Union University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در Union University ، متحول شوید

از طریق دانشگاهیان سختگیر یاد بگیرید. در یک جامعه محور مسیح رشد کنید. در زندگی و شغل خود موفق باشید.

در Union University ، متحول شوید.

رویاهای خود را در کنار دانشجویان از سراسر کشور و سراسر جهان دنبال کنید. در دانشکده هایی تحصیل کنید که بهترین ها را در زمینه های تحصیلی و بورسیه های مسیحی کسب می کنند.

اتحادیه بیش از 100 برنامه تحصیلی در پردیس اصلی خود در جکسون ، تنسی ، ایالات متحده ارائه می دهد ، علاوه بر چندین مدرک تحصیلات تکمیلی و برنامه های مطالعات بزرگسالان ، که بسیاری از آنها می توانند کاملاً بصورت آنلاین تکمیل شوند.

ماموریت ما

Union University مسیح محور را ارائه می دهد که برتری و رشد شخصیت را در خدمت کلیسا و جامعه ترویج می کند.

ارزشهای اصلی ما

  • برتری-محور
  • مسیح محور
  • افراد محور
  • کارگردانی آینده

تعالی دانشگاهی مسیح محور

ما می فهمیم که شما نه تنها می خواهید مهارت ها و دانش جدید را بیاموزید بلکه بسیار عالی باشید و در دنیا تفاوت ایجاد کنید. ما می خواهیم همه کارها را برای جلال خدا انجام دهیم - خواه این دانشگاهیان یا خدمات باشند. از آنجا که خداوند به کار ما اهمیت می دهد و در هر کاری که انجام می دهیم دخیل است ، ما از میانه روی راضی نخواهیم شد.

مهم نیست که کدام برنامه را انتخاب کنید ، نقش خود را در آن زمینه در متن ایمان کتاب مقدس خواهید فهمید. اتحادیه دانشگاهیان سطح بالا را با ایمان مسیحی در هر برنامه تحصیلی ادغام می کند.

جامعه گره خورده

ما می دانیم که نیازهای هر دانش آموز متفاوت است ، و ما متعهد به موفقیت و رفاه معنوی ، فکری و جسمی هستیم. در اتحادیه ، ما برای یکدیگر ارزش قائل هستیم و آن را از طریق سخنان و اعمال خود نشان می دهیم.

اساتید و کارمندان شما را با نام می شناسند و به آینده شما اهمیت می دهند. شما توسط خدمات درمانی و مشاوره ای و فرصت های یادگیری مشارکتی پشتیبانی می شوید. با دانشجویان دیگر و اعضای هیئت علمی خارج از کلاس زمان معنی دار را سپری کنید.

آمادگی شغلی

در اتحادیه ، شما برای ادامه موفقیت مجهز خواهید شد. فارغ التحصیلان اتحادیه در مدارس و فارغ التحصیلان ارشد دانشگاهی در سراسر جهان برتری دارند. ما تاریخ و میراث بزرگی داریم که تقریباً به 200 سال بر می گردد ، اما ما همچنان بر آینده متمرکز هستیم.

117680_UUataglance.jpg

مکان ها

جکسون

Address
Union University Drive,1050
38305 جکسون, تنسی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید