University of Houston - Victoria

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

این دانشگاه هوستون-ویکتوریا اختصاص داده شده است تا دانش آموزان را به فرصت هایی که لازم است علامت گذاری کنند در جهان اختصاص داده شده است. تاسیس شده در سال 1973 با یک پردیس اصلی واقع در شهرستان کوچک از ویکتوریا, تگزاس, UHV ارائه می دهد دوره های منجر به 70 کارشناسی و برنامه های کارشناسی ارشد و غلظت.


به عنوان یکی از کالج های دولتی و دانشگاه ها، UHV متعهد به ارائه آموزش های مقرون به صرفه و در دسترس برای دانش آموزان است. برنامه های تحصیلی توسط دانشکده برنده جایزه در مدارس هنر و علوم تدریس می شود؛ مدیریت کسب و کار؛ و آموزش و پرورش، حرفه های بهداشت و توسعه انسانی. ماموریت UHV برای کمک به دانش آموزان موفقیت است.

مقصد پویا

کلاس های چهره به چهره در پردیس اصلی UHV در ویکتوریا، و همچنین یک سایت آموزشی در کتی، حومه هوستون ارائه شده است. کلاس های آنلاین به دانشجویان اجازه می دهند که درجه ای از هر کجا کسب کنند. دانشگاه اصلی در شهر استقرار ویکتوریا واقع شده است، به راحتی در دو ساعت از شهرهای اصلی هوستون، آستین، سن آنتونیو و Corpus Christi واقع شده است.

UHV توسط اعداد

دانش آموزان به UHV می آیند و انتظار دارند که با کیفیت و مقرون به صرفه بدست آورند. آنها زمانی متوجه می شوند که UHV توجه شخصی و اندازه های کوچکی را ارائه می دهد که آنها بتوانند موفق شوند. آمار سریع UHV به شما یک نمای کلی از دانشگاه ارائه می دهد. برای رسیدن به یک فرد خاص در دانشگاه، دایرکتوری کارمند ما را ببینید.

آموزش و پرورش مقرون به صرفه

تحصیلات شما نباید گران باشد UHV رتبه هفتمین دانشگاه عمومی مقرون به صرفه در تگزاس را به خود اختصاص داده است و دفتر کمک مالی ما متعهد به کمک به دانش آموزان برای کمک بیشتر است، چه از طریق بورس، کمک های مالی و یا وام.

توجه شخصی

UHV خود را در مورد توجه شخصی و کارکنان به دانشجویان می پردازد. در واقع، نسبت دانشآموز به دانش آموز در کلاس فقط 18: 1 است. برنامه هایی مانند مرکز موفقیت دانش آموزان دانش آموزان را با راهنمایی، نوشتن کمک و تدریس در زمینه موضوع کمک می کند تا به آنها در کلاس هایشان کمک کند.

برنامه های بین المللی

دانشگاه هوستون ویکتوریا در ویکتوریا، تگزاس، ترکیبی منحصر به فرد از فرصت های آموزشی و رهبری عالی، مقرون به صرفه و شخصی را برای توانمند ساختن دانش آموزان برای تبدیل شدن به شهروندان موفق در قرن 21 در یک دنیای فزاینده پیچیده ارائه می دهد. برنامه های معتبر و ملی رتبه بندی شده با قیمت مقرون به صرفه با فرصت های تحصیلی خودکار برای دانش آموزان بین المللی ارائه می شود. فارغ التحصیلان UHV به ابزارهایی نیاز دارند که بتوانند علامت خود را در جامعه ایجاد کنند.

در دانشگاه هوستون ویکتوریا، برنامه های بین المللی به عنوان یک کاتالیزور برای بین المللی شدن و مرکز همه چیز بین المللی برای دانشجویان و دانش پژوهان بین المللی است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) - HealthcareStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) - KarshenasiTahsilat » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در فن آوری آموزش عالی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Victoria

فناوری یک بخش اساسی از شیوه ارتباط ما با جهان است و 30 ساعته ما در فناوری آموزشی طراحی شده است تا به شما آموزش دهد که چگونه آن را بخشی موثر و جدایی ناپذیر از فرایند یادگیری کنید. [+]

فناوری یک بخش اساسی از شیوه ارتباط ما با جهان است و 30 ساعته ما در فناوری آموزشی طراحی شده است تا به شما آموزش دهد که چگونه آن را بخشی موثر و جدایی ناپذیر از فرایند یادگیری کنید.

از طریق آموزش کارآموزان و کارآموزی به چالش کشیدن، تمام مهارت هایی که لازم است برای گرفتن نقش رهبری فناوری، نه تنها در مدارس بلکه در تنظیمات شرکت های بزرگ و خدمات انسانی نیز توسعه یابند. با سه آهنگ متمایز برای انتخاب، همه ارائه شده به طور کامل آنلاین، شما می توانید درجه خود را در یک برنامه که متناسب با زندگی شما را دنبال کنید.... [-]


کارشناسی ارشد(MA)

استاد روانشناسی قانونی

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Victoria

برنامه ما دانشجویان را آماده می کند تا کارکنان بهداشت روانی را در زمینه پزشکی قانونی مجوز بگیرند. ما دانشجویان را برای مشاغل قانونی روانشناسی آماده می کنیم که با افراد قانونی کار می کنند. ما از طریق تمرین به دانشجویانمان می فرستیم. این تجربه باور نکردنی برای دانش آموزان و همچنین سایت های ماست. دانش آموزان ما تئوری و تکنیک هایی را که در هر دنیای واقعی در دنیای واقعی آموخته اند، اعمال می کنند. [+]

برنامه ما دانشجویان را آماده می کند تا کارکنان بهداشت روانی را در زمینه پزشکی قانونی مجوز بگیرند. ما دانشجویان را برای مشاغل قانونی روانشناسی آماده می کنیم که با افراد قانونی کار می کنند. ما از طریق تمرین به دانشجویانمان می فرستیم. این تجربه باور نکردنی برای دانش آموزان و همچنین سایت های ماست. دانش آموزان ما تئوری و تکنیک هایی را که در هر دنیای واقعی در دنیای واقعی آموخته اند، اعمال می کنند. ... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Victoria

این برنامه فارغ التحصیل در علوم کامپیوتر بر جنبه های نظری و مهندسی علوم رایانه تمرکز دارد. اگر مدرک لیسانس خود را از یک دانشگاه معتبر در زمینه علوم رایانه، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق یا یک برنامه معاونت مرتبط دریافت کرده اید، می خواهم یک مدرک تحصیلی را با تمرکز بر جنبه های نظری یا مهندسی فن آوری محاسبات، دنبال کنم. مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر ممکن است مناسب برای شما باشد. [+]

این برنامه فارغ التحصیل در علوم کامپیوتر بر جنبه های نظری و مهندسی علوم رایانه تمرکز دارد. اگر مدرک لیسانس خود را از یک دانشگاه معتبر در زمینه علوم رایانه، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق یا یک برنامه معاونت مرتبط دریافت کرده اید، می خواهم یک مدرک تحصیلی را با تمرکز بر جنبه های نظری یا مهندسی فن آوری محاسبات، دنبال کنم. مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر ممکن است مناسب برای شما باشد.

دانش آموزانی که این دوره آموزشی را دنبال می کنند، نیاز به تکمیل 36 ساعت اعتبار دارند؛ 12 ساعت هسته، 18-24 ساعت آماده سازی و یک پایان دائمی 6 ساعته. چهار دوره اصلی عبارتند از:... [-]