توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

دانشگاه بالتیمور ماموریت

دانشگاه بالتیمور فراهم می کند آموزش نوآورانه در کسب و کار، روابط عمومی، هنر و علوم لیبرال اعمال می شود، و قانون برای خدمت به نیازهای یک جمعیت متنوع در یک محیط شهری. یک دانشگاه دولتی، دانشگاه بالتیمور ارائه می دهد آموزش عالی و جامعه حمایت برای کارشناسی، کارشناسی ارشد و دانشجویان حرفه ای در یک محیط مشخص شده توسط تحقیقات علمی و خدمات عمومی است. دانشگاه:

  • باعث می شود تعالی قابل دسترس به دانش آموزان سنتی و غیر سنتی انگیزه پیشرفت حرفه ای و آگاهی مدنی؛
  • یک پایه برای یادگیری مادام العمر، توسعه شخصی و مسئولیت اجتماعی ایجاد.
  • ترکیبی از تئوری و عمل به ایجاد معنی دار، راه حل های دنیای واقعی به چالش شهری 21 قرن؛ و
  • یک موسسه لنگر، مباشر منطقه ای و شریک جدایی ناپذیر در فرهنگ، تجارت و توسعه آینده بالتیمور و منطقه است.

درباره بالتیمور

بالتیمور افسون شهر برای هیچ چیز با نام مستعار است. و در حالی که دلایل بی پایان است که آن را به یک محل عالی برای رفتن به مدرسه وجود دارد، در اینجا چیزی است که ما فکر می کنم پنج مهمترین آنها عبارتند از.

1. ما نزدیک به همه چیز.

ما نزدیک به بزرگراه های اصلی و به هر نوع از حمل و نقل عمومی است، بنابراین گرفتن در اطراف شهر ساده است. و یا شما فقط می توانید راه رفتن در سراسر خیابان به ایستگاه پن و هاپ یک قطار برای سفر سریع به واشنگتن دی سی، فیلادلفیا؛ نیویورک؛ و یا دیگر مشتریان عمده شرق ساحل.

2. بسیار به انجام. چگونه انتخاب می کنید؟

گردشگران به طور معمول برای بندر داخلی سر، آکواریوم، فروشگاه های مرکز شهر مجلل و eateries، اما آنچه در مورد شما؟ تقریبا در هر محله بالتیمور دارای جاذبه های منحصر به فرد و دمدمی خود را دارد.

صرف بعد از ظهر سرگردان در اطراف 18 قرن خیابان های سنگ فرش از نقطه کاهش یافت است. نمونه کیک خرچنگ در یکی از تاریخی بازارهای باز هوا شهرستان است. گرفتن یک گروه محلی محبوب و یا یک بازی جدید در ایستگاه هنر شمالی و سرگرمی منطقه. اجازه دهید ما با تکبر راه رفتن: توسط فودر به عنوان یکی از 15 بهترین آب نما شهرهای جهان بالتیمور نامگذاری شد.

3. بالتیمور یک شهرستان AP-هنر است.

بالتیمور بیش از سهم خود را از هنرهای تجسمی و نمایشی. در راه رفتن فاصله نزدیک از UB، شما والترز هنری موزه، پاتریشیا و آرتور Modell مرکز هنرهای نمایشی در شعر، در Meyerhoff سمفونی هال و موسسه ملی جاز Eubie بلیک و مرکز فرهنگی را پیدا دانشگاه UB را نیز در منزل به Artscape، بزرگترین فستیوال هنری رایگان کشور است.

4. این birdland است.

از نزدیک توقف راه آهن نور UB، آن را به یک سوار 10 دقیقه از جنوب به دو استادیوم ورزشی حرفه ای بالتیمور است. گرفتن یک بازی بیس بال بالتیمور اوریولز در بهار و یا لذت بردن سقوط فوتبال با سامسونگ بالتیمور.

5. بالتیمور یک شهر دانشگاهی است.

UB تنها یکی از بسیاری از کالج های دولتی و خصوصی و دانشگاه ها در داخل و اطراف شهری بالتیمور است. که "شهر دانشگاهی احساس" یکی از مزایای عمده ای از زندگی در شهرستان است. مطلع با Collegetown شبکه بالتیمور آشنا و کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه های این دانشگاه به جذابیت افسون شهر کمک می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University of Baltimore, Merrick School of Business

استاد علوم در برنامه مالیات در پاسخ به افزایش پیچیدگی این زمینه و تاثیر حیاتی آن در مدیریت موثر کسب و کار، سازمان های مالی، صنعتی، دولتی و غیر انتفاعی ایجاد شد. ... [+]

از زمان آغاز آن در سال 1987، صدها تن از متخصصان از آموزش مالیات پیشرفته ارائه شده توسط این برنامه های تحصیلات تکمیلی، اولین و تنها یکی از نوع خود در مریلند بهره برده است.

استاد علوم در برنامه مالیات در پاسخ به افزایش پیچیدگی این زمینه و تاثیر حیاتی آن در مدیریت موثر کسب و کار، سازمان های مالی، صنعتی، دولتی و غیر انتفاعی ایجاد شد. این برنامه نه تنها دانش آموزان آماده برای مشاغل به عنوان مشاوران مالیاتی حرفه ای، بلکه تیز دانش و مهارت های خود را از طریق پیچیده، به چالش کشیدن محیط آموزشی. دانشجویان ما از کالیبر از همکلاسی های خود، بیشتر از آنها کار حرفه ای به دنبال افزایش حرفه ای و یا پیشرفت بهره مند شوند. این دوره ها به سمت مشاوران مالیاتی در حرفه های حقوقی و حسابداری و کسانی که در حال توسعه سیاست های مالی و مدیریت سازمان های دولتی و غیر انتفاعی درگیر بشود.... [-]

آمریکا کوه ورنون
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Baltimore, Merrick School of Business

دانشگاه MS بالتیمور در مدیریت غیر انتفاعی و کارآفرینی اجتماعی اهرم تخصص از دانشکده مریک از کسب و کار و کالج امور عمومی به شما با یک آموزش جامع است که آدرس این نه فقط مدیر ... [+]

به طور مشترک توسط مدرسه مریک از کسب و کار و دانشکده امور عمومی ارائه شده

سازمان های غیر انتفاعی چالش منحصر به فرد روبرو هستند. عنوان شماره خود را در سراسر کشور رشد می کنند، خود را آماده به مدیریت آنها به طور موثر.

دانشگاه MS بالتیمور در مدیریت غیر انتفاعی و کارآفرینی اجتماعی اهرم تخصص از دانشکده مریک از کسب و کار و کالج امور عمومی به شما با یک آموزش جامع است که آدرس این نه فقط مدیریت موثر اما ابتکارات رو به جلو فکر شرکت اجتماعی فراهم می کند.... [-]

آمریکا کوه ورنون
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Baltimore, Merrick School of Business

کارشناسی ارشد برنامه علوم کسب و کار امور مالی دانش آموزان با انگیزه و با استعداد با یک برنامه پیشرو که شامل تئوری مالی پیشرفته، برنامه های کاربردی کسب و کار عملی و درک در ... [+]

فضای کسب و کار امروز خواستار افرادی که مجهز به مدیریت جهان شدید از امور مالی. تحقق مطالبات نیاز به مدرک کارشناسی ارشد تخصصی.

کارشناسی ارشد برنامه علوم کسب و کار امور مالی دانش آموزان با انگیزه و با استعداد با یک برنامه پیشرو که شامل تئوری مالی پیشرفته، برنامه های کاربردی کسب و کار عملی و درک درستی از مسائل پژوهش حاضر فراهم می کند. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به درخواست شدن از ابزار و فن آوری تجزیه و تحلیل مالی و مهندسی برای حل مشکلات چالش برانگیز است که آنها در یک محیط کسب و کار جهانی مقابله خواهد کرد. این برنامه را از MBA در متفاوت هر دو مورد نیاز و دوره های انتخابی در امور مالی متمرکز شده است، اجازه می دهد دانش آموزان دقیق تر، آموزش های تخصصی در این رشته کاربردی.... [-]

آمریکا کوه ورنون
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Baltimore, Merrick School of Business

این یک برنامه درجه تخصصی طراحی به هر دو بیشتر از موفقیت حرفه ای حسابداری و تجهیز حرفه ای تعویض با مهارت های لازم را وارد کنید و اکسل در این صنعت است. ... [+]

در حال حاضر زمان برای یادگیری زبان از کسب و کار است.

هنگامی که شما کارشناسی ارشد علوم کتابداری و در کسب و کار خدمات مشاوره برنامه شما فراتر از فقط حسابداری رفتن را انتخاب کنید؛ شما دانش خود را در زمینه های سیستم های مالی و اطلاعات خواهیم ساخت، TOO.

این یک برنامه درجه تخصصی طراحی به هر دو بیشتر از موفقیت حرفه ای حسابداری و تجهیز حرفه ای تعویض با مهارت های لازم را وارد کنید و اکسل در این صنعت است. این برنامه ابتکاری ایده آل برای کسانی که علاقه مند در زمینه های حسابداری عمومی، شرکت های بزرگ و یا حسابداری غیر انتفاعی است.... [-]

آمریکا کوه ورنون
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Merrick School of Business
Address
1420 N. Charles St. Baltimore, MD
21201 کوه ورنون, مریلند, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 410-837-4955