Universal Arts School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بهترین مدرسه انیمیشن در اسپانیا

15 # در مکتبهای انیمیشنی در جهان


در سال 1994، به عنوان یک مرکز تخصصی در CGI - تصاویر کامپیوتری تولید شده (Infographics، انیمیشن 3D، بازی های ویدئویی، سینما، تبلیغات و افکت های ویژه) و تصویر دیجیتال (طراحی گرافیک، تولید پس از تولید، فیلم ویروسی، فیلم کوتاه، فیلم مد و وب) با بیش از 3 میلیون ساعت آموزش، روش ما، پیشگام در سطح بین المللی، ما را قادر می سازد تا کار را در مهم ترین استودیو های برتر در این سیاره پیدا کنیم.

هیچ آموزش اینترنتی و یا فیلم های PDF وجود نداشت، کتاب ها و راهنماهای نرم افزار 3D را برای مجله ANAYA نوشتیم. ما چندضلعی مجازی مجازی را در رایانه های باستانی تشکیل دادیم. ما تکنیک های ابتدایی شبیه سازی، انیمیشن، و FX را آموزش دادیم. این آغاز دهه 90 بود.


آموزش روش شناسی

ما می توانیم بگوییم افرادی هستند که موفقیت های حرفه ای و شخصی خود را با وجود نوع آموزش دریافت می کنند. این به این معنی است که همه ما در اختیار ما "کلیک" است که ما می توانیم کلیک کنید هر زمان که ما می خواهید. تشکیل معتبر باید بر مبنای ایجاد یک فضای باشد که فرد آن را بیدار می کند. باید هویتی از آزادی بیان و اعتماد به نفس داشته باشد. هنگامی که یک نفر متصل شود، یادگیری می تواند خاموش شود.

این مربوط به یادگیری یک هنر و حرفه ای است. در حال حاضر، یک انقلاب جدید در دانش و اطلاعات وجود دارد. ما مفاهیم حساب شده مانند هوش هیجانی، 9 هوش چندگانه، هوش اجتماعی، Syneshesia، برنامه نویسی نورولوژیکی، تفکر جانبی و غیره را در نظر می گیریم. اکنون معلوم شده است که برای یادگیری لازم است چندین مسیر متقاطع و متناوب همزمان جایی که شخص احساس می کند که او از تمام توانایی هایش استفاده می کند، نه تنها شناختی.


جوایز و یادداشت ها

برنده شدن جایزه می تواند به دلیل کمیت و کیفیت بسیاری از آثار ارسال شده به مسابقات و جشنواره های ملی و بین المللی باشد. مهم این است که کار خود را با تمام ابزاری که در آن شرکت ها معمولا دنبال می کنند و همچنین بازار حرفه ای خود را ارتقا دهید، ارتقا دهید. ارتقای اساسی برای برقراری ارتباط با جهان کار است، با تبادل واقعی شغلی، و همچنین می توانید روند فعلی جهان دیجیتال و موفقیت های موفقیت آمیز آن را مشاهده کنید. پروژه ها همیشه برای افرادی طراحی شده اند که آنها را برای تماشای خودشان می بینند تا کار خود را منتقل کنند تا مشخصات حرفه ای خود را از کاندید تغییر دهند که در آن 80 درصد پیشنهاد های شغلی در جهان منتشر نمی شوند. شما باید در کانال استخدام واقعی باشید.

ما از طریق نظرسنجی ANIMATION CAREER موسسه آمریکایی به عنوان یکی از 100 بهترین مدرسه بین المللی که رتبه دهم در جهان است رتبه بندی شده است.


گواهی نامه بین المللی

مطالعات اخیر نشان می دهد که شرکت ها هنگام استخدام، 70٪ از ویژگی های شخصی کاندید را در مقایسه با 30٪ برای آموزش و رزومه تحصیلی خود، که بیشتر و بیشتر و به ویژه در این صنعت اتفاق می افتد، در نظر دارد. آنها به دنبال چیزی هستند که می توانید برای آنها در شرکت ها انجام دهید، نه آنچه که مورد مطالعه قرار گرفته اید. ما تنها مرکز در اسپانیا است و برای اولین بار در اروپا دارای 4 تاییدیه از این نوع در بخش: مرکز آموزش مجاز نیوتک، Luxology / مرکز آموزش مجاز تایید شده، مرکز آموزش مجاز Houdini و شریک رسمی Academic توسط EPIC GAMES برای آموزش بسته های قدرتمند نرم افزار LightWave3D NewTek، Luxology Mode، Side Effects، Houdini و موتور قدرتمند رندر موتور بازی های Unreal Engine. ما نیز توسط Techimage مجاز به ارائه نرم افزار رندر "RenderMan" از Pixar بود. ما یک مرکز تایید شده توسط Autodesk و Avid برای آموزش مایا، 3D Studio Max و Avid به ترتیب. همه آنها گواهی هایی با گواهی بین المللی در سرویس برای همه کاربران هستند.


بورس تحصیلی و تامین مالی

ما می توانیم با تقسیم هزینه ها به شما کمک کنیم. شما می توانید درخواست کنید که ما یک طرح پرداخت شخصی را ایجاد کنیم. ما می توانیم با توجه به آموزش شما یک طرح اشتراک ماهانه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

ما همچنین می توانیم به تامین مالی بانک (با اشخاص مختلف) برای ماهها کمک کنیم و با پردازش و کارهای کاغذی کمک کنیم. برای ماه های بیشتر مالیات هزینه های کوچکتری دریافت خواهید کرد و ممکن است برای دسترسی به آموزش جالب باشد.

تحصیلات تحصیلی خود را در نهادهای مختلف دولتی و خصوصی، ملی، منطقه ای یا بین المللی پیدا کنید و از اسناد مورد درخواست آنها بپرسید، ما به شما در انجام این مراحل کمک خواهیم کرد. ما در حال حاضر دارای یک ارتقاء ویژه در استاد و دوره های ما است. نیاز به دسترسی به آن، دریافت کمک هزینه بیکاری است.

آموزش، مانند هر محصول یا خدمات دیگر، می تواند بسته های آموزشی گروه های آموزشی و / یا آموزش بیشتر با بودجه مشابه داشته باشد. اگر با دوستان، خانواده و غیره بیایید، می توانیم یک پیشنهاد ویژه برای یک گروه سفارشی ایجاد کنیم.


کار در صنعت

با این آموزش، زمینه حرفه ای که باز می شود بسیار متنوع و قابل اجرا است، جایی که تقاضای جهانی بازار با حرفه های آینده واقعا مرتبط است. رول Demo شما اجازه می دهد تا توانایی های خود را بدون در نظر گرفتن سن، تجربه یا سطح تحصیلات خود نشان دهید، که مهمترین چیز آن کیفیت است که می تواند توسط کار انجام شده نشان داده شود.

دانش آموزان ما با بازار حرفه ای کار چندین راه را انجام می دهند:

  • شرکت های محلی و ملی، استودیو ها و شرکت های تولیدی
  • شرکت های بزرگ، مطالعات فرمت بزرگ و تولید کنندگان بین المللی
  • ایجاد شرکت های خود از خدمات و گرافیک های سمعی و بصری
  • خود کار در حالت Freelance، برای مشتریان مختلف محلی یا بین المللی کار می کند.

ویزای خارجی

اگر دانشجوی خارجی هستید، ما با VISA به شما کمک خواهیم کرد. شما فقط باید به ما در مورد پرونده برای پردازش ایمیل بفرستید. در هر کشوری، آن را با روش مشابه کار می کند، گرچه با برخی تفاوت ها. جالب ترین چیز این است که شما به سفارت یا کنسولگری در کشور خود مبادرت می کنید و از کارهایی که شما نیاز دارید درخواست می کنید.

به طور کلی، اکثر دانش آموزان می توانند در اسپانیا تا 90 روز بدون ویزا باقی بمانند، اگرچه برخی از کشورهائی که نیاز به پردازش دارند بدون توجه به طول اقامت در اسپانیا وجود دارد.

ویزای دانشجویی برای مطالعات در اسپانیا مورد نیاز است، زمانی که این بیشتر از 90 روز است.

ویزای دانشجویی برای افرادی که از کشورهای خاص بیرون می آیند، صرف نظر از روزهایی که در اسپانیا اتفاق می افتد.

الزامات، رویه ها و مدت زمان یک کشور متفاوت است. به همین دلیل مهم است که در نزدیکترین سفارت یا کنسولگری اسپانیا خود را به طور پیشگام گزارش دهید. همچنین لازم است که اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات لازم برای وضعیت خاص خود را داشته باشید. این مراحل را دنبال می کنند:

  1. به سفارت یا کنسولگری اسپانیا در کشور مبدا بروید. آنها شما را با تمام اطلاعات در مورد الزامات درخواست و دریافت ویزای دانشجویی فراهم می کند. مهم است که حداقل 60 روز قبل از تاریخ شروع برنامه ریزی، با سفارت تماس بگیرید، زیرا زمان مشخصی برای پردازش درخواست های ویزا وجود دارد.
  2. درخواست اسناد، خبرنامه ها و فرم های لازم را درخواست کنید.
  3. ثبت نام در دوره یا کارشناسی ارشد خود را انتخاب کنید.

هنگامی که ثبت نام انجام می شود، از طریق ایمیل درخواست گواهی ثبت نام برای دریافت ویزای دانشجویی و ارائه آن در سفارت یا کنسولگری درخواست می کنید.

مکان ها

لس آنجلس

Address
gower Street 1627
لس آنجلس, کالیفرنیا, آمریکا

والنسیا

Address
Hernández Lázaro, 29
46015 والنسیا, جامعه والنسی, اسپانیا

والنسیا

Address
Riba-roja de Túria, 15
46394 والنسیا, جامعه والنسی, اسپانیا