University of Massachusetts - UMassOnline

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطلع دانشگاه شما درجه آنلاین


UMassOnline ورود شما را به دانشگاه دوره های ماساچوست آنلاین، گواهینامه ها، برنامه های تحصیلی و فرصت های آموزش و پرورش شرکت ها و حرفه ای است. به عنوان یکی از دانشگاههای برتر در ایالات متحده، دانشگاه ماساچوست به یک رهبر در آموزش از راه دور برای بیش از 25 سال بوده است. حالا شما می توانید قدرت از دانشگاه پنج دانشگاه با گرفتن مدرک دانشگاهی خود را آنلاین اهرم.

UMassOnline است UMASS


دانش آموزان UMassOnline دانشجویان UMass و دریافت مزایای همان خود در دانشگاه همسالان:

  • قوه شناخته شده بین المللی، از جمله برندگان جوایز معتبر ترین در جهان، از جمله جایزه پولیتزر، جایزه نوبل، جایزه ملی کتاب برای شعر، و جایزه دراپر در مهندسی.
  • یک دانشگاه کاملا معتبر با مدارس و کالج ها بسیار قرار گرفت.
  • شبکه 320،000 فارغ التحصیلان، از جمله موفق، رهبران بسیار مورد احترام صنعت، دانشمندان، نویسندگان، فضانوردان، کارآفرینان سلام فن آوری و هنرمندان.
  • کارکنان و اعضای هیئت علمی متعهد به رفع نیازهای دانش آموزان، چه در محوطه دانشگاه یا خاموش.
  • شرایط سخت علمی است که تضمین یک درجه و یا گواهی ارزش بزرگ است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

برنامه MBA آنلاین

Online پاره وقت September 2017 آمریکا Shrewsbury

این برنامه MBA قرار می دهد تاکید زیادی بر استفاده از مطالعات موردی، تکنیک های یادگیری تجربی، و برنامه های درست و قابل انطباق با طیف گسترده ای از تنظیمات تجاری، صنعتی و نه برای سود به ادغام تئوری و عمل برای دانش آموزان [+]

کسب MBA معتبر خود را آنلاین از طریق کالج UMass لاول 'از مدیریت. دانشگاه ماساچوست لوول 'ثانیه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) رشته طراحی شده است برای آماده سازی مدیران برای تبدیل شدن به رهبران موثر در یک محیط رقابتی سرعت در حال تغییر و متنوع است. این برنامه MBA قرار می دهد تاکید زیادی بر استفاده از مطالعات موردی، تکنیک های یادگیری تجربی، و برنامه های درست و قابل انطباق با طیف گسترده ای از تنظیمات تجاری، صنعتی و نه برای سود به ادغام تئوری و عمل را برای دانش آموزان است. ... [-]