University of Miami College of Arts and Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه میامی در حومه شهر Coral Gables واقع شده است، فقط چند دقیقه از مرکز شهر میامی و میامی ساحل. میامی یکی از شهرهای متنوع ترین، پویا و جهانی در آمریکا است. دانشجویان و دانش پژوهان دانشگاه میامی (UM) زندگی می کنند، کار، تحقیق و بازی در میامی، منبع بی پایان برای کارآموزی و فرصت های داوطلبانه، زبان غیرواقعی و فرهنگی، اکتشاف فکری و سرگرمی های پر جنب و جوش.

UM به عنوان دانشگاه برتر در فلوریدا، مرکز فکری منطقه و دروازه به نیمکره است. کالج هنر

113553_Photo1.jpg

دیدگاه ما

چشم انداز ما این است که به عنوان یک کالج برجسته جهانی، مرکز آموزش لیبرال و رهبر در تحقیقات پیشگام شناخته شود. ما قصد داریم به خاطر تدریس نوآورانه ما، قدرت رشته های ما و تحقیق بین رشته ای از مشکلات فعلی و آینده ای که انسانیت داریم، شناخته شود.

ماموریت ما

کالج جامعه ای است که تلاش برای درک عمیق تر از تجربیات انسان را تشویق می کند و تعهد شخصی به یادگیری مادام العلم، رشد فکری و ارزش های پایدار هنرهای لیبرال را ترویج می کند. اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان ما در آزمایشگاه، بایگانی، استودیو، و زمینه برای کشف دانش جدید همکاری می کنند.

کالج تلاش می کند تا یک محیط فکری ایجاد کند که رشد فردی را تقویت کند و فعالیت های علمی و تلاش های خلاقانه را تقویت کند که دانش و فهم انسان را تقویت کند. دانش آموزانی که در کالج تحصیل می کنند، مهارت های تحلیلی و انتقادی، توانایی های خلاقانه و حس مسئولیت اجتماعی و مدنی را که در جهان به طور فزاینده ای جهانی شده اند، توسعه می دهند.

کالج به عنوان یک دروازه برای دانش آموزان برای تجربه دنیای تکنولوژیکی و جهانی عمل می کند. اعضای هیات علمی تلاش می کنند همه دانش آموزان را در زمینه انتخابی خود با زمینه های دقیق و با درک نیاز به رویکرد به مشکلات درون مرزهای یک رشته و در یک محیط وسیع تر، فراهم کنند.

113554_Photo4.jpg

مکان ها

میامی

University of Miami College of Arts and Sciences

تلفن
(305)284-8783