توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از سال 1898، University of Chicago Booth School of Business ، ایده ها و رهبران ایجاد کرده است که دنیای تجارت را شکل می دهند. رویکرد دقیق و مبتنی بر نظم و انضباط ما در زمینه آموزش تجارت، دانشجویان ما را تبدیل به رهبران کسب و کار با اعتماد به نفس، موثر و معتبر آماده می سازد تا با سخت ترین چالش ها مواجه شوند.

ما افتخار می کنیم ادعا می کنیم: یک استاد دانشگاه، درجه و برنامه های ثبت نام باز در سه قاره، یک بدنۀ جهانی از نزدیک به 42،000 فارغ التحصیلان، روابط قوی و رو به رشد شرکت های بزرگ است که فرصت های شغلی مادام العمر را فراهم می کنند.


به عنوان بخشی از دانشگاه مشهور جهان شیکاگو، ما ارزش های اصلی دانشگاه را که فرهنگ فکری متمایز ما را تشکیل می دهند، به اشتراک می گذاریم. در شیکاگو بوت، ما دائما ایده های تست را مطرح می کنیم و به دنبال اثبات هستیم. این رویکرد فوق العاده موثر به کسب و کار منجر به ایده های جدید و راه حل های نوآورانه می شود. شش عضو هیئت علمی ما برای این ایده ها جایزه نوبل را به دست آورده اند.

این همان فرهنگ، فارغ التحصیلان ما را به متفکران تجاری تبدیل می کند که به طور گسترده ای قادر به تحلیل و حل و فصل بزرگترین چالش های کسب و کار هستند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Chicago Booth School of Business

با برنامه های آموزش و پرورش اجرایی سفارشی ما، به طور خاص برای شرکت شما طراحی شده 'نیازهای بازدید کنندگان، ما ' شما کمک تیم خود را دریافت کنید به بالا. ... [+]

مردم در داخل شرکت شما منابع با ارزش ترین شما.

ما در دانشگاه شیکاگو دانشکده کسب و کار، یکی از جهان 'ثانیه مدارس کسب و کار برتر. با برنامه های آموزش و پرورش اجرایی سفارشی ما، به طور خاص برای شرکت شما طراحی شده 'نیازهای بازدید کنندگان، ما ' شما کمک تیم خود را دریافت کنید به بالا.

تیم شما با چالش های آمادگی بیشتری بپردازند. آنها بهترین ایده های خود را به یک سطح جدید فشار. آنها با اعتماد به نفس ادامه خواهد داد. ... [-]

آمریکا شیکاگو فیلادلفیا بریتانیا لندن اسپانیا مادرید  + 3 بیشتر
درخواست اطلاعات
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Chicago Booth School of Business

شیکاگو غرفه ارائه می دهد سطح بی سابقه ای از انعطاف پذیری و فرد در یک برنامه مدیریت پیشرفته. ... [+]

شیکاگو غرفه ارائه می دهد سطح بی سابقه ای از انعطاف پذیری و فرد در یک برنامه مدیریت پیشرفته. از شش دوره یک هفته در طول یک سال، شما سه جلسه یک هسته cohorted در مورد موضوعات از انتخاب شما را در آغاز، یکی در وسط، یکی به سمت انتخابی نهایی به همراه سه در دسترس در طول سال . شما هرگز به دور از دفتر برای بیش از یک هفته است، و شما می توانید برنامه درسی خود را برای رسیدن به اهداف فردی وفق دهند.

موسسه اجرایی شیکاگو متشکل از شش هفته در طول یک سال، با نیمی از برنامه به طور کامل قابل تنظیم است.سه هفته یک در آغاز، یکی در وسط، یکی در انتهای جلسات سال ها cohorted با یک گروه از مدیران سطح بالا است که کشف استراتژی، نوآوری و رهبری است. سه هفته در جلسات انتخابی از انتخاب شما با همکاران از طیف گسترده ای از توابع و صنایع می باشد. ... [-]

آمریکا شیکاگو فیلادلفیا بریتانیا لندن اسپانیا مادرید  + 3 بیشتر
درخواست اطلاعات
پاره وقت
15 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی