University of Management and Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Management and Technology (UMT)، که توسط شورای دولتی تحصیلات عالی ویرجینیا (SCHEV) در سال 1998 تأسیس شده است، یک دانشگاه خصوصی واقع در مرکز شهر مرکز شهر آرلینگتون، ویرجینیا، ایالات متحده آمریکا است. هدف اصلی UMT این است که آموزش و پرورش مدیریت و فن آوری را برای عموم مردم و ارتقاء سطح تحصیلات عالی در آموزش عالی به ارمغان بیاورد

برنامه های نوآورانه UMT برای کارکنان حرفه ای طراحی شده اند که تمایل دارند تا دانش، مهارت ها و بینش های مدیریتی و فن آوری را به روز نگه دارند. با توجه به رقابت جهانی و فناوری به سرعت در حال تغییر، یادگیری مادام العمر ضروری است. حرفه ای های موفق باید به طور مداوم مهارت ها و دانش خود را به روز کنند یا ریسک کنند.

UMT طیف گسترده ای از برنامه ها را شامل می شود، از جمله مدرک کارشناسی ارشد، گواهینامه های تحصیلات تکمیلی، گواهینامه های اجرایی و برنامه های توسعه حرفه ای. این برنامه ها بر مسائل مدیریتی و فن آوری معاصر تمرکز می کنند و به توازنی میان تئوری و کاربرد عملی دست می یابند. UMT همچنین خدمات آموزشی و مشاوره ای را برای شرکت ها و سازمان های دولتی فراهم می کند و تلاش های پژوهشی را برای خدمت به صنعت، دولت و جوامع انجام می دهد.

اعضای اعضای هیات علمی ما دارای مدرک تحصیلی گسترده و پیشرفته تحصیلی برای و با شرکت های بزرگ، سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های دولتی هستند. استادان UMT طی دهه گذشته بیش از 25000 مدرس در سراسر جهان تحصیل کرده اند. مشتریان ما عبارتند از کسب و کار، دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان.

با کلاس های راحت شب و آخر هفته، دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در زمان خود بدست آورند. ما همچنین دوره هایی را از طریق آموزش از راه دور ارائه می دهیم که به دانش آموزان اجازه می دهد از راحتی خانه، دفتر و یا هر جای دیگری در جهان که می توانند به اینترنت دسترسی داشته باشند، کار کنند.

آموزش UMT با قیمت رقابتی است. شما برای یک پردیس بزرگ و سربار زیادی هزینه نمی کنید. در عوض شما آموزش عالی فارغ التحصیل را بدون شکستن بانک دریافت خواهید کرد.

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید گواهی های فارغ التحصیلی » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید Courses » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

آماده شدن برای آزمون گواهینامه PMP

Campus پاره وقت September 2018 آمریکا Arlington Ashburn + {تعداد} بیشتر

به ارائه دیدگاه های خود را چه آزمون گواهینامه را پوشش می دهد، از جمله مفاهیم کلیدی است که به احتمال زیاد در معاینه و راهنمایی در مورد چگونگی افراد باید برای آن آماده گنجانده شود. [+]

این دوره یک بررسی موضوع در آزمون و راهنمایی در مورد چگونگی آماده شدن برای آن فراهم می کند. اهداف به ارائه دیدگاه های خود را چه آزمون گواهینامه را پوشش می دهد، از جمله مفاهیم کلیدی است که به احتمال زیاد در معاینه و راهنمایی در مورد چگونگی افراد باید برای آن آماده گنجانده شود. دستور العمل روش: سخنرانی ها، ورزش مواد: کارنامه دوره، آزمون گواهینامه PMI نمونه PMI، راهنمای PMBOK حوزه دانش PMBOK - مدیریت یکپارچه - مدیریت دامنه - مدیریت کیفیت - مدیریت زمان - مدیریت هزینه - مدیریت ریسک - مدیریت منابع انسانی - مدیریت تدارکات - مدیریت ارتباطات طول دوره این دوره می آید در طول های مختلف بسته به نیاز سازمان شما.حرفه ای مدیریت پروژه (PMPs) واجد شرایط برای کسب واحد توسعه حرفه ای (PDUs) برای گرفتن این دوره هستند.... [-]