The University of Findlay

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

The University of Findlay یک موسسه انعطاف پذیر ، آینده نگر است که دائما در جستجوی راه هایی برای خدمت بهتر دانش آموزان و جامعه است. در دنیای پر سرعت امروز ، Findlay بطور مداوم برنامه ها و روش های تدریس را برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان فعلی که برای شغل های فردا آماده می شوند ، تطبیق می دهد.

آموزش در The University of Findlay با فرمتهایی ارائه می شود که دانشجویان هر سنی و سبک زندگی تحت فشار زمان آنها را در خود جای می دهد. علاوه بر کلاسهای سنتی روزهای هفته ، Findlay دوره هایی را در شب ، در آخر هفته و به صورت آنلاین ارائه می دهد.The University of Findlay نزدیک به 60 رشته تحصیلی دارد که منجر به لیسانس لیسانس می شود و هشت مدرک کارشناسی ارشد ، دکتر داروسازی و دکتر فیزیوتراپی را ارائه می دهد. برنامه های غیر معمول و شناخته شده شامل مطالعات سوارکاری ، پزشکی قبل از دامپزشکی (گزینه علوم دامپزشکی / دامپزشکی قبل از دامپزشکی) ، فناوری پزشکی هسته ای ، کاردرمانی و فیزیوتراپی و همچنین مدیریت محیط زیست ، ایمنی و بهداشت حرفه ای است.

برنامه های تحصیلات تکمیلی شامل استادیار هنر در آموزش و پرورش، استاد هنر در تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (TESOL) و آموزش دو زبانه، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، استاد آموزش ورزش، کارشناسی کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد دستیار پزشک، استاد علوم رایانه ای و کارشناسی ارشد علوم در مدیریت زیست محیطی، ایمنی و بهداشت، و همچنین دکتر داروخانه و دکتر فیزیوتراپی.

برنامه های اتمام دو درجه که منجر به لیسانس علوم می شوند کاملاً بصورت آنلاین ارائه می شوند: مدیریت تجارت و مدیریت محیط زیست ، ایمنی و بهداشت. MBA ، کارشناس ارشد مدیریت محیط زیست ، ایمنی و بهداشت و همچنین استاد هنر در آموزش و پرورش علاوه بر کلاسهایی که در پردیس برگزار می شود کاملاً بصورت آنلاین نیز ارائه می شود.


نزدیک به 3700 دانش آموز در Findlay ثبت نام می شود، که بیش از 2700 دانشجوی کارشناسی و نزدیک به 1000 دانشجوی فارغ التحصیل است. حدود 1300 دانش آموز در محوطه دانشگاه در محوطه دانشگاه زندگی می کنند.

تقریبا 340 دانشکده تمام وقت و نیمه وقت به طور منظم و کلاس های آنلاین درس می دهند و نسبت دانشجویان به دانشکده ها 15: 1 است.

The University of Findlay بیش از 388 هکتار شامل دانشگاه اصلی 73 هکتار و شش مرکز خارج از دانشگاه را در بر می گیرد. برای لیست کامل امکانات دانشگاه ، اینجا را کلیک کنید.

فرصت ها برای یادگیری رهبری و مهارت های بین فردی در خارج از کلاس فراوان است. دانش آموزان ممکن است در هر یک از نزدیک به 100 سازمان دانشجویی، از جمله باشگاه های ویژه، رسانه های دانشجویی، دولت دانشجویی، گروه های هنری، باشگاه های خدماتی، سازمان های افتخاری دانشگاه، گروه های زندگی معنوی و انجمن های یونانی و برادری شرکت کنند. ورزش های باشگاهی و 28 ورزش داخلی، رویکرد رقابتی در محوطه دانشگاه را حفظ می کنند.

هنرهای زیبا در محوطه دانشگاه با انواع محصولات تئاتر، نمایشگاه های هنری و کنسرت های موسیقی آوازی و سازمانی که ارائه رسانه های خلاقانه و آموزش برای دانش آموزان را فراهم می کنند، و همچنین به عنوان یک منبع غنی سازی فرهنگی برای جامعه خدمت می کنند.The University of Findlay در 24 ورزش بین الملی مشارکت می کند: 10 رشته ورزشی مردان (بیس بال ، بسکتبال ، کراس اوور ، فوتبال ، گلف ، پیست داخل و خارج از خانه ، فوتبال ، شنا و غواصی ، تنیس و کشتی). 12 بانوان (بسکتبال ، تشویق ، کراس اوور ، تیم رقص ، گلف ، لاکروس ، سافت بال ، فوتبال ، شنا و غواصی ، تنیس ، پیست داخل و خارج از خانه و والیبال). و دو سوارکاری ورزشی مختار ، سوارکاری غربی و انگلیسی.

The University of Findlay عضو انجمن ملی ورزشهای دانشگاهی (NCAA) بخش دوم است و در کنفرانس دو و میدانی بزرگ لکهای بین الکلی (GLIAC) رقابت می کند. هر دو تیم سوارکاری عضو انجمن نمایش اسبهای Intercollegiate هستند.

The University of Findlay در Findlay ، اوهایو ، شهری کوچک واقع شده است که دلپذیر و پیشرفت است. Findlay توسط Demographics Daily به عنوان "شهر رویایی" تعیین شده است و بارها و بارها توسط مجله Site Selection یکی از 10 منطقه برتر "میکروپولیتن" (شهرهای کوچک) در ایالات متحده نامگذاری شده است. Findlay تنها شهری در اوهایو است که سه بار متوالی توسط Promise Alliance آمریکا ، سازمانی که توسط کالین پاول تأسیس شده است ، به یکی از 100 انجمن برتر برای جوانان معرفی شد.

UF توسط کمیته آموزش عالی و سازمان های معتبر ملی برای آموزش های ورزشی، علم بهداشت محیط و حفاظت، تکنولوژی پزشکی هسته ای، شغلی درمانی، داروخانه، درمان فیزیوتراپی، دستیار پزشک، کار اجتماعی و آموزش معلم، معتبر است. برنامه های UF توسط هیئت مدیره اوهایو مجاز می باشد.

مکان ها

یافتن

The University of Findlay

Address
1000 North Main Street
45840 یافتن, اوهایو, آمریکا
تلفن
+1 419-434-5507