توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره UMB

UMB تنها دانشگاه بهداشت عمومی، قانون و خدمات انسانی مریلند است. شش دانشکده حرفه ای و مدرسه فارغ التحصیل هر ساله اکثریت مراقبت های بهداشتی، خدمات انسانی و مدارک حرفه ای در مریلند را تأمین می کنند.

آمار سریع UMB

در سال 1807، دانشگاه مریلند، بالتیمور (UMB) مرکز بهداشت عمومی، قانون و خدمات انسانی مریلند است که به تعالی در زمینه آموزش، تحقیق، مراقبت های بالینی و خدمات عمومی متعهد است.

UMB بیش از 6700 دانش آموز در شش مدارس حرفه ای در سطح ملی - دندانپزشکی، قانون، پزشکی، پرستاری، داروخانه، و کار اجتماعی - و مدرسه فارغ التحصیل بین رشته ای ثبت نام می کند. این دانشگاه 62 داکترا، کارشناسی ارشد، مدرک کارشناسی و برنامه های گواهینامه ارائه می دهد و اکثر دوره های کارشناسی حرفه ای را که در مریلند اعطا می شود، اعطا می کند.

UMB یک مرکز سلامت دانشگاهی پرطرفدار است که با همکاری تحقیقات زیست پزشکی و مراقبت های ویژه بیماران همراه است. مبلغ اضافی UMB در فینال 2018 به مبلغ 667.4 میلیون دلار رسیده است و هر عضو هیئت علمی مستقل و مستقل، هر ساله مبلغ 1.3 میلیون دلار کمک هزینه تحصیلی را به UMB می دهد.

دانشگاه مریلند BioPark، بزرگترین کمپانی بیوتکنولوژی بالتیمور، از تجربیات داروهای جدید، درمان ها و دستگاه های خود استفاده می کند و هزاران دانشمند و کارآفرین را برای ایجاد و همکاری در اختیار دارد.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

مأموریت

برای بهبود شرایط انسانی و خدمت به مردم عمومی از مریلند و جامعه در سراسر از طریق آموزش و پرورش، تحقیق، مراقبت های بالینی و خدمات.

چشم انداز

دانشگاه فوق العاده به عنوان یک موسسه برجسته در مأموریت خود برای آموزش حرفه ای، انجام تحقیقاتی است که مسائل دنیای واقعی را تحت تاثیر قرار شرایط انسان، ارائه مراقبت های بالینی عالی و تمرین، و خدمت به مردم با تعهد برای بهبود سلامت، عدالت، و خوب عمومی. این دانشگاه از طریق نوآوری، کارآفرینی، بشردوستی، و کار گروهی بین رشته ای و بین فکری، تبدیل به یک رهبر اقتصادی غالب منطقه می شود. این دانشگاه با رویکردهای محلی و جهانی که به طور مثبت زندگی و اقتصاد ما را تغییر می دهد، گسترش می یابد. این دانشگاه به عنوان محیطی برای یادگیری و کشف است که در تنوع و گنجاندن غنی است. ستون های حرفه ای گرایی دانشگاه عبارتند از استقلال، پاسخگویی، شفافیت و کارایی. این دانشگاه یک جامعه پر جنب و جوش است که دانش آموزان، هیات علمی، کارکنان، بازدید کنندگان و همسایگان از لحاظ فکری، فرهنگی و اجتماعی درگیر می شوند.112497_14731-20190320-185317-UMDGrid-e1544466529575.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University Of Maryland Baltimore

آیا یک ایده بزرگ برای تغییر جهان وجود دارد؟ استادان علوم در بهداشت و نوآوری اجتماعی، دانشجویان را به چالش می کشد تا اصول نوآوری، کارآفرینی و تفکر طراحی را برای حل چالش ها ... [+]

آیا یک ایده بزرگ برای تغییر جهان وجود دارد؟ استادان علوم در بهداشت و نوآوری اجتماعی، دانشجویان را به چالش می کشد تا اصول نوآوری، کارآفرینی و تفکر طراحی را برای حل چالش های بهداشتی و اجتماعی پیچیده مورد استفاده قرار دهند.

در پایان این برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود تا شروع به کار خود کنند، نوآوری را در سازمان های موجود بررسی و تاثیر می دهند، و درک اینکه چگونه تغییر را می توان با بررسی سیاست و مقررات انجام داد. سه غلظت وجود دارد: علوم بهداشتی، تجربه کاربر (UX) و کارآفرینی زیست پزشکی. از طریق این تمرکز، دانش آموزان مجهز خواهند بود که با چالش های مختلف سلامت و اجتماعی انتخاب خود با یک برنامه درسی اصلی که در روش تفکر طراحی، اصول کسب و کار و تحقیقات بازار وجود دارد، مجهز شوند.... [-]

آمریکا Baltimore
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
24 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
West Lexington Street,620
21201 Baltimore, Maryland, آمریکا