توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره UA Little Rock

دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک یک دانشگاه تحقیقاتی است که آموزش های قابل دسترس و با کیفیت را از طریق آموزش های انعطاف پذیر و فرصت های کارآموزی بی نظیر ارائه می دهد. در ایالت لایت راک، ما بیش از 11،000 دانش آموز را برای نوآوران و رهبران مسئول در زمینه های خود آماده می کنیم. ایالت لایت راک متعهد به مأموریت تحقیقاتی دانشگاه کلمبی است و یک نیروی محرکه در جامعه فرهنگی پرطرفدار لیتل راک و جزء اصلی شهر و نماینده رو به رشد این ایالت به عنوان رهبر منطقه ای در تحقیق، انتقال تکنولوژی، توسعه اقتصادی و ایجاد شغل است.114467_academic-bookcase-bookstore-2065490.jpg

دانشگاهیان

دانش آموزان لاتین راک می توانند از بهترین استادان در کلاس های آموزشی یاد بگیرند که به همان اندازه جذاب هستند. کارآموزی تفکر انتقادی با تجربه دنیای واقعی را در خود جای می دهد و برای کارآموزی و حرفه های بعد در چنین زمینه هایی از قبیل پرستاری، مهندسی، کیفیت داده ها، عدالت کیفری و آموزش و پرورش به کار می گیرد.

گزارش اخبار و گزارش های ایالات متحده برنامه نویس حقوقی دانشکده حقوق ویلیام H. بوون را به عنوان یکی از 10 کشور برتر دانشکده تجارت در میان مدارس کسب و کار در سطح کشور و دانشکده مهندسی جورج دونگی برنامه مهندسی سیستم های فناوری اطلاعات به عنوان یکی از بهترین ها در جنوب است.

دانشجویان دانشجوی پرستاری لیتل راک از یکی از بیمارستان های شبیه سازی پیشرفته ای که در کشور به نام SimCare شناخته می شود استفاده می کنند. این یک بیمارستان 22 تختخواب و وفاداری است، دانشجویان را در تمام زمینه های مراقبت از آن کار می کند، زیرا آنها با منیکین های تعاملی کار می کنند که شبیه سازی انواع مختلف سناریو های پزشکی-جراحی است.

برنامه کاربردی، یک برنامه UA Little Rock برای مطالعه هنرهای معاصر استودیویی مانند سرامیک، فلزکاری و جواهرات، طراحی مبلمان و نجاری، تنها برنامه درجه ای از نوع خود در ایالت و یکی از معدود برنامه های معتبر در این تخصص است.

اداره عدالت کیفری ایالات متحده لایت راک بزرگترین برنامه عدالت کیفری در ایالت است و تنها دکترای دانشگاه را ارائه می دهد. برنامه عدالت کیفری در آرکانزاس. مرکز عدالت ارشد اداره یکی از تنها چند برنامه کارآموزی دانشجو در کشور است که به طور مستقیم به جنایت علیه سالمندان می پردازد.114469_chart-data-desk-590022.jpg

پژوهش

این که آیا آن را یک گوجه فرنگی بهتر و یا به دنبال درمان سرطان، دانش آموزان فرصتی برای کار در کنار دانشکده فراهم می کند، قرار دادن دانش خود را به استفاده از امکانات تحقیقاتی دولت ایالات متحده لیتل راک. علاوه بر این، آنها اطلاعات زیادی را برای کسب و کار و جمع آوری مجموعه های تاریخی برای جهان مشاهده می کنند.

UA Little Rock یک رهبر منطقه ای در استفاده و تدریس فن آوری پیشرفته در زمینه هایی مانند فناوری نانو، کیفیت اطلاعات و تحلیلی در حال ظهور است.

UA Little Rock رهبر در حفظ و انتشار تاریخ آرکانزاس است که از طریق هماهنگی با وزارت تاریخ، استاد هنر در برنامه تاریخ عمومی و مرکز تاریخ و فرهنگ آرکانزاس است. مجموعه ها 88،000 مقالات، تصاویر و کتاب های آرشیو، از جمله پنج فرماندار آرکانزاس، فرصت های تحقیقاتی زیادی را ارائه می دهند.114471_adult-beautiful-beauty-953430.jpg

محوطه دانشگاه

جامعه ی کوچک لندن UA شامل روح تروجان است که می توان آن را در اعمال متعدد و حمایتی که در محوطه دانشگاه و فراتر از آن قرار دارد دیده می شود.

UA Little Rock دو سال پیش در اولین اولین اقدام جامع جمع آوری کمک های مالی خود، زمانی که تعداد زیادی از شرکت ها و افراد از مرکز آرکانزاس و فراتر از آن بیش از 100 میلیون دلار افزایش یافت، به یک نقطه عطف رسید.

UA Little Rock اولین دانشگاه آرکانزاس بود که توسط بنیاد کارنگی برای پیشرفت آموزش برای طبقه بندی انتخابی به عنوان موسسه مشغول به کار در جامعه شناخته شد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: