحی ، ساخت و ساخت می شود. آنها با هم ارتباط و کارآیی مدرسه را در مقابله با چالش های پیش روی این شهر در قرن بیست و یکم ، به ویژه در فلوریدا جنوبی - صفر برای تأثیر تغییرات آب و هوا تقویت و تیز می کنند. این چالش ها جامعه مدرسه را در اطراف یک هدف مشترک قرار داده است: ایجاد تخصص و منابع بین رشته ای و در عین حال بسیج مشارکت های نیمکره در کمک به مقاومت شهری.

سکوها / آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی شامل موارد زیر است:

 • مرکز طراحی شهری و جامعه (CUCD)
 • Lu_Lab: جذب تیم های مشارکتی و متنوعی برای کشف سناریوهای طراحی آینده تعبیه شده در شهرسازی فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی.
 • آزمایشگاه RAD: ارائه تعامل با فن آوری نوظهور ، دانشجویان پیشرو در محیط استودیویی مانند برای ساخت و آزمایش نمونه های اولیه کاری که فن آوری اطلاعات را با محیط ساخته شده ادغام می کنند.
 • آزمایشگاه ساخت
 • آزمایشگاه AR / VR
 • واحد تحقیقات Zenciti (با محوریت تحقیقات شهر هوشمند)
 • برنامه طراحی / ساخت (واقع در BE120588_dean1.jpg

جامعه اطلاعاتی

مشارکت اجتماعی، پایه و اساس برنامه درسی U-SoA است.

در سال 2015، دین الخوری U-Serve را آغاز کرد، یک روز از خدمات، اختصاص داده شده به جامعه است.

در سال اول خود، 200 شرکت در پروژه کوچکی در هاوانا شرکت کردند که شهر میامی را قادر می ساخت تا موجودی جامع از سهام خود را ایجاد کند.

در سال دوم، U-Serve با دوستان زیرمجموعه به "سبز" 10 مایل فضای زیر Metrorail مشارکت کرد.

در آوریل 2015، مدرسه دریافت کمک قابل توجهی از جان س. و جیمز لند نایت بنیاد برای کمک به آوردن "مکان های سوم" به محله های میامی.

120577_3rd.place.project.color-1240x550.jpg

اعتباربخشی

در ایالات متحده، اکثر مدارک ثبت نام نیاز به مدرک از یک برنامه درجه حرفه ای معتبر به عنوان یک پیش نیاز برای صدور مجوز. هیئت ملی اعتبار ارزیابی معماری (NAAB)، که تنها اداره مجاز است برای تدریس برنامه های حرفه ای در معماری ارائه شده توسط موسسات با اعتباربخشی منطقه ای در ایالات متحده، به رسمیت شناختن سه نوع درجه: لیسانس معماری، استاد معماری و دکتر معماری. یک برنامه ممکن است یک دوره هشت ساله، سه ساله یا دو ساله اعتباربخشی را اعطا کند، بسته به میزان انطباق آنها با استانداردهای آموزشی تعیین شده.

برنامه های کارشناسی ارشد معماری ممکن است برای پذیرش به مدرک کارشناسی پیش دانشگاهی در رشته معماری احتیاج داشته باشد. با این حال ، مدرک حرفه ای به خودی خود به عنوان یک مدرک معتبر شناخته نمی شود.

دانشکده معماری دانشگاه میامی برنامه های تحصیلات عالی زیر را برای NAAB ارائه می دهد:

 • بله آرچ (171 مدرک کارشناسی)
 • M.Arch I (دوره 3 ساله - اعتبارات 105 فارغ التحصیل)
 • M.Arch II (2 ساله آهنگ - 60 اعتبار فارغ التحصیل)

مجوز رسمی بعدی برای همه برنامه ها: 2026-2025.

مکان ها

میامی

Address
1223 Dickinson Drive
Coral Gables

33146 میامی, فلوریدا, آمریکا