توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خصوصی خصوصی، مسیحی، چهار ساله، مدارس تحصیلی، دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد که دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هستند.

اتحادیه در سال 1823 تاسیس شد و قدیمیترین موسسه وابسته به کنوانسیون باپتیست جنوبی است.

اتحادیه در جکسون، تنسی، حدود 80 مایلی شرق از ممفیس و 120 مایلی غرب نوشویل واقع شده است. اتحادیه همچنین دارای محوطه دانشگاهی در Germantown و Hendersonville، تنسی است.

117680_UUataglance.jpg

هویت ما

Union University دانشگاهی دانشگاهی وابسته به کنوانسیون باپتیست تنسی است، تجهیز افراد برای فکر کردن به مسیحیانه و خدمت صادقانه به شیوه های متناسب با ارزش های اصلی خود را از برتری بر اساس، مسیح محور، تمرکز مردم و هدایت آینده. این ارزش ها هویت خود را به عنوان موسسه ای که اولویت آموزش های لیبرال تحصیلات تکمیلی را با برنامه های حرفه ای و تحصیلات تکمیلی ترتیب می دهد، شکل می دهد. انجمن علمی متشکل از استادان کیفیت، کارکنان و دانش آموزان با هم در یک محیط پرشور و پربار، که به توسعه شخصیت، رهبری خدمتگزار و تعامل فرهنگی کمک می کند، تشکیل می شود.

ماموریت ما

Union University مسیح محور را ارائه می دهد که برتری و رشد شخصیت را در خدمت کلیسا و جامعه ترویج می کند.

ارزشهای اصلی ما

 • Excellence-Driven: ما بر این باوریم که برتری، نه صرفا انطباق، هدف تدریس ما، تحقیق ما و خدمات ما است. ما انگیزه نداریم که از غرور و شکوفایی بهره ببریم، اما از تمایل به انجام همه چیز برای جلال خدا، زیرا او در مورد کار ما مراقبت می کند و می خواهد در هر کاری که انجام می دهیم مشارکت داشته باشد. ما از میانجی بودن راضی نخواهیم بود، اما در همه چیز برتری خواهیم داشت. این به این معنی است که ادعاهای حقیقت ما با چالش زندگی این حقیقت در دقیقه ها و ساعات زندگی روزمره همراه است. بنابراین ما برتری خواهیم گرفت، بدون ظلم و ستم.
 • مسیح محور: یک ارزش هسته ای مشترک از چشم انداز هدایت ما، دعوت به ایمان است، فراخوانی به مسیح در تمام آنچه که ما هستیم و در همه آنچه که ما انجام می دهیم، محور است. ما خواهان ایجاد یک جامعه مبتنی بر هنر لیبرال مسیحی هستیم که در آن مردان و زنان میتوانند به درک و قدردانی از خدا، خلقت و فیض او و جایگاه بشریت در این جهان و امتیاز و امتیاز در این باره معرفی شوند. ما خواهان ایجاد تمام جنبه های زندگی و یادگیری در کلام خدا هستیم، که منجر به تعهدی جدی به مسیح و پادشاهی او می شود. موسسه متمرکز بر مسیح، ما را برای ایجاد اولویت عبادت و خدمت در زندگی مسیحی در هنگام ایجاد یک نسل از دانش آموزانی که می تواند عامل آشتی دادن به یک کلیسای فریبکار در دنیای آسیب دیده و شکسته باشد، ایجاد می کند. این تعهد، همه دانشکده ها و کارکنان را متقاعد می کند که ایمان مسیحی را در تمام یادگیری و انجام دادن، با توجه به فرضیه ای که تمام حقیقت حقیقت خداست، تضمین می کند و هیچ تضادی بین حقیقت خداوند که در کتاب مقدس شناخته شده است، ما از طریق ایجاد و وحی طبیعی.
 • افراد متمرکز: یک ستون سوم که در آن ما تعهدات مشترکمان را ایجاد خواهیم کرد ارزش اصلی این است که افراد متمرکز شوند. در قلب تعهد ما به تمرکز بر افراد، نمایش قابل ملاحظهای از ارزشگذاری یکدیگر است. ما از طریق کلمات و اقدامات ما و با تعهد به موفقیت هر فرد، به یکدیگر احترام می گذاریم. بنابراین ما به طور مشترک به موفقیت Union University .
 • آینده کارگردان: ما خواهان به حداکثر رساندن فرصت هایی است که خداوند برای ما به حداکثر میزان که منابع اجازه می دهد، به ما ارائه می دهد. تمام منابع و تلاش های ما باید با فضل خدا حداکثر می شود تا مأموریت مشترک ما را برآورده سازد. تعهد به هدایت آینده به این معنی است که ما می خواهیم یک تمرکز کوتاه مدت و یک دیدگاه بلند مدت داشته باشیم. ما می خواهیم خودمان را در تلاش هایی قرار دهیم که ما را به طور موثر برای تأثیرگذاری بر جهان قرن بیست و یکم آماده سازد.

بیانیه ما از ایمان

 1. کتاب مقدس کتاب مقدس عهد قدیم و جدید با الهام از خدا داده شده و تنها قاعده کافی، حقیقی و حقیقی همه دانش نجات، ایمان و اطاعت است.
 2. خدا اما تنها یک خدا، ساز، نگهدارنده و حاکم از همه چیز، داشتن در و از خود، تمام کمال، که در همه آنها بی نهایت وجود دارد. و برای او، تمام موجودات به بالاترین عشق، احترام، و اطاعت می کنند. او در ابعاد سه جانبه وجود دارد: پدر، پسر و روح القدس هر کدام با ویژگی های شخصی مشخص، اما بدون تقسیم طبیعت، ذات و یا وجود. خدا به عنوان پدر با مراقبت حمایتی بر سر همه چیزهایی که تصویب می کنند، حکومت می کند و به طور مداوم، همه موجودات و تمام حوادث را حفظ می کند، هدایت می کند و بر آن حکومت می کند. با این حال، برای نابود کردن اراده آزاد و مسئولیت موجودات هوشمند.
 3. عیسی مسیح دومین فرد ترینیتی پسر ابدی خدا است. در تجسم خود، عیسی مسیح توسط روح القدس تصور شد و از مریم مقدس متولد شد. عیسی آشکار و اراده خدا را آشکار کرد و طبیعت انسانی را به خود گرفت، اما بدون گناه. او با الهیات شخصی خود به قانون الهی احترام گذاشت و با مرگ جانشین او بر روی صلیب، او را برای رستگاری ما از گناه فراهم کرد. او در روز سوم به خاک سپرده شد و روزی افزایش یافت و به پدرش صعود کرد، که در آن دست راست او برای شفاعت برای مردم خود زندگی می کرد. او تنها واسطه، پیامبر، وحی و پادشاه کلیسا و حاکم جهان است.
 4. روح القدس روح القدس روح الهی است که کاملا الهی است و عیسی مسیح را تحسین می کند. روح مردان و زنان گناه، عدالت و قضاوت را محکوم می کند و آنها را قادر می سازد حقیقت را درک کنند. او مردان و زنان را به نجات دهنده می نامد و بازسازی را به ارمغان می آورد، که تجدید قلب و طبیعت است.
 5. بشریت خداوند در ابتدا انسان را در تصویر خود و از گناه آزاد ساخته است. اما از طریق وسوسه شیطان، آنها فرمان خدا را فراموش کردند و از عدالت اصلی خود سقوط کردند، بدین ترتیب تمام انسان ها طبیعت گناهآلود را که با خدا مخالف هستند به ارث برده اند و در نتیجه محکوم می شوند. به محض اینکه آنها توانایی عمل اخلاقی را دارند، آنها تبدیل به مرتکبان واقعی می شوند.
 6. رستگاری رستگاری شامل رستگاری کل فرد می شود و آزادانه به همه کسانی که به عیسی مسیح به عنوان خداوند و نجات دهنده ایمان آورده اند، ارائه می شود؛ پذیرش و اعتماد در او تنها برای توجیه و زندگی ابدی. توجیه، اعتراف خداوند نسبت به عدالت گناهکارانی است که به مسیح ایمان آورده اند، از همه گناهان، از طریق رضایت مسیح. ایمانداران نیز به وسیله کلام و روح خداوند در آنها زندگی می کنند. تحکیم فرایند پیشرفت به بلوغ اخلاقی و معنوی است که توسط حضور و قدرت روح القدس امکان پذیر است. کسانی که در مسیح پذیرفته شده اند و توسط روح القدس پذیرفته شده اند، هرگز به طور کامل و نهایتا از حالت فضل سقوط نخواهند کرد، بلکه باید به پایان برسد و از طریق ایمان به نجات، با قدرت خداوند حفظ شود.
 7. کلیسا. خداوند عیسی مسیح، رئیس کلیسا است که از همه پیروان راستین مسیح تشکیل شده است و در او قدرت بیشتری را برای دولت خود سرمایه گذاری می کند. مسیحیان باید خود را با کلیساهای محلی هماهنگ کنند؛ و به هر کلیسا اقتدار می دهد که به منظور مدیریت، انجام خدمت، عبادت، و انجام نظم و انضباط عمل کند.
 8. آخرین چیزها بدنهای انسان بعد از مرگ به گرد و غبار میرسند، اما روح آنها بلافاصله به خدا بازگردانده می شود - عادلانه است که با او بماند؛ شریری که در قبال تاریکی محکوم به قضاوت است. خداوند در زمان خود و در راه خود، جهان را به پایان مناسب خود می رساند. با توجه به وعده های او، عیسی مسیح به طور شخصی و به وضوح به شکوه به زمین بازگشت. در آخرین روز، بدن تمام مردگان، هر دو درست و ناعادلانه، مطرح خواهد شد. خدا روزی را تعیین می کند که عیسی مسیح جهان را داوری کند، وقتی که همه مردم بر اساس اعمالشان دریافت می کنند؛ شریر باید مجازات ابدی شود عادل، به زندگی ابدی.

این اعلامیه ایمان، میزان اعتقادات ما را از بین نمی برد. خود کتاب مقدس، به عنوان کلام الهام گرفته و غلط خدا که با اقتدار نهایی در ارتباط با حقیقت، اخلاق و رفتار مناسب انسان سخن می گوید، منبع اصلی و نهایی همه چیز است که ما ایمان آورده ایم. با توجه به ایمان، دکترین، عمل، سیاست، و نظم و انضباط، هیئت امناء، داور نهایی در معنی و کاربرد کتاب مقدس برای اهداف دانشگاه است.117681_photo-1559566740-78f2aee09750.jpgکارولین V / Unsplash

تشخیص های عمده

USNews

پس از چندین سال از 15 رتبه برتر در USNews

دانشگاه های مسیحی آنلاین

اتحادیه اروپا رتبه 1 را در فهرست 25 بهترین کالج های مسیحی و دانشگاه های جنوب 2017 توسط ChristianUniversitiesOnline.org قرار داده است. ما نیز در فهرست برنامه های هنرهای تجسمی 10 کالج مسیحی قرار داشتیم.

نقد و بررسی پرینستون

نظرسنجی پرینستون رتبه بندی اتحادیه را در میان مدارس عالی در جنوب شرقی قرار داده است. در بین کالج ها و دانشگاه های چهار ساله، تنها در مورد هر یک از چهار نفر این شناخت منطقه ای را به دست می آورند.

امور مالی شخصی Kiplinger

کیپلینگر کالج ها و دانشگاه های خصوصی کشور را برای کیفیت تحصیلی همراه با مقرون به صرفه ارزیابی می کند. این تنها 100 موسسه را در بر می گیرد. در فهرست 2017 اتحادیه رتبه 77 است و در میان مدارس کمترین قیمت در فهرست قرار دارد. این رتبه بندی Union Union را در میان بهترین موسسات در ایالات متحده قرار داده است. این یکی از تنها چهار مدرسه تنسی در فهرست بود.

انتخاب کالج

اتحادیه رتبه 9 را در رتبه بندی 50 کالج برتر منطقه ای در سال 2016 رتبه بندی می کند. رتبه بندی کالج ها برای کمک به دانشجویان آینده نگر به انتخاب هوشمندانه در مورد جایی که وقت و پول خود را برای به دست آوردن درجه خود سرمایه گذاری می کنند طراحی شده است.

100 کالج بهترین کالج آمریکا

یک شرکت تحقیقاتی هدفمند و مستقل سالانه بیش از هزاران کالج و دانشگاه دولتی و خصوصی خصوصی را بررسی می کند و سپس اطلاعات را برای بررسی این که کدام مدارس بهترین آموزش برای دلار را بر اساس شاخص های عملکرد تحصیلی و هزینه های مقایسه ای ارائه می دهند، بررسی می کند. اتحادیه در میان 100 سال گذشته برای 13 سال متوالی نامگذاری شده است.

ریاست انجمن خدمات آموزش عالی عالی رول

این جایزه در سال 2006 آغاز به کار کرد و دانشگاه ها و دانشگاه های سراسر کشور را تشویق می کند که برنامه های نوآورانه و کارآمد اجتماعی و برنامه های یادگیری خدمات را پشتیبانی کنند. اتحادیه در میان گروه انتخابی موسساتی است که در هر ساله فهرستی از رکورد افتخار را تشکیل داده است.

StateUniversity.com

اتحادیه رتبه 3 در ایالت تنسی توسط StateUniversity.com رتبه بندی می شود. این رتبه بندی بر اساس تجزیه و تحلیل آماری و مقایسه نسبت دانشجویان / دانشکده، حفظ دانش آموزان، نمرات آزمون و سایر عوامل بحرانی است.

دسترسی به کالج و راهنمای فرصت

اتحادیه در میان 284 کالج آمریکایی ذکر شده است "متعهد به خدمت و حمایت از دانشجویان درجه یک، نسل اول، دانش آموزان کم درآمد و افرادی که به طور سنتی از تحصیل محروم هستند." اتحادیه یکی از تنها چهار تن از موسسات تنسی است تا افتخار.

بنیاد تمپلتون

اتحادیه در راهنمای بنیاد تحت عنوان " دانشکده هایی که تشویق توسعه کاراکتر " را ذکر کرده است فهرست شده است. مدارس موجود در این فهرست "برنامه های نمونه ای، روسای جمهور، و کالج ها و دانشگاه هایی هستند که دانشجویان را القا می کنند تا زندگی اخلاقی و مدنی را رهبری کنند".

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Union University: Uniquely Union