توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بهترین مدرسه انیمیشن در اسپانیا

15 # در مکتبهای انیمیشنی در جهان


در سال 1994، به عنوان یک مرکز تخصصی در CGI - تصاویر کامپیوتری تولید شده (Infographics، انیمیشن 3D، بازی های ویدئویی، سینما، تبلیغات و افکت های ویژه) و تصویر دیجیتال (طراحی گرافیک، تولید پس از تولید، فیلم ویروسی، فیلم کوتاه، فیلم مد و وب) با بیش از 3 میلیون ساعت آموزش، روش ما، پیشگام در سطح بین المللی، ما را قادر می سازد تا کار را در مهم ترین استودیو های برتر در این سیاره پیدا کنیم.

هیچ آموزش اینترنتی و یا فیلم های PDF وجود نداشت، کتاب ها و راهنماهای نرم افزار 3D را برای مجله ANAYA نوشتیم. ما چندضلعی مجازی مجازی را در رایانه های باستانی تشکیل دادیم. ما تکنیک های ابتدایی شبیه سازی، انیمیشن، و FX را آموزش دادیم. این آغاز دهه 90 بود.


آموزش روش شناسی

ما می توانیم بگوییم افرادی هستند که موفقیت های حرفه ای و شخصی خود را با وجود نوع آموزش دریافت می کنند. این به این معنی است که همه ما در اختیار ما "کلیک" است که ما می توانیم کلیک کنید هر زمان که ما می خواهید. تشکیل معتبر باید بر مبنای ایجاد یک فضای باشد که فرد آن را بیدار می کند. باید هویتی از آزادی بیان و اعتماد به نفس داشته باشد. هنگامی که یک نفر متصل شود، یادگیری می تواند خاموش شود.

این مربوط به یادگیری یک هنر و حرفه ای است. در حال حاضر، یک انقلاب جدید در دانش و اطلاعات وجود دارد. ما مفاهیم حساب شده مانند هوش هیجانی، 9 هوش چندگانه، هوش اجتماعی، Syneshesia، برنامه نویسی نورولوژیکی، تفکر جانبی و غیره را در نظر می گیریم. اکنون معلوم شده است که برای یادگیری لازم است چندین مسیر متقاطع و متناوب همزمان جایی که شخص احساس می کند که او از تمام توانایی هایش استفاده می کند، نه تنها شناختی.


جوایز و یادداشت ها

برنده شدن جایزه می تواند به دلیل کمیت و کیفیت بسیاری از آثار ارسال شده به مسابقات و جشنواره های ملی و بین المللی باشد. مهم این است که کار خود را با تمام ابزاری که در آن شرکت ها معمولا دنبال می کنند و همچنین بازار حرفه ای خود را ارتقا دهید، ارتقا دهید. ارتقای اساسی برای برقراری ارتباط با جهان کار است، با تبادل واقعی شغلی، و همچنین می توانید روند فعلی جهان دیجیتال و موفقیت های موفقیت آمیز آن را مشاهده کنید. پروژه ها همیشه برای افرادی طراحی شده اند که آنها را برای تماشای خودشان می بینند تا کار خود را منتقل کنند تا مشخصات حرفه ای خود را از کاندید تغییر دهند که در آن 80 درصد پیشنهاد های شغلی در جهان منتشر نمی شوند. شما باید در کانال استخدام واقعی باشید.

ما از طریق نظرسنجی ANIMATION CAREER موسسه آمریکایی به عنوان یکی از 100 بهترین مدرسه بین المللی که رتبه دهم در جهان است رتبه بندی شده است.


گواهی نامه بین المللی

مطالعات اخیر نشان می دهد که شرکت ها هنگام استخدام، 70٪ از ویژگی های شخصی کاندید را در مقایسه با 30٪ برای آموزش و رزومه تحصیلی خود، که بیشتر و بیشتر و به ویژه در این صنعت اتفاق می افتد، در نظر دارد. آنها به دنبال چیزی هستند که می توانید برای آنها در شرکت ها انجام دهید، نه آنچه که مورد مطالعه قرار گرفته اید. ما تنها مرکز در اسپانیا است و برای اولین بار در اروپا دارای 4 تاییدیه از این نوع در بخش: مرکز آموزش مجاز نیوتک، Luxology / مرکز آموزش مجاز تایید شده، مرکز آموزش مجاز Houdini و شریک رسمی Academic توسط EPIC GAMES برای آموزش بسته های قدرتمند نرم افزار LightWave3D NewTek، Luxology Mode، Side Effects، Houdini و موتور قدرتمند رندر موتور بازی های Unreal Engine. ما نیز توسط Techimage مجاز به ارائه نرم افزار رندر "RenderMan" از Pixar بود. ما یک مرکز تایید شده توسط Autodesk و Avid برای آموزش مایا، 3D Studio Max و Avid به ترتیب. همه آنها گواهی هایی با گواهی بین المللی در سرویس برای همه کاربران هستند.


بورس تحصیلی و تامین مالی

ما می توانیم با تقسیم هزینه ها به شما کمک کنیم. شما می توانید درخواست کنید که ما یک طرح پرداخت شخصی را ایجاد کنیم. ما می توانیم با توجه به آموزش شما یک طرح اشتراک ماهانه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

ما همچنین می توانیم به تامین مالی بانک (با اشخاص مختلف) برای ماهها کمک کنیم و با پردازش و کارهای کاغذی کمک کنیم. برای ماه های بیشتر مالیات هزینه های کوچکتری دریافت خواهید کرد و ممکن است برای دسترسی به آموزش جالب باشد.

تحصیلات تحصیلی خود را در نهادهای مختلف دولتی و خصوصی، ملی، منطقه ای یا بین المللی پیدا کنید و از اسناد مورد درخواست آنها بپرسید، ما به شما در انجام این مراحل کمک خواهیم کرد. ما در حال حاضر دارای یک ارتقاء ویژه در استاد و دوره های ما است. نیاز به دسترسی به آن، دریافت کمک هزینه بیکاری است.

آموزش، مانند هر محصول یا خدمات دیگر، می تواند بسته های آموزشی گروه های آموزشی و / یا آموزش بیشتر با بودجه مشابه داشته باشد. اگر با دوستان، خانواده و غیره بیایید، می توانیم یک پیشنهاد ویژه برای یک گروه سفارشی ایجاد کنیم.


کار در صنعت

با این آموزش، زمینه حرفه ای که باز می شود بسیار متنوع و قابل اجرا است، جایی که تقاضای جهانی بازار با حرفه های آینده واقعا مرتبط است. رول Demo شما اجازه می دهد تا توانایی های خود را بدون در نظر گرفتن سن، تجربه یا سطح تحصیلات خود نشان دهید، که مهمترین چیز آن کیفیت است که می تواند توسط کار انجام شده نشان داده شود.

دانش آموزان ما با بازار حرفه ای کار چندین راه را انجام می دهند:

  • شرکت های محلی و ملی، استودیو ها و شرکت های تولیدی
  • شرکت های بزرگ، مطالعات فرمت بزرگ و تولید کنندگان بین المللی
  • ایجاد شرکت های خود از خدمات و گرافیک های سمعی و بصری
  • خود کار در حالت Freelance، برای مشتریان مختلف محلی یا بین المللی کار می کند.

ویزای خارجی

اگر دانشجوی خارجی هستید، ما با VISA به شما کمک خواهیم کرد. شما فقط باید به ما در مورد پرونده برای پردازش ایمیل بفرستید. در هر کشوری، آن را با روش مشابه کار می کند، گرچه با برخی تفاوت ها. جالب ترین چیز این است که شما به سفارت یا کنسولگری در کشور خود مبادرت می کنید و از کارهایی که شما نیاز دارید درخواست می کنید.

به طور کلی، اکثر دانش آموزان می توانند در اسپانیا تا 90 روز بدون ویزا باقی بمانند، اگرچه برخی از کشورهائی که نیاز به پردازش دارند بدون توجه به طول اقامت در اسپانیا وجود دارد.

ویزای دانشجویی برای مطالعات در اسپانیا مورد نیاز است، زمانی که این بیشتر از 90 روز است.

ویزای دانشجویی برای افرادی که از کشورهای خاص بیرون می آیند، صرف نظر از روزهایی که در اسپانیا اتفاق می افتد.

الزامات، رویه ها و مدت زمان یک کشور متفاوت است. به همین دلیل مهم است که در نزدیکترین سفارت یا کنسولگری اسپانیا خود را به طور پیشگام گزارش دهید. همچنین لازم است که اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات لازم برای وضعیت خاص خود را داشته باشید. این مراحل را دنبال می کنند:

  1. به سفارت یا کنسولگری اسپانیا در کشور مبدا بروید. آنها شما را با تمام اطلاعات در مورد الزامات درخواست و دریافت ویزای دانشجویی فراهم می کند. مهم است که حداقل 60 روز قبل از تاریخ شروع برنامه ریزی، با سفارت تماس بگیرید، زیرا زمان مشخصی برای پردازش درخواست های ویزا وجود دارد.
  2. درخواست اسناد، خبرنامه ها و فرم های لازم را درخواست کنید.
  3. ثبت نام در دوره یا کارشناسی ارشد خود را انتخاب کنید.

هنگامی که ثبت نام انجام می شود، از طریق ایمیل درخواست گواهی ثبت نام برای دریافت ویزای دانشجویی و ارائه آن در سفارت یا کنسولگری درخواست می کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Universal Arts School

مطالعه انیمیشن مانند یک محیط تولید واقعی. هدف از این دوره آموزش دادن به کار در عرصه خلاق است تا هر نوع کار در مورد انیمیشن شخصیت متمرکز در صنعت سرگرمی را در سطح حرفه ای ت ... [+]

مطالعه انیمیشن مانند یک محیط تولید واقعی.

هدف از این دوره آموزش دادن به کار در عرصه خلاق است تا هر نوع کار در مورد انیمیشن شخصیت متمرکز در صنعت سرگرمی را در سطح حرفه ای تولید کند.

برای کیست؟

این هدف در هر دو حرفه ای در زمینه و افرادی که می خواهند حرفه ای در زمینه انیمیشن و / یا تولید CGI ایجاد کنند. این آموزش برای فارغ التحصیلان و غیر فارغ التحصیلان است، زیرا آموزش کاملا مستقل و تجربی در یک بخش جدید حرفه ای است. با استفاده از این آموزش فرد به دسته های حرفه ای انیماتور Character Animator می رسد که می توانند در فیلم، شورت، تبلیغات، بازی های ویدئویی و غیره کار کنند. هیچ پیش شرطی وجود ندارد، شما در سطح 0 شروع می کنید و برای همه مخاطبان در نظر گرفته شده است.... [-]

آمریکا Los Angeles اسپانیا Valencia
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universal Arts School

کامل ترین آموزش برای ایجاد بازی های ویدئویی. تکنیک های صنعت را برای ایجاد دنیای فوق العاده، طراحی اتومبیل های مسابقه ای، ایجاد قهرمانان افسانه ای و خائنانی یا ساختن مسابق ... [+]

کامل ترین آموزش برای ایجاد بازی های ویدئویی.

تکنیک های صنعت را برای ایجاد دنیای فوق العاده، طراحی اتومبیل های مسابقه ای، ایجاد قهرمانان افسانه ای و خائنانی یا ساختن مسابقات ورزشی، و همچنین آوردن آنها به زندگی برای آنها در یک بازی ویدئویی، یاد بگیرید.

برای کیست؟

این هدف در هر دو حرفه ای در زمینه و افرادی که می خواهند حرفه ای در زمینه انیمیشن و / یا تولید CGI ایجاد کنند. این آموزش برای فارغ التحصیلان و غیر فارغ التحصیلان است، زیرا آموزش کاملا مستقل و تجربی در زمینه حرفه ای جدید است. با استفاده از این آموزش فرد به دسته های حرفه ای هنرمند CG می رسد که می تواند در فیلم، شورت، تبلیغات، بازی های ویدئویی و غیره کار کند. هیچ پیش شرطی وجود ندارد، شما در سطح 0 شروع می کنید و برای همه مخاطبان در نظر گرفته شده است.... [-]

آمریکا Los Angeles اسپانیا Valencia
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universal Arts School

یاد بگیرید که بازی های ویدئویی خود را با هوش مصنوعی تجهیز کنید. یاد بگیرید که در بیشتر مورد استفاده موتورهای بازی ویدئویی در بازار، UNREAL ENGINE و UNITY برنامه ریزی کنید ... [+]

یاد بگیرید که بازی های ویدئویی خود را با هوش مصنوعی تجهیز کنید.

یاد بگیرید که در بیشتر مورد استفاده موتورهای بازی ویدئویی در بازار، UNREAL ENGINE و UNITY برنامه ریزی کنید. شما در زبان هایی مانند جاوا اسکریپت، C، HTML، PHP، MySQL، Three.js و C # خواهید آموختن و / یا درک عمیق تر نمود. در این استاد هشت ماه، تمام بخش های برنامه های ویدئویی در عمق آموخته می شود و شما را آماده ارائه یک پروژه نهایی می کند.

برای کیست؟... [-]
آمریکا Los Angeles اسپانیا Valencia
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universal Arts School

شکل دادن رویاهای شما در هر فیلم، بازی ویدیویی، قطعه تبلیغاتی ... هنر مفهومی یک قطعه اساسی است. تمام طراحی های بعدی بر اساس این کار قبلی هنرمندان و طراحان مفهومی است. یادگ ... [+]

شکل دادن رویاهای شما

در هر فیلم، بازی ویدیویی، قطعه تبلیغاتی ... هنر مفهومی یک قطعه اساسی است. تمام طراحی های بعدی بر اساس این کار قبلی هنرمندان و طراحان مفهومی است. یادگیری کار در زمینه خلاق برای تولید در سطح حرفه ای هر نوع کار در مورد طراحی و مفهوم هنر. پایان دادن به آموزش با ارائه یک نمونه کارها رقابتی و جذاب، آماده برای گرفتن شغل در صنعت.

برای کیست؟

این هدف در هر دو حرفه ای در زمینه و افرادی است که می خواهند حرفه ای حرفه ای در زمینه هنر و تصویر مفهوم ایجاد کنند. این استاد کلاس برای همه کسانی که می خواهند مهارت های خود را بیشتر توسعه دهند و متدولوژی کار خود را فراتر از ابزار یا نرم افزار گسترش دهند طراحی شده است. این آموزش برای فارغ التحصیلان و غیر فارغ التحصیلان است، زیرا آموزش کاملا مستقل و تجربی در زمینه حرفه ای جدید است. با استفاده از این آموزش فرد به دسته های حرفه ای مفهوم هنرمند یا تصویرگر می رسد که می تواند در فیلم، شورت، تبلیغات، بازی های ویدئویی و غیره کار کند. هیچ پیش شرطی وجود ندارد، شما در سطح 0 شروع می کنید و برای همه مخاطبان در نظر گرفته شده است.... [-]

آمریکا Los Angeles اسپانیا Valencia
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universal Arts School

فیلم را با سبک هالیوودی VFX بسازید. هدف این دوره این است که شما را به عنوان یک متخصص یا هنرمند در جهت و ایجاد فیلم در قالب دیجیتال تبدیل کنید. هدف این است که با استفاده ا ... [+]

فیلم را با سبک هالیوودی VFX بسازید.

هدف این دوره این است که شما را به عنوان یک متخصص یا هنرمند در جهت و ایجاد فیلم در قالب دیجیتال تبدیل کنید. هدف این است که با استفاده از دوربین های حرفه ای بر روی یک صفحه نمایش رنگی یک فیلم کوتاه کوتاه با اثر بصری ایجاد کنید و از ابتدا تا فرآیند پس از تولید آن را تجربه کنید.

برای کیست؟

این هدف در حرفه ای در زمینه، مدیران بالقوه و فیلمسازان جدید است که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد فیلم های دیجیتال در یک روش فنی و عملی تر هستند. افرادی که می خواهند در هنر هفتم ایجاد کنند و حرفه ای حرفه ای در زمینه کارگردانی و ایجاد فیلم در فرمت دیجیتال ایجاد کنند. این آموزش برای فارغ التحصیلان و غیر فارغ التحصیلان است، زیرا آموزش کاملا مستقل و تجربی در زمینه حرفه ای جدید است. با این آموزش، شخص به عنوان مدیر، سرپرست فیلم دیجیتال چند منظوره (فیلم، فیلم مد، نقاط و فیلم کوتاه)، یک دسته حرفه ای را به دست می آورد. هیچ پیش شرطی وجود ندارد، شما در سطح 0 شروع می کنید و برای همه مخاطبان در نظر گرفته شده است.... [-]

آمریکا Los Angeles اسپانیا Valencia
سپتامبر 2019
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Universal Arts School

مجسمه سازی دیجیتال افراطی. یاد بگیرید که در حالت "Sculpting" کار کنید تا مدل های پیچیده تر و دقیق تر 3D را در بازار ایجاد کنید. شما می توانید این برنامه قدرتمند را به تنه ... [+]

مجسمه سازی دیجیتال افراطی.

یاد بگیرید که در حالت "Sculpting" کار کنید تا مدل های پیچیده تر و دقیق تر 3D را در بازار ایجاد کنید. شما می توانید این برنامه قدرتمند را به تنهایی و یا ترکیب آن با دیگر بسته های 3D، اعمال قدرت ایجاد به طور نمادین.

برای کیست؟

این هدف در هر دو حرفه ای در زمینه و افرادی است که می خواهند حرفه ای حرفه ای در زمینه ساخت دیجیتال و CGI ایجاد کنند. با این آموزش، می توان حرفه ای با Zbrush به عنوان هنرمند (سینما، بازی های ویدئویی، شورت، تبلیغات و غیره) کار کرد. هیچ پیش شرطی وجود ندارد، شما در سطح 0 شروع می کنید و برای همه مخاطبان در نظر گرفته شده است.... [-]

آمریکا Los Angeles اسپانیا Valencia
سپتامبر 2019
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی