University of Evansville

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره University of Evansville

از بدو تأسیس ، این دانشگاه با كلیسای متحد متدیست متحد رابطه محكمی برقرار كرده است و تعهد به شمول را با آن درمیان می گذارد. دانش آموزان احساس تعلق در دانشگاه را حس می کنند و از اهمیت رفتار شخصی و حرفه ای آنها قدردانی می کنند.

2140 دانش آموز از 55 کشور و 44 کشور ما برنامه درسی متمایزی را تجربه می کنند که با قرار گرفتن در معرض ایده های عالی ، مضامین بی موقع ، سؤالات مهم و دیدگاه های مختلف ساخته شده است. اعضای هیئت علمی با اشتیاق به تدریس ، دانشجویان را برای موفقیت در هر جهت که مشاغلشان به آنها سوق می دهد ، آماده می کند.

University of Evansville به دلیل ارادت به آموزش بین المللی و برنامه تحصیل در خارج از کشور در کالج هارلاکستون در گرانتهام ، انگلستان به رسمیت شناخته شده ملی شناخته شده است و برنامه رتبه اول مطالعه در خارج از کشور در کشور است! دانشجویان UE همچنین در ایتالیا ، انگلیس ، نیوزلند ، فرانسه ، مکزیک ، اسپانیا ، روسیه ، اسرائیل ، هلند و استرالیا تحصیل می کنند. University of Evansville بهم پیوسته جامعه جهانی ما را کشف می کنند و با تحقق جهان توانمند می شوند به همان اندازه که نزدیک حیاط خلوت خودشان است.

ماموریت و ارزش های اصلی

بیانیه مأموریت

برای توانمندسازی هر دانش آموز به تفکر انتقادی ، شجاعانه عمل ، مسئولیت پذیر و زندگی واقعی در دنیای متغیر.

ارزشهای اصلی

تمامیت
ما برای ایجاد فرهنگ اعتماد به نفس دانشگاهی و فردی را ارتقا می دهیم. صداقت دانشگاهي با تمام دانشجويان تعهد مي كند كه از آيين نامه محترم ما تبعيت كنند و به اساتيد ، كاركنان و ادارات نيز كه طبق آيين نامه ما عمل مي كنند ، گسترش مي يابد. به انتظار حرفه ای بودن ، شفافیت و احترام در همه تعامل ها می رسد. صداقت شخصی شامل تمرین آگاهانه ، تصمیم گیری اخلاقی و احترام به عقاید ، حقوق ، مرزها و عقاید دیگران است. هر یک از اعضای جامعه ما پاسخگو و آماده عمل به عنوان یک شهروند مسئول جهان است.

نوآوری
ما ارزش کار گروهی بین رشته ای ، حل مسئله خلاق ، غوطه وری جهانی و تجارب یادگیری در داخل و خارج از کشور را می شناسیم. ما ارزش یادگیری را از شکست تشخیص می دهیم. ما از این آزادی ، انعطاف پذیری و انگیزه برای ایجاد تجربیاتی برخورداریم که به دانش آموزان ما کمک می کند تا انتقاد کنند و با شجاعت فکر کنند. هر یک از اعضای جامعه ما برای کشف راه حلهای جدید برای مشکلات مدرن و تبدیل شدن به یک عامل پیشرو در پیشرفت ، به چالش کشیده شده است.

کنجکاوی فکری
ما در تلاش هستیم تا فراگیران مادام العمر را توسعه دهیم. ما دانش آموزان را با ایده های مختلفی آشنا می کنیم که علایق موجود را تیزتر می کند و ایده های نهفته را بیدار می کند. ما دانشجویان را به چالش می کشیم تا ضمن حمایت از آنها با تعامل قوی هیئت علمی ، ذهن خود را دراز کنند. تحقیقات ، یادگیری تجربی و دستیابی به جامعه کنجکاوی فکری را تقویت می کند در حالی که قرار گرفتن در معرض ایده ها و فن آوری های جدید ، دیدگاه دانش آموزان ما را نسبت به جهان و آنچه ممکن است ممکن باشد گسترش می دهد.

جامع فراگیر
ما از صراحت و همکاری می دانیم و می دانیم که شمول منجر به رشد شخصی می شود. تعهد ما برای پرورش فعالانه طیف وسیعی از فرهنگ ها و دیدگاه ها نشانگر ویژگی های مورد نیاز برای پیشرفت در جامعه ای فزاینده جهانی است. دانشگاه با استقبال از همه ، از ورود به سیستم نشان داده و از آن سود می برد.

آموزش برای کل شخص
ما از طریق تعامل و کشف سلامت معنوی ، اخلاقی ، اجتماعی ، جسمی ، عاطفی و معنوی را پرورش می دهیم. ما هنر ، علوم و برنامه های حرفه ای لیبرال را به عنوان مسیر رشد فکری و شخصی ارزیابی می کنیم و ادغام دانش را در خطوط انضباطی ترغیب می کنیم. ما مشارکت در سازمان ها ، برنامه ها و جامعه را به عنوان ضروری برای توسعه شخصی ترویج می کنیم. ما به افراد مجهز می شویم كه دنیای خود را بررسی كنند ، ارزش های آنها را بیان كنند و شخصیت مورد نیاز برای زندگی سالم از معنا و هدف را توسعه دهند.

بیانیه چشم انداز

University of Evansville - یک دانشگاه خصوصی برجسته در میدوست - به دلیل توسعه صلاحیت های شخصی و حرفه ای دانشجویان ، پرورش اندیشمندان منتقد و خلاق و تولید شهروندان اخلاقی و جهانی مجهز به پیشرفت در دنیای پیچیدگی و تغییر در سطح ملی شناخته شده است. ما این امر را با جذب و نگه داشتن دانش آموزان با استعداد و با انگیزه که در یک محیط متنوع ، حمایتی و پایدار موفق می شوند ، انجام می دهیم.

مکان ها

اوانسویل

Address
1800 Lincoln Avenue
47722 اوانسویل, ایندیانا, آمریکا