Universidad Ana G. Méndez – Campus Florida

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پردیس های فلوریدا برای پیاده سازی آموزش زبان دوگانه مبتنی بر انضباط در سطح دانشگاه در فلوریدا برگزار می شود. این پردیس به جامعه فرهنگی متنوعی از دانشجویان ، ارائه برنامه های دانشگاهی و خدمات شخصی با کیفیت و پاسخگویی به نیازهای یادگیرنده بزرگسال ، خدمت می کند.

پردیس فلوریدا جنوبی واقع در 15201 NW 79th Court، Miami Lakes، FL 33016.

پردیس Tampa Bay در خیابان 3655 W Waters Tampa FL 33614 واقع شده است

پردیس مترو اورلاندو در بلوار 5601 سمنان جنوبی واقع شده است. سوئیت 55 ، اورلاندو FL 32822

  • کلاسهای درس ، آزمایشگاههای رایانه ، آزمایشگاههای زبان ، آزمایشگاههای علوم بهداشت و کتابخانه.
  • دفاتر اداری ، سالن دانشجویی و سالن اساتید.
  • پارکینگ برای دانشجویان و مسئولان در دسترس است.

آمار سریع

  • 956 دانش آموز
  • 29 برنامه دانشگاهی
  • 17 سال خدمات
  • 1632 فارغ التحصیلان

ما که هستیم

دانشگاه آنا G. مندز از سال 1949 یک موسسه سودآور در کار نیست. با حدود 40،000 دانشجو بزرگترین دانشگاه خصوصی در پورتوریکو است. در سال 2003 ، دانشگاه آنا G. مندز پردیس Metro Orlando در ایالت فلوریدا را افتتاح کرد و برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد را از دانشگاه های خود در یک دانشگاه و با یک برنامه انعطاف پذیر ارائه کرد. امروزه دانشگاه آنا جی. مندز به دلیل خدمت به دانشجویان بزرگسال بزرگسال اسپانیایی در قاره آمریکا با داشتن پنج دانشگاه در ایالت های فلوریدا ، مریلند ، تگزاس و ناحیه کلمبیا شناخته می شود.

p.jpeg?fv_content=true&size_mode=5

با اولین برنامه آموزش زبان دوگانه آموزش عالی برای بزرگسالان در کشور آشنا شوید

تحصیلات عالی

اولین برنامه آموزش زبان دوگانه آموزش عالی برای بزرگسالان کشور.

کمک مالی

کمک مالی برای دانشجویانی که واجد شرایط هستند در دسترس است.

طراحی آموزشی

طراحی آموزشی مبتنی بر بهترین شیوه های مدل غوطه وری در دو زبان مبتنی بر انضباط است.

تست های قرارگیری

آزمون های قرار دادن زبان برای تعیین سطح مهارت دانش آموزان به زبان انگلیسی و اسپانیایی انجام می شود

50٪ انگلیسی و 50٪ اسپانیایی

50/50 رویکرد آموزشی ساختار یافته.

آزمایشگاه الکترونیکی

دانشجویان برای کمک به بهبود مهارت های زبانی و دانشگاهی به خدمات آزمایشگاه الکترونیکی دسترسی دارند.

دوره های انعطاف پذیر

دوره ها به طور کلی در جلسات 5 ، 8 ، 10 و 15 هفته ای ارائه می شود.

ثبت نام سالانه

ثبت نام ما در کل سال است.

برنامه درسی کاربردی

برنامه درسی تجربیات حرفه ای دانش آموزان را در فعالیت های کلاس درس ادغام می کند.

اعتبارسنجی دوره

ما دوره های مؤسسات خارجی را تأیید می کنیم. اعتبارهای قبلی که منسوخ نشده اند منقضی نمی شوند.

معادل دوره

معادل اعتبار موسسات دانشگاهی خارجی ارزیابی شده و برای پذیرش پذیرفته می شود.

اعتبار دوره

اعتبار دوره ها ممکن است از طریق آزمون های چالش ارائه نمونه کارها بدست آید.

پیام خوش امد گویی

دانشگاه آنا جی. مندز با انجام تعهد خود در ارائه گزینه های آموزش عالی برای عموم افراد مختلف و به بهترین نفع برای تأمین نیازهای جامعه اسپانیایی در ایالات متحده ، از سال 2003 شروع به ارائه گزینه های آموزش دو زبانه برای بزرگسالان در پردیس مترو اورلاندو کرد. . در پردیس اورلاندو ، ما در حال حاضر بیش از 1400 دانشجو داریم و بیش از 25 برنامه تحصیلی مختلف را ارائه می دهیم. بعداً یک پردیس جدید در فلوریدا جنوبی مستقر شد ، واقع در منطقه میرامار ، جایی که هم اکنون ما بیش از 900 دانشجو داریم. جدیدترین پردیس در سال 2010 در منطقه خلیج تمپا تأسیس شد و در حال حاضر بیش از 400 دانشجو دارد.

طبق قوانین پورتوریکو ، SUAGM از سه دانشگاه معتبر "دولت های میانه" تشکیل شده است. دانشگاه آنا جی. مِنتز (گورابو) ، دانشگاه آنا جی. مِنتز (کوپی) ، و دانشگاه آنا جی. مندز (کارولینای). دانشگاه آنا جی. مندز دومین دانشگاه خصوصی پورتوریکو با بیش از 60 سال تأسیس و بیش از 42000 دانشجو است. این دانشگاه ها دانشگاههایی هستند که به خاطر انواع برنامه های دانشگاهی که هم اکنون در ایالات متحده ارائه می دهیم ، مدرک اعطا می کنند.

چشم انداز ماموریت

پردیس فلوریدا جنوبی برای پیاده سازی آموزش زبان دوگانه مبتنی بر انضباط در سطح دانشگاه در فلوریدا جنوبی برگزار می شود. این پردیس در خدمت جامعه ای متنوع از دانش آموزان ، ارائه برنامه های دانشگاهی و خدمات شخصی با کیفیت و پاسخگویی به نیازهای یادگیرنده بزرگسال است.

اصول ما

به عنوان بخشی از فلسفه ، دانشگاه آنا جی. مندز در سه موسسه ما از اصل فرصت های برابر آموزش برای دانشجویان خود پیروی می کند: دانشگاه آنا جی. مندز (کارولینای آمریکا) ، دانشگاه آنا جی. مندز (گورابو) و آنا جی. مندز دانشگاه (کوپی).

با استفاده از این اصل راهنمایی ، دانشگاه انواع صندوق های کمک های مالی را در قالب کمک هزینه ، کار تحصیلی در کالج و وام برای دانشجویانی که نیاز مالی دارند و واجد شرایط اداره ، دریافت ، دریافت و اداره می کند. بودجه کمک های دانشجویی توسط دولت های فدرال و ایالت ، مؤسسه و با کمک های مالی بخش خصوصی تأمین می شود.

موسسه ما این وجوه را تا حد امکان و کارآمد توزیع می کند و به هر دانشجویی با انواع برنامه های کمک های مالی که واجد شرایط برای تحقق هزینه های دستیابی به هدف علمی خود است ، می پردازد.

پورتال کمکهای مالی دانشگاه آنا G. مندز مطابق آیین نامه هایی که اعمال می شود ، خط مشی ها و رویه هایی را که ما در توزیع وجوه راهنمایی می کنند ، ارائه می دهد. این دستورالعمل همچنین به دانش آموزان درمورد درخواست کمک های مالی ، از جمله نحوه تکمیل درخواست رایگان کمک های مالی دانشجویی (FAFSA) مورد نیاز برای دسترسی به هرگونه کمک مالی فدرال می دهد. سایر هنجارها ، خط مشی ها و آیین نامه های مربوطه که دانش آموزان باید از آن آگاه باشند نیز شامل می شوند.

مکان ها

Miami Lakes

Address
15201 NW 79th Court
Miami Lakes, فلوریدا, آمریکا

تمپا

Address
3655 W Waters Ave
33614 تمپا, فلوریدا, آمریکا

اورلاندو

Address
5601 S Semoran Blvd
32822 اورلاندو, فلوریدا, آمریکا