University of Tampa - Sykes College of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج تجاری دانشگاه تامپا Sykes یک موسسه خصوصی پیشرو است که بر توسعه رهبران جهانی فردا متمرکز است. تعهد ما به تعالی در اعتبار بخشی AACSB ما منعکس می شود - شناختی که ما را در بین 5 درصد برتر مدارس دانشگاهی فارغ التحصیلان دنیا قرار می دهد.

برنامه های نوآورانه ما جدیدترین ابزارها و فنون را در بر می گیرد ، دانش آموزان را به مهارت پیشرفته در زمینه حل مسئله و مهارت های تحلیلی که برای برتری در یک بازار رقابتی در سطح جهان نیاز دارند ، می سازد. دانشکده از ارتباط پر جنب و جوش با جامعه تجارت برخوردار است و دانشجویان ما از فرصت های گسترده یادگیری تجربی و شبکه بهره مند می شوند. گزینه های غلظت بی شماری در برنامه های MBA و MS ما ارائه شده است که به دانشجویان این امکان را می دهد تا استعدادهای خود را کشف کرده و دوره های تحصیلی خود را شخصی کنند.

اعضای هیئت علمی ما دارای ترکیبی چشمگیر از اعتبارنامه های پیشرفته دانشگاهی و تجربه عملی کسب و کار هستند. آنها نه تنها یک کار برجسته در زمینه تدریس و مربیگری را انجام می دهند بلکه در زمینه تحقیقات علمی و صنعتی مستقر فعالیت می کنند. این تحقیق ما را درگیر ساختن تئوری های جدید می کند و به مأموریت آموزشی ما کمک می کند.

کالج بازرگانی سایکس

کالج بازرگانی سایکس بخشی جدایی ناپذیر از یک دانشگاه 100 هکتاری است که در قلب تامپا واقع شده است. به عنوان یک نهاد جامع ، دانشگاه تمپا طیف کاملی از منابع ، دانشکده های واجد شرایط و امکانات مدرن را ارائه می دهد.
دانشکده بازرگانی سایکس یکی از مدارس خصوصی نخبه در جنوب شرقی است که در هر دو مقطع تحصیلات تکمیلی و کارشناسی توسط AACSB International - انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشکده پذیرفته شده است. AACSB International یک سازمان برتر معتبر کسب و کار است که باعث ارتقاء تعالی و بهبود مستمر در آموزش های کارشناسی و کارشناسی ارشد می شود.

آنچه ما را جدا می کند

در قلب یکی از پر جنب و جوش ترین جوامع تجاری فلوریدا ، کالج بازرگانی سایکس دانشگاه تامپا تحصیلات در سطح جهانی با موفقیت بین المللی ارائه می دهد.

در کالج تجاری سایکس ، ما به ویژگی هایی که ما را در بین برنامه های برتر تجاری جهان متمایز می کند ، افتخار می کنیم:

  • بالاترین اعتبارنامه
  • برنامه درسی نوآورانه
  • دانشکده برجسته
  • یادگیری تجربی
  • امکانات پیشرفته

کالج تجارت سایکس جایی است که رهبران مشاغل فردا - از گوشه گوشه و دور تا دور دنیا - برای یادگیری ، توسعه و ایجاد شبکه می آیند. دانشجویان بسیار ماهر و دارای سن و سوابق متنوعی ، آموزش های پیشرفته ای را در رشته های مختلف از اعضای هیئت علمی با نبض جامعه کسب و کار دریافت می کنند.

مکان ها

تمپا

The University of Tampa - Sykes College of Business

Address
401 W. Kennedy Blvd.
Fairgrounds Building

33606 تمپا, فلوریدا, آمریکا
تلفن
+1 (813) 253-3333

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited