University of Colorado Boulder

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Colorado Boulder به عنوان یکی از تنها 36 موسسه تحقیقات عمومی ایالات متحده در انجمن دانشگاه های آمریکایی (AAU) همه چیز را در مورد تحقق تأثیرات مثبت دانش جدید است.

از ارائه ده ها برنامه جالب در طیف وسیعی از زمینه های دانشگاهی ، تا خدمت به عنوان یکی از پویاترترین مراکز تحقیقاتی و نوآوری در جهان ، همکاری نزدیک با صدها تلاش در زمینه تبلیغات عمومی با جوامع سراسر کلرادو و جهان ، ما به کمک خودمان افتخار می کنیم. دانشجویان ، دانشکده ها ، کارمندان و همکاران ایده های جدید را به نتایج تولیدی تبدیل می کنند که زندگی را تغییر می دهد.

دانشگاه ما طی سالهای اخیر چندین طرح استراتژیک را راه اندازی کرده است و در قلب اینها رسالت اصلی ما در جهت ارتقاء منافع عمومی است. با استفاده از این کار مهم ، ما با در آغوش گرفتن نقش و مسئولیت خود به عنوان دانشگاه برتر تحقیقاتی ملی ملی کلرادو ، ارزش بلند مدت دانشگاه خود را برای دانشجویان ، اساتید ، کارمندان ، فارغ التحصیلان ، حامیان ، جوامع ، همسالان و دموکراسی که در خدمت آنها هستیم تقویت می کنیم.

با ورود به سال سوم آینده دانشگاهی ، مضامین و پروژه های اصلی آن ، که در زیر آورده شده است ، کار ما را راهنمایی می کنند. آنها مطابق با چشم انداز استراتژیک و الزامات ما ، آنها همانطور که ما رهبران فردا را شکل می دهند ، به مردم توجه می کنند. در مورد برنامه ها ، همچنان که ما سفر خود را به عنوان دانشگاه برتر برای نوآوری و نتایج مثبت کلیه کارهایمان که بر بشریت تأثیر می گذارد ، تقویت و تحقق تعهدات خود در قبال منافع عمومی می دانیم.

چشم انداز CU بولدر در ماموریت قانونی خود به عنوان یک دانشگاه ملی تحقیقات عمومی استوار است. در اساسنامه کلرادو ، این دانشگاه به عنوان "دانشگاه جامع تحقیقاتی فارغ التحصیلان دارای استانداردهای پذیرش انتخابی" تعریف شده است. . . مجموعه ای از برنامه های مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه دهید ("دانشگاه سی کلرادو" که اکنون تعیین شده است.

CU Boulder فرصتهای استثنایی مرتبط با نقش خود به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی را تشخیص می دهد و از قدرت بی نظیری و دستاوردهای تحقیق شخصیتی که برای آموزش کارشناسی ارایه می کند ، قدردانی می کند. کاملاً از مسئولیت خود در زمینه آموزش نسل بعدی شهروندان و رهبران و تقویت روحیه کشف از طریق تحقیق آگاه است. در واقع ، CU بولدر معتقد است که دانشجویان آن ، اعم از فارغ التحصیل و کارشناسی ، از ترکیب جامع برنامه ها و تعالی تحقیقاتی که مشخصه یک دانشگاه پرچمدار است ، بهره می برند. بنابراین ، مأموریت قانونی CU بولدر امروز مربوط است و فردا نیز قابل توجه خواهد بود.

مکان ها

تخته سنگ

Address
80309 تخته سنگ, کلرادو, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید