توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

نگاهی به اتهام به آینده خود را. تبدیل شدن به یک گاو نر.

در USF ساراسوتا-گاو دریایی، به اعتقاد ما یک رویکرد شخصی به یادگیری می سازد همه تفاوت. هنگامی که شما به انجمن ما بپیوندید، شما بیش از فقط یکی دیگر از دانشجویان است. اکتشافات خود را، رشد خود را، رویاهای خود را: تمرکز ما بر روی شما در هر مرحله از راه است.

امتیاز پراید

92 درصد از فارغ التحصیلان ما "بسیار راضی" و یا "راضی" با تجربه خود هستند. بیش از 30 باشگاه دانش آموز و سازمان، از جمله قایقرانی وجود دارد. دانشجویان ما از آموزش و پرورش شخصی با نسبت دانشجو به استاد در دانشکده 13: 1. بیش از 17،000 فارغ التحصیلان در این منطقه وجود دارد. کلید خواب بعدازظهر، شماره 1 ساحل کشور فقط یک درایو کوتاه از دانشگاه است. 8 از 10 USFSM دانشکده نگه بالاترین درجه در این زمینه است. USFSM ارائه می دهد بیش از 100 فرصت های کارآموزی و تحقیق و پژوهش برای دانش آموزان است. USF ساراسوتا-گاو دریایی تا کنون بیش از 300 کارمند که برای کمک به خدمت به ثبت نام 2041.

یافتن اشتیاق خود را.

این ممکن است به بولز کشور است، اما ما گله معمولی خود را نیست. ما خیاط مسیرهای آموزشی به اهداف و منافع هر دانش آموز. ما می دانیم که همه با نام و ما باید یک سیستم پشتیبانی تاسیس اختصاص داده شده به موفقیت شما - حتی پس از شروع به پایان می رسد.

راه رفتن با گاو.

ما به شما یک حس واقعی از محل را با یک دانشگاه خوش منظره و زیبا همراه ساراسوتا خلیج. اما من فقط به حرف ما را برای آن - بحث با همسالان خود را در یک خانه باز و یا تور محوطه دانشگاه! کاوش سالن های ما، تصویر خود را در کلاس های درس ما و دیدار دانشجویان و اعضای هیئت علمی به ببینید که چرا بسیاری سقوط در عشق با USFSM.

کاوش در منطقه است.

ما در حال واقع در قلب از ساراسوتا و نهنگ کوچک دریایی شهرستان، که در آن هرگز فقدان همه چیز برای انجام و یا مکان برای کشف وجود دارد. بین سواحل مشهور جهان، سازمان های ملی به رسمیت شناخته شده، فعالیت در فضای باز، شب زنده داری فراوان و بهترین در هنر و سرگرمی - همه در فاصله چند مایلی از دانشگاه - USFSM ارائه می دهد به مراتب بیشتر از محوطه دانشگاه شهر سنتی خود را.

شروع تحقیقات خود را.

برنامه زیست شناسی USFSM با استفاده از خارج از سایت آزمایشگاه واقع در آزمایشگاه دریایی ریزه. یادگیری از محققان و دانشمندان حرفه ای برای به دست آوردن در دنیای واقعی، دست در تجربه.

نوآورانه باشد.

امید به درگیر شدن با صنعت مهمان نوازی؟ تبدیل شدن به یک رهبر در مهمان نوازی و گردشگری با بهره گیری از آشپزی آزمایشگاه نوآوری USFSM، یک مرکز آموزش دولت از هنر، در Lakewood مرتع پرورش احشام.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of South Florida Sarasota–Manatee

استاد آموزش و پرورش (ره) در رهبری آموزشی ، سه انتخاب متمرکز را برای دانش آموزان ارائه می دهد: رهبری برنامه درسی ، رهبری مدارس دولتی K-12 و رهبری مدرسه غیر عمومی / منشور. ... [+]

آیا برنامه رهبری آموزشی برای شما مناسب است؟

آیا دوست دارید با دیگران همکاری کنید؟ آیا کسی است که دوست دارد دانش آموزان را هدایت کند و به موفقیت آنها متعهد است؟ آیا شما احساس می کنید که به هدایت نسل های آینده القا شده است؟ اگر چنین است، حرفه ای در رهبری آموزشی ممکن است حرفه ای مناسب برای شما باشد!

استاد آموزش و پرورش (ره) در رهبری آموزشی ، سه انتخاب متمرکز را برای دانش آموزان ارائه می دهد: رهبری برنامه درسی ، رهبری مدارس دولتی K-12 و رهبری مدرسه غیر عمومی / منشور . همه برنامه ها به تصویب ایالت رسیده و برای توسعه رهبران برجسته ، سرپرستان و سرپرستان مدارس فلوریدا و کشور طراحی شده اند.... [-]

آمریکا ساراسوتا
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
5 ترم ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

University of South Florida Sarasota–Manatee

آیا دوست دارید با دیگران همکاری کنید؟ آیا شما کسی هستید که بچه ها را دوست دارد و به موفقیتشان متعهد هستند؟ آیا شما احساس الهام برای راهنمایی و آموزش ذهن جوان؟ اگر چنین با ... [+]

آیا برنامه آموزش ابتدایی برای شما مناسب است؟

آیا دوست دارید با دیگران همکاری مشترک داشته باشید؟ آیا شما کسی هستید که کودکان را دوست دارید و به موفقیت آنها متعهد هستید؟ آیا از راهنمایی و مربی کردن ذهن جوان احساس الهام می کنید ؟ در این صورت ممکن است یک حرفه در آموزش ابتدایی مسیر شغلی مناسب برای شما باشد!

معلمان انگیزه می گیرند، رهبری و الهام بخش نسل های آینده علاوه بر تبدیل زمینه آموزشی. آنها احساس می کنند که متعهد به رشد موفق نسل جوان هستند و ارزش یادگیری، همکاری و بازاندیشی را به عنوان اجزای مهم رشد و توسعه حرفه ای و شخصی به ارمغان می آورند.... [-]

آمریکا ساراسوتا
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

University of South Florida Sarasota–Manatee

آیا میخواهید نقش حیاتی در رسیدگی به تغییرات و چالشهای صنعت مهمان نوازی بازی کنید؟ آیا می خواهید مهارت های استراتژیک و مفهومی خود، توانایی های تکنولوژیکی را تقویت کنید و ت ... [+]

آیا برنامه مدیریت مهمانداری برای شما مناسب است؟

آیا می خواهید نقش مهمی در پرداختن به تغییرات و چالش ها در صنعت میهمان نوازی ایفا کنید ؟ آیا می خواهید مهارت های استراتژیک و مفهومی ، توانایی های فن آوری خود را سنگین کنید و به یک ارتباط دهنده حتی موثرتر تبدیل شوید؟ در این صورت ، کارشناسی ارشد مدیریت مهمان نوازی انواع مختلفی از تجربیات یادگیری را از طریق مطالعات موردی ، یادگیری تجربی ، پروژه های تحقیقاتی و مشارکت های دولتی ، خصوصی و نهادی برای کمک به شما در رسیدن به اهداف شغلی خود ارائه می دهد.... [-]

آمریکا ساراسوتا
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

How to Apply

University of South Florida Sarasota–Manatee

USF Sarasota-Manatee
Address
8350 N. Tamiami Trail
FL 34243 ساراسوتا, فلوریدا, آمریکا
وب سایت
تلفن
941-359-4330