University of California, Berkeley - College of Chemistry

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره برکلی

دانشگاه کالیفرنیا در سال 1868 تأسیس شد ، که در قانون اساسی ایالتی یک دانشگاه متولد شد و "حتی بیشتر از طلای کالیفرنیا به شکوه و خوشبختی پیشرفت نسل ها کمک می کند."

از جمعی از پیشگامان آکادمیک در سال 1868 تا جنبش آزادی بیان در سال 1964 ، برکلی مکانی است که درخشان ترین ذهن ها از سراسر جهان برای کشف ، سؤال و بهبود جهان گرد هم می آیند.

آنچه در UC برکلی اتفاق می افتد جادویی نیست. اینطوری احساس میکنه

درباره دانشکده شیمی

دانشکده شیمی شامل:

 • گروه شیمی
 • گروه مهندسی شیمی و بیومولکولار

هر دو رشته این فرصت و وسایل را برای برطرف کردن چالش های مهم علمی و تکنولوژیکی ، از جمله پرداختن به تغییرات آب و هوا ، افزایش عرضه مواد غذایی در جهان ، سنتز مواد جدید و کشف و تحویل داروهای مهم فراهم می کنند. کالج افتخار می کند که با رویکردی متعادل به علوم ، با حوزه های تحقیقاتی از تجربی گرفته تا نظری ، افتخار کند. دانشکده در هر دو بخش در طیف گسترده ای از برنامه ها و زیر رشته ها به تدریس و تحقیق مشغول هستند.

این کالج دارای مدرک کارشناسی در رشته های شیمی ، زیست شناسی شیمی و مهندسی شیمی و همچنین دارای دو رشته فوق لیسانس در مهندسی شیمی و علوم و مهندسی مواد و مهندسی شیمی و مهندسی هسته ای می باشد. گزینه جدید غلظت در شیمی مواد است.

کالج برنامه های دکترا در شیمی و مهندسی شیمی و برنامه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از جمله تمرکز در توسعه محصول را ارائه می دهد. برنامه های مقدماتی تشویق می شوند.

دانشکده مهندسی شیمی و بیومولکولار برنامه های تحقیقاتی مشهور جهانی را در زمینه ترمودینامیک ، کاتالیز سطح ، فرآیندهای الکتروشیمیایی ، مکانیک سیالات ، فرآیندهای جداسازی و حمل و نقل ، پردازش پلیمر و سیستم های کنترل ایجاد کرده اند. تحقیقات جدیدی که مورد بررسی قرار می گیرد شامل مهندسی بیوشیمیایی ، فناوری نانو و مطالعه مواد الکترونیکی و نوری است.

دانشکده دانشکده شیمی در حال حاضر علاقه مند به تحقیقاتی است که شامل شیمی تحلیلی ، معدنی ، آلی و شیمیایی و همچنین زمینه های متنوعی مانند علوم نانو است. هسته ای ، بیوفیزیکی ، مواد و شیمی جوی. زیست شناسی ساختاری و شیمیایی

محققان دانشکده به مراکز متعدد دانشگاهی از جمله آزمایشگاه میکرو ساخت و مرکز تصویربرداری از مغز دسترسی دارند. آنها همچنین با دانشمندان در سراسر دانشگاه و کشور همکاری می کنند. آزمایشگاه ملی لارنس برکلی (LBNL) در این نزدیکی هست (پیوند خارجی است) خانه های مدرن شتابدهنده ذره ای را که از آن استفاده می شود بسیار استفاده می شود. علاوه بر این ، منبع نور پیشرفته LBNL یکی از درخشان ترین منابع جهان پرتوهای اشعه X فوق العاده بنفش و نرم است و توسط محققان کالج برای رمزگشایی تاشو بیومکول ها استفاده می شود.

132807_UCBMSSEcampuslawn.jpeg

مأموریت

کالج شیمی از طریق آموزش و تحقیق جامعه را پیشرفت می کند.

ما با آموزش دانش آموزانی که دانشمندان ، محققان و مربیانی در سطح جهانی به مرزهای علوم شیمیایی می آیند ، از آن مأموریت افتخار می کنیم.

گروه ها

دپارتمان های شیمی و مهندسی شیمی و بیومولکولار فرصت های برجسته دروس و تحقیقاتی را برای دانشجویان ، دانشجویان فارغ التحصیل و محققان فوق دکترا فراهم می کند.

شیمی بطور مداوم رهبرانی در شیمی تحلیلی ، معدنی ، آلی ، هسته ای ، فیزیکی و نظری تولید کرده است. اکنون اکتشاف در مرزهای دانش در زمینه های بیوفیزیکی ، مواد و شیمی جوی و همچنین زمینه های رشد زیست شناسی شیمی و فناوری نانو انجام می دهیم.

مهندسی شیمی و زیست توده (CBE) برنامه های تحقیقاتی برتر در ترمودینامیک مولکولی ، کاتالیز ناهمگن ، مهندسی الکتروشیمیایی ، مهندسی بیوشیمیایی و فرآیندهای جداسازی را در خود جای داده است. دانشکده CBE پیشگامان تحقیق در زمینه های رو به رشد زیست شناسی مصنوعی ، فناوری نانو ، شیمی نظری و توسعه مواد پلیمری ، نوری و نیمه هادی هستند.

زندگی دانشجویی

مجموعه کالج یک شهر کوچک به خودی خود است - شش ساختمان تحقیقاتی روزانه 24 ساعت کار می کنند. دانش آموزان بین آزمایشگاه های آموزش و کلاس های درس عجله می کنند. دانش آموزان فارغ التحصیل و دکترا در امکانات NMR ، طیف سنجی و کریستالوگرافی افت می کنند. اعضای هیئت علمی با گروه های آزمایشگاهی خود مشورت می کنند و آزمایش ها را تحت نظر دارند. محققان دانشگاه ، در نزدیکی آن ، به آزمایشگاههای تخصصی متعددی در دانشگاه و آزمایشگاه ملی لارنس برکلی (LBL) دسترسی دارند. شتاب دهنده های ذرات ، منابع پرتوی اشعه ایکس با انرژی زیاد و موارد دیگر فاصله کمی دارند. این کالج به همراه LBL ، وزارت انرژی ایالات متحده و شرکای بخش خصوصی ، به ایجاد پیشرفته ترین خوشه مراکز تحقیقاتی در زمینه سوخت های زیستی و فتوسنتز مصنوعی در جهان کمک کرده اند.

فرهنگ راه اندازی

UC Berkeley میزبان مجموعه ای پر جنب و جونده از انکوباتورها و صندوق های سرمایه گذاری است که در جهت حمایت از دانشجویان از دانشگاه و دانشکده در تلاش های خود برای راه اندازی شرکت های جدید. صندوق کاتالیست برکلی چند سال پیش توسط فارغ التحصیلان کالج برای تمرکز بر بودجه اولیه دانشکده ها و نوآوری های دانشجویی در دانشکده شیمی آغاز شد.

132806_UCB_MSSE_CalHall.jpeg

برندگان جایزه نوبل کالج

دانشکده

 • 1949 ویلیام اف گیاوک (BS '20 ، دکتری '22)
 • 1951 گلن تی. سیبورگ (دکتری '37)
 • 1961 ملوین کالوین
 • 1986 یوان تی. لی (دکتری '65)

فارغ التحصیلان

 • 1934 هارولد سی یوری (دکتری '23)
 • 1960 Willard F. Libby (BS '31 ، دکتری '33)
 • 1973 جفری ویلکینسون (Postdoc '50)
 • 1983 هنری Taube (BS '35 ، دکتری '40)
 • 1989 توماس چچ (دکتری '75)
 • 1995 ماریو مولینا (دکتری '72)
 • 1996 رابرت اف. کرل ، جونیور (دکتری '57)
 • 1999 احمد Zewail (Postdoc '74)
 • 2002 Kurt Wüthrich (Postdoc '67)
 • 2018 Frances Arnold (دکتری '85)

افتخارات دانشکده

 • مدال های ملی علوم: 11
 • آکادمی ملی مهندسی: 12
 • فرهنگستان ملی علوم: 36
 • آکادمی هنر و علوم آمریکا: 31
 • جوایز تدریس برجسته: 12

تعداد کشورهایی که دانشکده ما از آن هستند

 • 21

فارغ التحصیلان ما به کجا می روند؟

هر کجا! این کالج بیش از 15000 فارغ التحصیل دارد که در بیش از 50 شهرستان در سراسر جهان زندگی می کنند. آنها

کار در دانشگاه ها ، آزمایشگاه های ملی ، شرکت ها ، آژانس های دولتی ، بنیادهای غیرانتفاعی و نوآوری های نوآورانه. آنها درک عمیق علمی و مهارت های پیشرفته ای را که برای رهبری لازم است با خود به همراه دارند.

همکاری با صنعت

کالج شیمی از فرصت های شریک زندگی با شرکای شرکت استقبال می کند. شرکت های متفکر امروز در آموزش عمومی سرمایه گذاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که جامعه ما همچنان به تولید استعداد فردا ادامه می دهد. ما با قدردانی از حمایت آنها از هدایای نامحدود ، بورس های تحصیلی ، بورسیه های تحصیلی ، نامگذاری سخنرانی ها و برنامه ها قدردانی می کنیم.

132808_UCB_MSSE_SatherGate.jpeg

مکان ها

برکلی

Address
College of Chemistry,
420 Latimer Hall,
University of California, Berkeley

CA 94720-1460 برکلی, کالیفرنیا, آمریکا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: