University of West Georgia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در دانشگاه غرب گرجستان، ما در کسب و کار تبدیل انسانها و تغییر دیدگاه است. از موفقیت در کلاس درس و زمینه های شغلی انتخاب به موفقیت در زمینه های ورزشی و تجربه مجموع کالج، UWG است بیش از 1100 تمام وقت هیئت علمی و کارکنان اختصاص داده شده به کاربران کمک شما موفق شوند.

هر سال بیش از 12،000 دانش آموزان به دنبال کارشناسی و کارشناسی ارشد درجه در UWG ثبت نام. دانش آموزان لذت بردن از یک تجربه کامل زندگی دانشگاهی در دانشگاه کارولتون، از جمله سالن محل اقامت زندگی، مسابقات دو و میدانی بین و فرصت برای درگیر شدن در بیش از 150 سازمان های دانشجویی.

توسط پرینستون را نقد به عنوان یکی از بهترین کالج جنوب شرقی و یکی از بهترین کالج ارزش امریکا را به نام، دانشگاه غرب گرجستان کیفیت علمی استثنایی فراهم می کند. 86 برنامه های خود را از مطالعه شامل 43 در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد 29 در سطح متخصص و چهار در سطح دکترا و هشت در سطح گواهینامه. دوره های آنلاین در دسترس برای هر دو دانشجوی کارشناسی و کارشناسی به دنبال انعطاف پذیری در زمان و مکان است.

UWG صفحه اصلی به اولین کالج برتری دولت، با یک برنامه درسی افتخارات است. آکادمی و جوی پیشرفته دانشگاه از گرجستان یکی از تنها حدود 12 برنامه های ایالات متحده اجازه می دهد که دانش آموزان از سن مدرسه بالا با استعداد برای به دست آوردن مدرسه همزمان بالا و اعتبار کالج در حالی که زندگی در پردیس در یک برنامه مسکونی تمام وقت است.

، و بسیاری از برنامه های آکادمیک مجوز رسمی از سازمان های دیگر معتبر به دست آورده اند. UWG است که توسط کمیسیون در دانشکده های انجمن جنوبی مدارس و کالجها (404-679-4501 1866 جنوبی لین، Decatur، گرجستان 30033-4097) معتبر است.

بیانیه ماموریت

ماموریت دانشگاه غرب گرجستان (UWG) است به دانش آموزان، استادان و کارکنان را قادر به درک پتانسیل کامل خود را از طریق تعامل دانشگاهی، خدمات حمایتی، توسعه حرفه ای، و یک، جامعه دانش آموز محور مراقبت. UWG است به برتری علمی و تعامل جامعه متعهد، ارائه در مقطع کارشناسی با کیفیت بالا، کارشناسی ارشد، و برنامه های جامعه در دانشگاه، خارج از دانشگاه، و آنلاین.

UWG، عضو منشور سیستم دانشگاه جورجیا (USG)، یک VI سطح جامع، SACSCOC، دانشگاه دولتی، مستقر در غرب گرجستان با سایت های آموزشی متعدد و یک حضور مجازی قوی است. UWG دانش آموزان از در تلاش خود را برای تکمیل درجه در برنامه های مربوطه، ارزش نهادن به هنرهای آزاد و آماده سازی حرفه ای است. از طریق موثر و ابتکاری تدریس، یادگیری تجربی، بورس تحصیلی، تحقیق، تلاش خلاق، و خدمات عمومی، UWG فارغ التحصیلان برای تعامل با و کشف دانش مجهز است. UWG به ساخت و ساز در نقاط قوت موجود و در حال توسعه متمایز دانشگاهی، پژوهشی، و برنامه های شرکت برنامه و خدمات است که به توسعه اقتصادی پاسخ می دهند و نیازهای منطقه ای، ایالتی و جهانی است، در نتیجه قدرت دادن به فارغ التحصیلان به کمک مسئولانه و خلاقانه به قرن 21st پیچیده جهانی اختصاص داده شده جامعه.

چشم انداز

دانشگاه غرب گرجستان مشتاق است تا بهترین دانشگاه جامع در امریکا - پس از به عنوان بهترین مکان برای کار، یادگیری، و موفق به دنبال!

ارزش

ماموریت سازمانی و عملیات روزانه از دانشگاه غرب گرجستان توسط ارزش های ما که حمایت از دید ما را به عنوان بهترین مکان برای کار، یادگیری، و موفق هدایت می شود. ارزش دستاورد آشکار در تعهد ما به موفقیت تحصیلی و اجتماعی دانش آموزان ما، کارکنان و اعضای هیات علمی است. ارزش مراقبت آشکار در نگرانی سازگار و در نظر گرفتن دانش آموزان ما، کارکنان و اعضای هیات علمی و همچنین به عنوان جوامع بزرگتر که در آن زندگی می کنیم و آنها ما در خدمت ما است. ارزش همکاری آشکار در تعهد ما به حکومت مشترک، کار گروهی، و روح همکاری که به شکل تعامل ما با دانش آموزان، کارکنان و اعضای هیات علمی و جوامع ما در خدمت است. ارزش شمول آشکار در تعهد ما به بزرگداشت تنوع ما، روح همکاری ما، و ایجاد یک دانشگاه استقبال این است که احساسی و فیزیکی برای همه امن است. ارزش از نوآوری آشکار در تعهد ما به پرورش یک فضای یادگیری که در آن روش ها و ایده های سازگار با چشم انداز و ماموریت جدید ما مورد احترام هستند و پاداش است. ارزش صداقت آشکار در تعهد ما به استانداردهای اخلاقی دقیق در کلاس های درس و دفاتر ما است، در رفتار ما نسبت به یکدیگر، و در خدمت به جوامع ما است. ارزش پایداری آشکار در تعهد ما برای حفظ تعادل زیست محیطی در برنامه ریزی و عملیات که ممکن است برای نسل های آینده با کیفیت مشابه و یا بهتر از فرصت ها برای موفقیت در دسترس به ارائه کارکنان و دانش آموزان ما است.

ارزش حکمت آشکار در تعهد ما به آموزش و یادگیری است که بر دانش به منظور مثبت تبدیل زندگی کارکنان و دانش آموزان ما، و همچنین بهبود جهانی که در آن زندگی می کنیم.

تاریخ UWG

از آغاز فروتن خود به عنوان یک مدرسه کشاورزی و مکانیکی در سال 1906 به دانشگاه های پیشرو، دانشگاه از تاریخ غرب گرجستان غنی با دانش و رشد است.

کشاورزی و مکانیکی مدرسه منطقه چهارم در Carrollton درهای خود را در پاسخ به درخواست برای "برنامه های آموزشی واقع بینانه تر برای جوانان روستایی" 13 ساله به 21 افتتاح شد. این سایت از بونر کشت و زرع سابق به عنوان یک مکان انتخاب شد و 110 دانش آموزان در سال 1908 وارد مطالعه شدند.

در حالی که جامعه تغییر می کند، به همین ترتیب اولویت های آموزشی گرجستان و ملت است. توسط 1933، هفت تن از A & M مدارس ماموریت های خود را رها کرده بود و تصمیم به لغو A & M مدارس باقی مانده ساخته شده است. با وجود تغییر، چهارم منطقه کشاورزی و دانشکده مکانیک بعد از آن سال برای تبدیل شدن به گرجستان کالج غرب، یک موسسه دو سال آموزش عالی انتخاب شد.

تکامل ادامه داد: زمانی غرب گرجستان یک دانشگاه چهار ساله در سال 1957 تبدیل شد. در آن زمان، 589 دانش آموز ثبت نام شدند. در سال 1971، ثبت نام به بیش از 6،000 دانش آموزان افزایش یافته بود. در پاییز سال 1996، کالج دانشگاه، دانشگاه ایالتی غرب گرجستان شد. آن را به سادگی دانشگاه غرب گرجستان در سال 2005 و اولین دکترای خود اعطا در سال 2012.

محیط فیزیکی این دانشگاه است و همچنین رشد کرده است. اضافه اخیر شامل یک ساختمان دولت از هنر، پرستاری، مرکز پوینت سوئیت، و شرق عوام اقامت و ناهار خوری پیچیده است. اینگرام کتابخانه شده است به تازگی بازسازی شده و، در سال 2015، UWG NEWNAN را به محل جدید خود را در تاریخی ساختمان بیمارستان NEWNAN حرکت می کند.

امروز، UWG ثبت نام بیش از 12،000 دانش آموزان و ارائه می دهد بیش از 85 برنامه مطالعه از طریق کالج هنر و علوم انسانی، دانشکده علوم اجتماعی، دانشگاه علم و ریاضیات، کالج ریچاردز از کسب و کار، کالج آموزش و پرورش و دانشکده پرستاری. کالج برتری ها همچنان به ارائه گزینه های فشرده برای دانش آموزان با مطالعه است. آکادمی و جوی پیشرفته گرجستان اجازه می دهد تا دبیرستانی استثنایی و سالمندان به زندگی و تحصیل در محوطه دانشگاه در حالی که تکمیل مورد نیاز فارغ التحصیلی از مدرسه خود را بالا. UWG NEWNAN ارائه می دهد کلاس های هسته ای، مدرک کارشناسی کامل است، و تحصیلات تکمیلی. تحصیلات تکمیلی در کسب و کار در Douglasville در دسترس است. دوره های آموزشی نیز در دسترس برای دانش آموزان دور و نزدیک از طریق UWG آنلاین هستند. کمک های مالی دانشگاه در کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، متخصص و درجه است.

بنیاد گرجستان غرب، و برنامه هایی مانند صندوق سالانه، کمک هزینه تحصیلی به نفع، توسعه دانشکده، تکنولوژی پیشرفته و بیشتر. برنامه ریزی استراتژیک، توسعه در سال 2014، فراهم می کند یک ساختار و نقشه راه برای رسیدن به موفقیت دانش آموز، موفقیت تحصیلی، موفقیت همکاری، و موفقیت های عملیاتی - و اجازه می دهد تا دانشگاه برای اندازه گیری اثربخشی آن در هر منطقه حیاتی است. ماموریت و ارزش های هدایت فرهنگ سازمانی. UWG مشتاق به کمتر از تبدیل شدن به بهترین دانشگاه جامع در کشور، پس از به عنوان بهترین مکان برای کار، یادگیری و موفقیت در پی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای

Online & Campus Combined تمام وقت September 2017 آمریکا Carrollton

حسابداری نفوذ در بافت جامعه مدرن است. این نظم و انضباط است که اطلاعات مالی لازم است که برای کنترل anagement، ارزیابی از شرکت های کسب و کار، واحد دولتی، و نه برای سود موسسات فراهم می کند. حسابداری اقدامات از فعالیت های اقتصادی برای جامعه ما و برای زندگی فردی ما فراهم می کند. این زبان استفاده شده برای برقراری ارتباط اطلاعات مالی و اندازه گیری ریسک کسب و کار است. [+]

حسابداری نفوذ در بافت جامعه مدرن است. این نظم و انضباط است که اطلاعات مالی لازم است که برای کنترل anagement، ارزیابی از شرکت های کسب و کار، واحد دولتی، و نه برای سود موسسات فراهم می کند. حسابداری اقدامات از فعالیت های اقتصادی برای جامعه ما و برای زندگی فردی ما فراهم می کند. این زبان استفاده شده برای برقراری ارتباط اطلاعات مالی و اندازه گیری ریسک کسب و کار است. یک حسابدار موثر باید قوانین مالیاتی، اوراق بهادار مقررات و استانداردهای حسابداری و حسابرسی را درک کنید. علاوه بر این، یک حسابدار موثر باید درک کنند که چگونه برای ایجاد انگیزه کارکنان، طراحی سیستم های کارآمد برای رسیدن به اهداف سهامداران، جلوگیری از دستکاری از چنین طرح هایی، و چگونگی ارتباط این طرح به شرکت و به بیگانگان. علاوه بر این، حرفه ای حسابداری باید قادر به توضیح داده گیج کننده به کسانی که با آشنایی کمتری با پیچیدگی های مالی و تعیین سطح خطر در فرآیندهای کسب و کار باشد. فارغ التحصیل آموزش و پرورش حرفه ای است و نه فقط آموزش، توسعه مهارت، و یا آماده سازی امتحان صدور مجوز به تصویب. این به مراتب بیش از همه از این ترکیب شده است. در حالی که تمرکز بر ادغام از تخصص فنی و قضاوت اخلاقی، آموزش تحصیلات تکمیلی در حسابداری باید مهارت های تحلیلی دانش آموز، خواهد شد که از طریق ترتیبات اقتصادی دشوار و اغلب پیش بینی نشده تست شده توسعه. این آموزش نیز باید مهارت های شفاهی خواسته مهارت های ارتباطی نوشته شده و توسعه. شرح برنامه برنامه MPAcc دانش آموزان با آموزش با کیفیت بالا که آنها را برای کاری که در حسابداری شرکت ها، حسابداری عمومی و برای ورود به دوره دکترا در کسب و کار و حسابداری آماده فراهم می کند. دانش آموزان MPAcc نه تنها دست آوردن مهارت های حسابداری فنی، آنها نیز آماده ورود به جهان به سرعت گام کسب و کار. اخلاق و فن آوری و همچنین مهارت های شفاهی و کتبی به هر جنبه ای از برنامه درسی گنجانیده شده است. Completetion از برنامه MPAcc نیازهای مورد نیاز را به حسابدار (CPA) و سؤال در ایالت گرجستان است. در ترکیب با یک درجه undergradue، در MPAcc همچنین نیازهای آموزشی از مجموع 150 ساعت ترم و 30 ساعت از دوره های سطح بالا مورد نیاز برای به دست آوردن گواهینامه ارضا می کند. دوره های آموزشی در طول برنامه به پایان به دانش آموزان اعتماد به نفس و دانش فنی مورد نیاز به موفقیت کامل در خارج از الزامات تجربه کاری. روش زایمان دوره های مورد نیاز 100٪ به صورت چهره به چهره. سه نفر از چهار انتخابی به صورت آنلاین ارائه شده است. اعتباربخشی AACSB انتقال اعتبار ساعت ترم کل مورد نیاز برای به دست آوردن یک درجه: 30 حداکثر ساعات انتقال به برنامه: 6 راهنمای پذیرش-برنامه خاص متن رسمی GMAT امتیاز: 450 یا بالاتر رزومه کنونی اهداف یادگیری LG1 در سطح حرفه ای در ارائه شفاهی و مکتوب ارتباط. دانش آموزان LO1.1 قادر به انجام تحقیق مربوط به مسائل حسابداری و مشکلات خواهد بود. دانش آموزان LO1.2 قادر به ایجاد اسناد نوشته شده موثر خواهد بود. دانش آموزان LO1.3 قادر به تهیه و ارائه موثر ارائه حسابداری دهان خواهد بود. LG2 شناسایی چگونه جهانی شدن سازمان ها و محیط زیست خود تاثیر می گذارد. دانش آموزان LO2.1 قادر به شناسایی تاثیر استانداردهای بین المللی حسابداری در حرفه حسابداری خواهد بود. LG3 اهمیت تصمیم گیری اخلاقی. دانش آموزان LO3.1 قادر به شناسایی نظریه های اخلاقی و مفاهیم و اهمیت آنها خواهد بود. دانش آموزان LO3.2 قادر به ارزیابی شرایط از چارچوب های مختلف اخلاقی خواهد بود. LG4 درک اشکال عمده از حسابداری و قادر به اعمال این اصول و روش ها در شیوه ای حرفه ای مسئول حسابداری و فرآیندهای کسب و کار و سیستم های. دانش آموزان LO4.1 قادر به شناسایی مسائل برنامه ریزی مالیاتی مربوط به مبادلات مانند نوع خواهد بود. دانش آموزان LO4.2 قادر به تمایز بین برای سود، غیر انتفاعی، و حسابداری دولتی و قوانین حسابرسی و مقررات خواهد بود. دانش آموزان LO4.3 درک درستی از ابزارهای حسابداری مدیریت استراتژیک داشته باشد. دانش آموزان LO4.4 قادر گزارشگری مالی متقلبانه به رسمیت شناختن خواهد بود. دانش آموزان LO4.5 قادر به توسعه نمودار رابطه موجودیت و درک مدل سازی کسب و کار processess خواهد بود. دانش آموزان LO4.6 قادر به شناسایی سیاست های تنظیم و روشهای استاندارد و توسعه مفاهیم برای حرفه حسابداری خواهد بود. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت عمومی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Carrollton

کارشناسی ارشد برنامه مدیریت عمومی در دانشگاه غرب گرجستان یک برنامه حرفه ای دارای مدرک که مربوط مطالعه علمی به عمل اداری است. برنامه درسی است برای آن دسته از افرادی که یا در حال حاضر در خدمات عمومی هستند و یا که به دنبال یک حرفه ای در دولت و یا سازمان های غیر انتفاعی طراحی شده است. [+]

کارشناسی ارشد برنامه مدیریت عمومی در دانشگاه غرب گرجستان یک برنامه حرفه ای دارای مدرک که مربوط مطالعه علمی به عمل اداری است. برنامه درسی است برای آن دسته از افرادی که یا در حال حاضر در خدمات عمومی هستند و یا که به دنبال یک حرفه ای در دولت و یا سازمان های غیر انتفاعی طراحی شده است. شرح برنامه این برنامه طراحی شده است MPA: (1) به تقویت مهارت ها و دانش از آن در حال حاضر در خدمات عمومی؛ (2) به ارائه برنامه تکمیلی حرفه ای برای پاسخگویی به نیاز رو به رشد برای بسیاری از ماهر، مدیران عمومی آگاه اضافی. (3) برای تشویق دانش آموزان به دنبال فرصتهای شغلی در دولت با ارائه آموزش مدیریت عمومی؛ و (4) به تجهیز دانش آموزان برتر برای تحقیق و مطالعه در سطح دکترا. ترم انتخابی آهنگ (12 ساعت): با تصویب مشاور برنامه، هر دانش آموز باید 12 ساعت فراتر از دوره های هسته ای را انتخاب کنید. دوره های آهنگ را می توان از انواع گروه ها گرفته شده است. به طور کلی، دروس انتخابی باید یک کل منسجم تشکیل می دهند. نمونه هایی از تاکیدات مسیر شامل برنامه ریزی، مدیریت، و مناطق خاصی از سیاست عمومی است. دانش آموزان در بخش دولتی کار نمی خواهد دولت کارآموزی عمومی به جای یک کلاس انتخابی خود را. پروژه تحقیقاتی جامع (3 ساعت) است که در اتمام برنامه درجه گرفته شده است. یک مقاله پژوهشی تجزیه و تحلیل یک سیاست یا برنامه در مدیریت عمومی خواهد شد توسط دانش آموز به پایان رسید. روش زایمان دوره 100٪ چهره به چهره اعتباربخشی NASPAA انتقال اعتبار ساعت ترم کل مورد نیاز برای به دست آوردن یک درجه: 36 حداکثر ساعات انتقال به برنامه: 6 راهنمای پذیرش-برنامه خاص نمره کل GRE حداقل 800 معدل حداقل 2.5. اهداف یادگیری نشان دادن دانش و درک ارزش های خدمات عمومی از جمله اخلاق، دموکراسی و اصول قانون اساسی. نشان دادن دانش و درک درستی از تکنیک های مدیریت عمومی و مهارت. دانش خود در درک ارتباط بین تئوری و عمل. [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد با عمده در زیست شناسی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Carrollton

ماموریت رشته MS در گروه زیست شناسی در دانشگاه غرب گرجستان است که به ارائه دانش آموزان فارغ التحصیل دانش و آموزش های لازم برای ادامه تحصیل و جوی پیشرفته کارشناسی ارشد، مطالعات حرفه ای، و یا اشتغال است. در تعقیب این ماموریت، گروه زیست شناسی ارائه می دهد یک برنامه درجه MS از طریق هر یک از پایان نامه و آهنگ غیر پایان نامه. [+]

ماموریت MS رشته در گروه زیست شناسی در دانشگاه غرب گرجستان است که به ارائه دانش آموزان فارغ التحصیل دانش و آموزش های لازم به تحصیلات پیشرفته کارشناسی ارشد، مطالعات حرفه ای، و یا اشتغال است. در تعقیب این ماموریت، گروه زیست شناسی ارائه می دهد یک برنامه درجه MS از طریق هر یک از پایان نامه و آهنگ غیر پایان نامه. شرح برنامه وزارت زیست شناسی در دانشگاه غرب گرجستان فرصت برای توسعه شخصی و حرفه ای به دانش آموزان، استادان، کارکنان و جامعه دانشگاه گسترده تر از طریق برتری در آموزش، پژوهش و خدمات فراهم می کند. تعلیم: وزارت زیست شناسی خواهد پیاده سازی و نگهداری یک برنامه آموزشی دقیق که تسهیل درک درستی از اصول و مفاهیم عمده در علوم زیستی، مهارت های تفکر انتقادی و ارتباط ترویج و پرورش علاقه مستمر در یادگیری است. پژوهش: وزارت زیست شناسی را فراهم خواهد کرد و حفظ فرصت های تحقیقاتی دانشجو محور است که یک درک جامع از زیست شناسی و فرایند علمی را تسهیل خواهد کرد، افزایش کیفیت آموزش، ترویج و توسعه حرفه ای، و بیشتر دولت از دانش در علوم زیستی. ترم ترکیبی از سطح 5000 و در سطح 6000 دوره ممکن است مورد استفاده برای تکمیل الزامات فارغ التحصیل، اما بخش قابل توجهی از دوره های باید در سطح 6000 باشد. یک موضوع برای تحقیقات پایان نامه باید قبل از پایان ترم دوم از رشته شناخته شده است. نامزد درجه باید یک پیشنهاد پایان نامه کوتاه به کمیته مشورتی در این زمان را انتخاب و باید امتحانات مقدماتی قبل از پایان ترم سوم برنامه. کمیته مشاوره ممکن است تا دو تعویض البته تصویب شد تا از گروه دیگر از زیست شناسی اگر چنین جایگزینی مناسب برای علایق پژوهشی و یا اهداف شغلی دانش آموز می باشد. این ها همه دوره های مورد نیاز نیست. برای پایان نامه، 7 دوره BIOL 3 ساعت باید در سطح 5000/6000 گرفته شده است. BIOL 6984، 6983، و 6999 همیشه مورد نیاز است. برای غیر پایان نامه، BIOL 6984 و 6995 در بالای 1003 ساعت 5000/6000 دوره های سطح مورد نیاز است. روش زایمان دوره 100٪ چهره به چهره. اعتباربخشی SACS انتقال اعتبار ساعت ترم کل مورد نیاز برای به دست آوردن یک درجه: 36 حداکثر ساعات انتقال به برنامه: 6 راهنمای پذیرش-برنامه خاص یک دانش آموز برای ورود به این برنامه به طور معمول انتظار می رود که مدرک کارشناسی در زیست شناسی. دانشجویان بدون مدرک در زیست شناسی یا دانش آموزان فاقد دوره های پس زمینه خاص در زیست شناسی و علوم مرتبط ممکن است انتظار می رود برای تکمیل دوره های کارشناسی به کمبود را جبران کند. همه دانش آموزان باید آزمون عمومی GRE است. دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید یک کمیته مشاوره توسط اولین دوره قبل از ثبت نام بعد از بستری در هر پایه را انتخاب کنید، و یا یک خواهد بود برای آنها توسط رئیس دپارتمان انتخاب شده است. اهداف یادگیری دانش آموزان اطلاعات علمی از طریق کسب، سازمان، و یا ارائه اطلاعات علمی در فرم کتبی یا شفاهی ارتباط برقرار خواهد کرد. [-]

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد هنر با عمده در روانشناسی

Online & Campus Combined تمام وقت September 2017 آمریکا Carrollton

دوره های ما از بیان چنین نگرانی انسانی کلاسیک به عنوان مرکزیت بشر، تجربه ذهنی در روانشناسی، یک رویکرد wholistic نسبت به زندگی روانی به سمت رشد و توسعه و گسترش انسانی پتانسیل تمام راه را به فراشخصی و افق های معنوی، به سمت حرکت معنای جامعه واقعی و اجتماعی، از آمدن به دانستن و پذیرش فردیت اصیل خود، و راه های بی شمار که از طریق آن رشد، توسعه و خود شکوفایی داده می شود، محدود است، و تبدیل شده است. [+]

دانشگاه گروه روانشناسی غرب گرجستان در که ریشه نظری ما در روان شناسی انسان گرا و سنت روانشناسی transpersonal منحصر به فرد است. دوره های ما از بیان چنین نگرانی انسانی کلاسیک به عنوان مرکزیت بشر، تجربه ذهنی در روانشناسی، یک رویکرد جامع به زندگی روانی به سمت رشد و توسعه و گسترش انسانی پتانسیل تمام راه را به فراشخصی و افق های معنوی، به سمت حرکت معنای جامعه واقعی و اجتماعی، از آمدن به دانستن و پذیرش فردیت اصیل خود، و راه های بی شمار که از طریق آن رشد، توسعه و خود شکوفایی داده می شود، محدود است، و تبدیل شده است. شرح برنامه شما دوره های در ماهیت و ساختار آگاهی، ادراک، توسعه روانی در سراسر طول عمر ما در ابعاد عمر و فیزیکی آن پیدا کردن، از بدن، زندگی عاطفی و احساس، از خواب، از دوست داشتن، از جنس بشر و جنسیت نقش از جمله روانشناسی فمینیستی و معنویت زنان، روابط زناشویی و خانواده ما، روابط ورزشی، روابط اجتماعی و فرهنگی ما، از معنویت، از فراشخصی و ماوراء الطبیعه تجارب، فاجعه و بد، معانی و اشکال اختلال روانی، و از طبیعت و قدرت تحول روابط روان درمانی. ترم دو دوره دروازه مورد نیاز در برنامه مستر وجود دارد. همه دانش آموزان مورد نیاز را به مبانی روانشناسی انسانگرایانه (PSYC 6000) و رشد بشر و بالقوه (PSYC 6010). دو گزینه برای تکمیل الزامات نسبت فارغ التحصیلی وجود دارد. زیر گزینه من، دانش آموزان باید حداقل 33 ساعت کار و البته تز اصلی قابل قبول کامل است. تا 9 ساعت کار دوره را می توان در دوره های تحصیلات تکمیلی در بخش های دیگر از روانشناسی بدون کسب اجازه خاص گرفته شده است. زیر گزینه دوم، دانش آموزان باید یک مجموع از 45 ساعت کار دوره کامل. تا 12 ساعت می توان در دوره های تحصیلات تکمیلی در بخش های دیگر از روانشناسی بدون کسب اجازه خاص گرفته شده است. با این حال، شما باید با رئیس دپارتمان برای دوره مناسب را بررسی کنید. (هیچ گزینه پایان نامه برای دانش آموزان به دنبال تاکید در توسعه سازمانی وجود دارد.) روش زایمان نیمه آنلاین اعتباربخشی SACS انتقال اعتبار ساعت ترم کل مورد نیاز برای به دست آوردن یک درجه: 33/45 حداکثر ساعات انتقال به برنامه: 9 اهداف یادگیری درک رشد شخصی و انتقال آن را به عنوان به خود و دیگران مربوط درک انسانی / فراشخصی نزدیک به روانشناسی و کاربرد آنها به زیر رشته در رشته روانشناسی درک و اعمال روش های پژوهش های علوم انسانی درک رابطه روانشناسی انسانگرایانه به کمک حرفه [-]