University of San Francisco - School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک رهبر. ساخت سازمان های تولیدی و دلسوز. یک نیرویی برای تغییر مثبت در جهان است.

دانشگاه سان فرانسیسکو از مدیریت است در کانون نوآوری جهانی و می تواند به شما کمک کند توسعه مهارت به اکسل در پویا کسب و کار، دولت امروز و محیط های غیر انتفاعی. عدالت اجتماعی و شهروندی جهانی - دانشکده شناخته شده بین المللی ما این است که به شما آموزش آنچه شما نیاز دارید برای موفقیت، از جمله نشانه های آموزش یسوعیون متعهد است.

چرا مدرسه USF مدیریت؟

هنگامی که شما در مدرسه USF مدیریت ملحق شما یک دانشگاه متعهد به در حال توسعه رهبران دلسوز و مولد بپیوندید.

ماموریت ما این است که شما را به چالش به reimagine کسب و کار و مدیریت برای ایجاد یک جهان انسانی تر و فقط. ما خواهان برتری علمی در خدمت نوع بشر. ما درک خود را از بازار جهانی امروز گسترش دهد.

ما در واقع قلب سان فرانسیسکو، یکی از اکوسیستم های کسب و کار شدید ترین در جهان است، که اجازه می دهد تا ما را به ارائه دانش آموزان با دسترسی بی نظیر به تکنولوژی بالا، زیست فناوری، امور مالی، سرمایه گذاری، کارآفرینی و رهبران. علاوه بر بی نظیر نرم افزار در دنیای واقعی در سراسر آموزش و پرورش خود را در دانشکده مدیریت، ما دانش آموز به نسبت اعضای هیات علمی 15: 1 است برای یک تجربه یادگیری بسیار درگیر و فردی.

ما با هم دانش آموزان از سراسر جهان را برای یادگیری هر دو اصول علمی کارآفرینی و نوآوری معاصر و همچنین تجربه کسب و کار سخت به دست آورده و بینش از کارآفرینان و متخصصین کسب و کار. فارغ التحصیلان ما در نمایندگی 117 صنایع در 50 ایالت، 9 سرزمین ایالات متحده، و 97 کشور در سراسر جهان است.

کشف برنامه های تحصیلات تکمیلی استثنایی دانشگاهی، دانشکده بالاترین کالیبر، و جامعه دانشجویی و فارغ التحصیلان است که به طور فعال در حال تغییر جهان از اینجا. ما یک نهاد معتبر AACSB، بالاترین استاندارد موفقیت تنها با 5 درصد از مدارس کسب و کار در سراسر جهان برگزار می شود.

زندگی در مدرسه USF مدیریت

زندگی در USF بیشتر از نشستن در کلاس درس است. دانشجویان در دانشکده مدیریت لذت بردن از تجارب آموزشی غنی است که آنها را برای بازار پویا امروز آماده سازی، از مشاوره پروژه در دنیای واقعی و برنامه های غوطه ور جهانی برای سخنرانان مشهور و تعامل با دانشجویان و فارغ التحصیلان که در حال تغییر است جهان است.

دانشکده دانشکده مدیریت

مدرسه USF از دانشکده مدیریت به آموزش برجسته متعهد هستند و با تاکید دوگانه بر دقت علمی و عدالت اجتماعی هدایت می شود. مربیان ما، پزشکان و پژوهشگران دانش آموزان با ثروت از تجربه بین المللی در مشکلات مدیریت و شیوه ارائه. تحقیقات خود را توسط کنجکاوی فکری موجب و از دانشگاهیان غنی شده سهم، و دولت، رهبران غیر انتفاعی و کسب و کار از سراسر جهان است.

هیئت علمی به پژوهش نوآورانه و بهترین شیوه های اختصاص داده شده، ایجاد یک محیط یادگیری است که با کمک هزینه تحصیلی با کیفیت بالا و توجه به فکر تاثیر اجتماعی کار خود را. آنها جامعه ما، شهرستان ما، جهان ما و از طریق تابلوهای سردبیری، حرفه ای بونو مشاوره، هیئت مدیره، و از طریق پروژه های خدماتی آموزش جاسازی شده در برنامه های درسی خود خدمت می کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل مالی

Campus تمام وقت 18  September 2017 آمریکا San Francisco

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل مالی (MSFA) در دانشگاه سان فرانسیسکو در ساخت تخصص در تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری و مدیریت متمرکز شده است. [+]

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل مالی (MSFA) برنامه در دانشگاه سانفرانسیسکو ترکیبی منحصر به فرد از دقت علمی و مهارت های عملی در تجزیه و تحلیل مالی کمی و اقتصاد را فراهم می کند. به دست آوردن آموزش پیچیده در مناطق توسط حرفه ای مدیریت سرمایه گذاری بسیار مهم تلقی همانطور که در تجسم تحلیلگران خبره مالی (CFA) طراحی. این برنامه فارغ التحصیل ادغام آموزش کمی مورد نیاز حرفه ای مالی با grounding جامد در رفتار اخلاقی که زیربنای بازارهای مالی و معاملات. جزئیات انتخاب کنید و از 2 فرمت برنامه: - 18 ماه برنامه تمام وقت است که شامل یک کارآموزی دانشکده رهبری و یا برنامه غوطه وری وال استریت / SEC - 22 ماهه برنامه های نیمه وقت طراحی برای کار حرفه ای آمادگی برای امتحانات CFA دسترسی به پایانه های بلومبرگ طیف گسترده ای از بورس تحصیلی و گزینه کمک مالی ارائه شده در مرکز شهر سان فرانسیسکو پردیس USF را (پاییز و بهار ترم) اعتبار دهی شده توسط AACSB، بالاترین استاندارد موفقیت تنها با 5 درصد از مدارس کسب و کار در سراسر جهان برگزار شد شرایط ورود - متن رسمی (بازدید کنندگان) - بارگذاری نسخه از رونوشت از هر کالج یا دانشگاه معتبر به درخواست آنلاین حضور داشتند. اگر به برنامه پذیرفته، دستورالعمل برای ارسال رسمی، مهر و موم شده رونوشت ارائه خواهد شد. - دوره های بنیاد مورد نیاز - اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، حسابداری، آمار و احتمال، حساب دیفرانسیل و انتگرال دوره، و دانش از برنامه های صفحه گسترده. - رزومه - ارسال رزومه فعلی نشان دادن تجربه کاری مرتبط. متقاضیان حرفه ای MSFA باید حداقل دو سال تمام وقت، تجربه پس از مقطع کارشناسی حرفه ای داشته باشد. - توصیه نامه - دو توصیه نامه مورد نیاز است. متقاضیان MSFA باید حداقل یک توصیه از یک استاد دانشگاه است که به خوبی با قابلیت علمی خود آشنا را ارسال کنید. متقاضیان حرفه ای MSFA باید حداقل یک توصیه از یک تماس حرفه ای ارسال کنید. - بیانیه اهداف و یا انشاء - 500 تا 1000 کلمه مقاله در مورد خود، پس زمینه خود را، و کوتاه مدت و بلند مدت به اهداف حرفه ای خود را مورد نیاز است. لطفا مطمئن شوید که به همین دلیل شما تصمیم گرفته اند به دنبال این درجه در دانشگاه سان فرانسیسکو. شما همچنین ممکن است بخواهید که شامل اطلاعات در مورد خانواده خود و منافع شخصی است. - GMAT / GRE - GMAT یا GRE نمره برای برنامه MSFA مورد نیاز است (GMAT یا GRE نمره برای برنامه حرفه ای MSFA لازم نیست). آپلود یک کپی از گزارش نمره خود را به برنامه های آنلاین. شما همچنین باید درخواست کنید که یک گزارش رسمی نمره به USF از ETS (GRE) و یا GMAC (GMAT) ارسال می شود. کد مدرسه USF برای GRE 4850 است. کد USF برای GMAT 91M-7L-93 است. - انگلیسی تسلط - همه ی متقاضیان موظفند برای نشان دادن تسلط به زبان انگلیسی با ارائه نمره علمی TOEFL، IELTS، یا PTE. هر متقاضی که دو سال یا بیشتر از یک برنامه درجه در یک موسسه آموزش عالی در ایالات متحده آمریکا، یا هر یک از کشورهای معاف (با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر) به اتمام است، از این شرط چشم پوشی. مشارکت در مدرسه USF مدیریت ایالات متحده ارتباطات کسب و کار و برنامه فرهنگ (USBCC) ممکن است از هر متقاضی در اختیار کمیته پذیرش مورد نیاز است. [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت کارآفرینانه جهانی

Campus تمام وقت September 2017 اسپانیا Barcelona

استاد در مدیریت کارآفرینانه جهانی (MGEM) در دانشگاه سان فرانسیسکو شما را به بارسلونا، تایپه، و سان فرانسیسکو را، آشکار شیوه های کسب و کار موفق، خلاق، و نوآورانه را از طریق لنز فرهنگی سه شهرستانها پر جنب و جوش. [+]

استاد در جهانی مدیریت کارآفرینی (MGEM) در دانشگاه سانفرانسیسکو شما را به بارسلونا، تایپه، و سان فرانسیسکو را، آشکار شیوه های کسب و کار موفق، خلاق، و نوآورانه را از طریق لنز فرهنگی سه شهرستانها پر جنب و جوش. این برنامه ترکیبی از قرار گرفتن در معرض مستقیم MGEM به شرکت های چند ملیتی کارآفرینی با یک گروه بین المللی از دانش آموزان تا شما را با مهارت های کسب و کار جهانی برای موفقیت فراهم می کند. - صرف چهار ماه در هر شهرستان شرکت کننده و فارغ التحصیل در یک سال - ارائه شده در پردیس سان فرانسیسکو مرکز شهر USF را، در رابطه با انستیتو Quimic د Sarria (بارسلونا) و دانشگاه فو جن کاتولیک (تایپه) - همه دوره ها به زبان انگلیسی تدریس - مدرک کارشناسی باید در ظرف سه سال گذشته اعطا شرایط ورود - متن رسمی (بازدید کنندگان) - بارگذاری نسخه از رونوشت از هر کالج یا دانشگاه معتبر به درخواست آنلاین حضور داشتند. اگر به برنامه پذیرفته، دستورالعمل برای ارسال رسمی، مهر و موم شده رونوشت ارائه خواهد شد. - رزومه - ارسال رزومه فعلی نشان دادن تجربه کاری مرتبط. - توصیه نامه - دو توصیه نامه مورد نیاز است. حداقل یک توصیه باید از یک استاد دانشگاه است که به خوبی آشنا با قابلیت دانشگاهی متقاضی آمده است. اگر توصیه باید نامه نسخه چاپی از طریق پست ارسال کنید، لطفا درخواست خود را که توصیه تکمیل این فرم با / نامه خود او باشد. - بیانیه اهداف و یا انشاء - 500 تا 1000 کلمه مقاله در مورد خود، پس زمینه خود را، و کوتاه مدت و بلند مدت به اهداف حرفه ای خود را مورد نیاز است. لطفا مطمئن شوید که به همین دلیل شما تصمیم گرفته اند به دنبال این درجه در دانشگاه سان فرانسیسکو. شما همچنین ممکن است بخواهید که شامل اطلاعات در مورد خانواده خود و منافع شخصی است. - مصاحبه - دانشگاه سن فرانسیسکو مدرسه از مصاحبه مدیریت تنها دعوت می باشد. به این ترتیب، باید به شما انتخاب شود به مصاحبه، دعوت خواهد شد به حساب ایمیل در ارتباط با برنامه های آنلاین شما فرستاده می شود و شامل تمام جزئیات لازم است. - انگلیسی تسلط - همه ی متقاضیان موظفند برای نشان دادن تسلط به زبان انگلیسی با ارائه نمره علمی TOEFL، IELTS، یا PTE. هر متقاضی که دو سال یا بیشتر از یک برنامه درجه در یک موسسه آموزش عالی در ایالات متحده آمریکا، یا هر یک از کشورهای معاف (با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر) به اتمام است، از این شرط چشم پوشی. برای متقاضیان از هر آمریکای جنوبی، اروپا، و / یا آفریقایی کشور، لطفا به انستیتو Quimic د Sarria (IQS) اعمال می شود. برای متقاضیان از هر کشور آسیایی و یا اقیانوسی، لطفا به جن دانشگاه کاتولیک فو (FJU) اعمال می شود. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت دولتی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت 21  September 2017 آمریکا San Francisco + {تعداد} بیشتر

توسعه راه حل های عملی در جهت منافع مشترک در حالی که کار به سمت حرفه ای هیجان انگیز در مدیریت عمومی است. [+]

توسعه راه حل های عملی در جهت منافع مشترک در حالی که کار به سمت حرفه ای هیجان انگیز در مدیریت عمومی است. حرکت تقاطع بخش های دولتی، خصوصی و غیر انتفاعی. ترجمه تئوری به عمل و شروع اجرای سیاست که جامعه خود را پشتیبانی می کند. برنامه MPA ما در اولویت قرار دست در تجربه است که شما آماده برای رسیدگی به منافع عمومی از طریق جمع آوری و تجزیه و تحلیل شواهد برای اجرای استراتژی های خدمات عمومی ضروری است. یک برنامه کلاس های انعطاف پذیر کمک می کند تا کار حرفه ای تعادل زندگی پر مشغله خود، در حالی که کلاس های کوچک ترویج یک در یک توجه و ارتباط ساختمان عمیق تر است. درباره کارشناسی ارشد برنامه مدیریت عمومی طول نمونه برنامه در 21 ماه است و 38 اعتبارات کلاس های روز شنبه ارائه ترجیح اما نه مورد نیاز - دو سال تجربه کار حرفه ای، از جمله کارآموزی طیف گسترده ای از بورس تحصیلی و گزینه کمک مالی کلاس شروع هر سقوط در مرکز شهر سان فرانسیسکو دانشگاه USF است. همچنین در یک فرمت 100٪ آنلاین ارائه شده است. اعتبار دهی شده توسط NASPAA، سازمان ها قبل از هر چیز از برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی، سیاست عمومی، روابط عمومی و مدیریت عمومی و غیر انتفاعی در ایالات متحده و سراسر جهان است. دولت مجوز USF در حال حاضر پذیرش از دانشجویان آنلاین که در آلاباما *، آرکانزاس *، دلاور، آیووا *، کنتاکی، مریلند *، مینه سوتا، نیومکزیکو، کارولینای شمالی *، اوهایو (MPH، MSIM) و ویسکانسین * اقامت. علاوه بر این، USF در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای دانش آموزان آنلاین برای برنامه های MSN و DNP آنلاین که در لوئیزیانا، مین، نیویورک، داکوتای شمالی، اوکلاهما، رود آیلند و تنسی زندگی نیست. توجه داشته باشید، ساکنان کشورهای که در آن USF است برای آموزش آنلاین مجاز ممکن است دوره ها و برنامه USF در هر یک از دانشگاه کالیفرنیا بر اساس ما شرکت کنند. لطفا www.usfca.edu/state-auth تغییرات در وضعیت برای همه کشورهای دیگر را بررسی کنید. برنامه اطلاعات، کارشناسی ارشد مدیریت دولتی کارشناسی ارشد مدیریت عمومی (MPA) و MPA با تاکید در برنامه های مدیریت خدمات بهداشتی (MPA / HSA) ارائه اواسط حرفه و حرفه ای مشتاق با یک فرصت برای به دست آوردن آموزش پیشرفته مدیریتی قابل اجرا به طیف گسترده ای از بخش دولتی، غیر انتفاعی و سازمان های مراقبت بهداشتی. برنامه MPA توسط شبکه ای از مدارس سیاست عمومی، امور، و اداری (NASPAA) معتبر است. ماموریت ما فارغ التحصیلان ما برای رهبری عمومی توسط پیشبرد یک برنامه آموزشی به چالش کشیدن در حالی که به دنبال تحقیق مکمل و تبدیل یادگیری به اعمال نتیجه برای خدمت به جوامع ما، به ویژه در میان ما آسیب پذیر ترین آماده کند. اهداف آموزش دانش آموزان به رهبران دلسوز و موثر که انسانی مدیریت سازمان های دولتی. آماده سازی دانش آموزان برای شروع و تسهیل روابط بین دولت، برای سود، و بخش های غیر انتفاعی به ارائه راه حل اخلاقی و قابل اعمال به نیازهای اجتماعی. ایجاد یک محیط مشترک از برتری در آموزش، پژوهش و خدمات. ترجمه تحقیق در شیوه های موثر و دست یافتنی، سیاست انسانی است. دانش آموزان را برای تعیین، جمع آوری و تجزیه و تحلیل شواهد مناسب و ضروری برای اجرای استراتژی خدمات عمومی برنامه های مورد نیاز برنامه درسی MPA در پردیس از 38 اعتبارات تشکیل شده است. نه دوره هسته ای، هر چهار اعتبار، و یکی دوره انتخابی در دو اعتبار وجود دارد. برای دانش آموزان به دنبال غلظت HSA، دو تا از این دوره (PA 717 و PA 760) خواهد بود HSA-خاص. برنامه درسی اینترنتی MPA از 39 اعتبارات تشکیل شده است. 13 دوره از هر سه اعتبار وجود دارد. نتایج یادگیری نشان دادن رفتار رهبری را از طریق نرم افزار از تئوری های سازمانی و مدیریتی. شناسایی رهبری موثر در عمل. شناسایی و بحث در مورد نقش رهبران عمومی نسبت به شناخت و برقراری اصول حکومت دموکراتیک در سازمان های دولتی و ابتکارات مبتنی بر جامعه. شناسایی و تفاوت های بین چشم انداز، ارزش ها و اهداف از بازیگران در بخش های دولتی، غیر انتفاعی و خصوصی توصیف؛ بحث در مورد پیامد های عملی و اخلاقی از این تفاوت ها برای رهبری عمومی؛ بحث در مورد اثرات متفاوت و برای در میان ما آسیب پذیر است. نشان دادن توانایی تغییرات در نیروی کار و جامعه جمعیت به درستی و به طور موثر تشخیص؛ تعیین حالت های ارتباطی مناسب و محتوا. توصیف عملکرد برتر از نیروی کار متنوع و کمک به این اقدام مدیریتی و پشتیبانی نهادی. ارزیابی و اصلاح خدمات عمومی، بر اساس لیاقت فرهنگی و بازخورد شهروند. شناسایی چالش ها و مسائل در بخش مراقبت های بهداشتی آمریکا در مناطق خاصی از سیاست، چارچوب حقوقی معاصر خود و مدیریت؛ توصیف / ایجاد پاسخ های عملیاتی و سازگاری مدیریتی. تعیین، جمع آوری و بیان منافع صدایی از یک جامعه، به ویژه در میان ما آسیب پذیر است. توسعه و لازم اعمال مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی برای تحلیل سیاست موثر، مطلع، و متعادل. دقت تفسیر و ارتباط مفاهیم تحقیق تحلیلی و سیاست به سهامداران. نشان دادن مهارت های تحلیلی ضروری (کمی و کیفی). توسعه و ارائه نتایج آگاهانه و متعادل است. گزارش یافته های تحقیق و تفسیر در به رسمیت شناختن، و با احترام به، دیدگاه های فرهنگی و تاریخی متنوع؛ درستی شناسایی محدودیت ها و محدودیت؛ به طور موثر با مقامات منتخب، مدیران، طرفداران موضوع، و جمعیت بزرگ ارتباط برقرار کند. [-]

کارشناسی ارشد مدیریت غیر انتفاعی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا San Francisco

توسعه یک درک عمیق تر از مدیریت غیر انتفاعی که شما بررسی محیط های سیاسی، اقتصادی، حقوقی و اجتماعی از سازمان های غیر انتفاعی. [+]

تبدیل شدن به یک رهبر موثر در سطح جهان مشغول سازمان غیر انتفاعی و غیر دولتی (NGO) برای توسعه پایدار و تاثیر اجتماعی. استاد USF از اداره غیرانتفاعی برنامه های تحصیلات تکمیلی مدیریت اطمینان را به شما ابزار شما نیاز به تقویت توانایی های رهبری خود را، شناسایی ملاحظات اخلاقی و تغییر اثر مثبت به دست آوردن. توسعه ارزش رهبری ضروری، مهارت های مدیریتی و شایستگی های غیر انتفاعی به عنوان یک مدیر اجرایی، مشاور غیر انتفاعی، مدیر توسعه، و یا موقعیت های رهبری کار در بخش غیر انتفاعی و اجتماعی - درگیر در زمینه هایی مانند آموزش، بهداشت، هنر و علوم انسانی، خدمات انسانی، گنجاندن اقتصادی، توسعه پایدار، حمایت و تغییر اجتماعی است. یادگیری از علما و رهبران معاصر در از بخش غیر انتفاعی کالیفرنیا به سازمان های غیر دولتی بین المللی، به گسترش رهبری شما و مهارت های تفکر انتقادی و کار در کنار همسالان که اهداف و آرمان های حرفه ای خود را به اشتراک بگذارید. شما باید یک انتخاب که برنامه تکمیلی غیر انتفاعی بهترین متناسب با شیوه زندگی خود را. تمام وقت بین المللی MNAارائه شده در طول هفته در سان فرانسیسکو است که در یادگیری تجربی محور و به دانشجویان بین المللی باز است.حرفه ای MNAبرای کار حرفه ای در سان فرانسیسکو در تعطیلات آخر هفته ارائه شده و توسط ویدئو کنفرانس و فن آوری پشتیبانی آنلاین. تمام وقت MNA پاره وقت MNA برنامه 1 سال برنامه 21 ماهه روزهای هفته، به طور معمول M-توریم 09:00-13:00 شنبه، 08:00-05:00 (2 طبقه) سابقه کار مورد نیاز نمی باشد دو سال سابقه کار ترجیح محل دانشگاه USF مرکز شهر سان فرانسیسکو محل دانشگاه USF مرکز شهر سان فرانسیسکو بدون نیاز به GRE / GMAT بدون نیاز به GRE / GMAT تمام وقت MNA پاره وقت MNA اداره غیر انتفاعی نرم افزار مورد نیاز رونوشت (ها) - نسخه هایی از ریز نمرات خود را از هر دانشکده یا دانشگاه معتبر حضور داشتند باید به نرم افزار آنلاین ارسال می شود. یک بار به برنامه پذیرفته، دستورالعمل برای ارسال رسمی، مهر و موم شده متن ارائه خواهد شد. حداقل مورد نیاز پذیرش در مقطع تکمیلی شامل مدرک کارشناسی یا معادل آن به رسمیت شناخته شده از یکی از موسسات معتبر. رزومه - یک نسخه از رزومه فعلی خود را مورد نیاز است و باید به عنوان بخشی از نرم افزار آنلاین آپلود شود. توصیه نامه - دو توصیه نامه مورد نیاز است. متقاضیان به همه برنامه ها باید حداقل یک حرف از یک تماس حرفه ای ارسال کنید، در صورت امکان. در حالت ایده آل، یک یا هر دو توصیه های خود را از سرپرست مستقیم فعلی یا سابق آمده است. توصیه های علمی نیز برای دانشجویان دوره کارشناسی فعلی قدردانی است. آدرس ایمیل توصیه 'به نرم افزار آنلاین برای ارسال الکترونیکی را وارد کنید به طور مستقیم. توصیه شما ممکن است نامه ای امضا توصیه کنید یا آنها ممکن است نامه مشترک از قالب توصیه استفاده کنند. خلاصه ای از اهداف و یا مقاله - مقاله 500 تا 1000 کلمه مورد نیاز است و باید در نرم افزار آنلاین آپلود شود. لطفا یک سند آپلود پاسخ دادن به سوالات زیر است: 1. اهداف حرفه ای کوتاه مدت و بلند مدت خود را چه هستند و چگونه به این درجه کمک خواهد کرد که دستیابی به این اهداف. 2. پس زمینه خود را، احساسات و منافع شخصی برای ما مهم است. پنج چیزهایی که ما در حال حاضر نیست در مورد شما می دانید چیست؟ بیانیه بورس تحصیلی - مدرسه USF مدیریت ارائه می دهد شایستگی عمومی و کمک هزینه تحصیلی منافع خاص. لطفا کمک هزینه تحصیلی در دسترس را بررسی و استفاده از این به عنوان فرصت خود را به توضیح واجد شرایط بودن و / یا مدارک خود را برای یک یا بیشتر از این کمک هزینه تحصیلی. اختیاری خود ارزیابی - استفاده از این مقاله به ارزیابی مهارت های خود را مدیریت و رهبری، توانایی ها، استعدادها و آنها امروز. چه همکاران خود / همکلاسی مورد شما می گویند به عنوان یک رهبر؟ چه زمینه شما احساس می کنید بیشتر می تواند توسعه؟ بیانیه اختیاری - استفاده از این مقاله برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات اضافی شما می خواهم ما را به عنوان بخشی از برنامه های خود را در نظر بگیرید، به عنوان مثال: شکاف در اشتغال، مسائل علمی (مشروط، اخراج، نمرات شکست، عملکرد آزمون استاندارد)، و غیره مصاحبه - الزامات مصاحبه با برنامه متفاوت است. همه مصاحبه ها توسط تنها دعوت است. به این ترتیب، باید به شما انتخاب شود به مصاحبه، دعوت خواهد شد به حساب ایمیل در ارتباط با برنامه های آنلاین شما فرستاده می شود و شامل تمام جزئیات لازم است. مهلت پاییز 2017 پردیس USF مرکز شهر سان فرانسیسکو برنامه های دریافت پس از مهلت نهایی خواهد شد بر اساس یک فضای در دسترس در نظر گرفته. سوالات؟ لطفا management@usfca.edu تماس مورد نظر را تنظیم قرار ملاقات با یک مشاور پذیرش. متقاضیان بین المللی ما ضمن استقبال از دانش آموزان از سراسر جهان بهتمام وقتبرنامه MNA. ما قادر به اعتراف به F-1-به دنبال دانشجویان بین المللی به ماپاره وقتبرنامه MNA. [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در توسعه سازمانی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا San Francisco

کارشناسی ارشد در توسعه برنامه سازمان (MSOD) توانمند حرفه ای به رهبری تغییر از طریق همکاری و روابط متقابل اعتماد در سیستم سازمانی است. [+]

توسعه مهارت های سازمانی برای رسیدگی به چالش معاصر، منجر طرح های تغییر و افزایش اثربخشی. یاد بگیرند که به منظور افزایش اثربخشی و تابآوری با تئوری مربوطه و دانش میان رشته ای. کسب مهارت در ارزیابی سازمانی، تشخیص، اجرا و ارزشیابی که آماده شما را به نقش رهبری را. برنامه های ما با کار حرفه ای در ذهن طراحی شده است. شب و طبقه آخر هفته بار جای برنامه پر مشغله خود، در حالی که کلاس های کوچک و یک سیستم منحصر به فرد گروه ترویج روابط غنی تر و یک دست در تجربه. MS در توسعه سازمان (MSOD) برنامه توانمند حرفه ای به رهبری تغییر از طریق همکاری و روابط متقابل اعتماد در سیستم سازمانی است. دانش آموزان نظریه ها و مدل های OD، تمرین پژوهش در مشارکت عمل و توسعه مهارت های به طور موثر به کمک، مدیریت و منجر تیم مطالعه است. برنامه MSOD ارزش خود آگاهی، مراقبت از خود، انعکاس، و شفقت به عنوان بلوک های ساختمان از تغییر است. برنامه درسی برنامه MSOD حدود چهار عناصر ضروری است که تعریف درست طراحی شده است: انعکاس (خود به عنوان ابزار)، تشخیص، اجرا و ارزشیابی. نتایج یادگیری برنامه درک مبانی، نظریه ها و مدل ها از OD دانش آموزان با استفاده از کلید مفاهیم، ​​تحقیق، نظریه ها و مدل ها در OD آشنا خواهید شد. دانش آموزان نظریه OD و مدل به تغییر مداخلات در سازمان اعمال می شود. توانایی منجر به تغییر و استفاده از خود به عنوان ابزار دانش آموزان مهارت های ساخت و ساز در مشترک، روابط متقابلا اعتماد در یک سیستم سازمانی، عقد قرارداد با مشتریان، داشتن هدف مشخص، ارائه و دریافت بازخورد و اجرای مداخلات پیوستن به ارزش ها و اصول تمرین OD توسعه. دانش آموزان خود بازتاب، ارتباطات ماهرانه، مذاکره موثر و حل تعارض و مراقبت از خود عمل خواهد کرد و استفاده از احساسات خود را به عنوان اطلاعات ارزشمند در مورد چگونگی عملکرد سازمان. مهارت در تحقیق سازمانی، تحقیق تجزیه و تحلیل و دانش آموزان مهارت در زمینه تحقیق، پژوهش اقدام مشارکتی و روش های جمع آوری اطلاعات مربوط به (به عنوان مثال، نظرسنجی، مصاحبه ها، گروه های تمرکز، مشاهده) تبدیل خواهد شد. دانش آموزان قادر به تجزیه و تحلیل داده های کمی و کیفی، تفسیر یافته ها، توصیه مبتنی بر داده ها و ارزیابی اثربخشی مداخلات خواهد بود. صلاحیت با تیم، فرهنگ و تنوع دانش آموزان مهارت های رسیدن به طور موثر به تیم کمک و همچنین توسعه و توانمند سازی دیگران به کار موثر در زمینه های تیم است. دانش آموزان تاثیر فرهنگ جهانی را درک خواهد کرد و گنجاندن تنوع در فرهنگ سازمانی و قادر خواهد بود تا کار به طور موثر در سراسر چشم اندازهای فرهنگی. اتصال به سان فرانسیسکو محل سکونت و آموزش ارزشها Ignation دانش آموزان OD در سازمان منطقه خلیج سانفرانسیسکو در سراسر بخش، صنعت و چرخه زندگی سازمانی اعمال می شود. دانش آموزان توسعه و ترویج ارزش های Ignation در کار OD (به عنوان مثال، مراقبت از ذهن، بدن و روح همه افراد، تلاش برای تعالی، ارائه خدمات به کسانی که نیاز است، منعکس کننده پس از آن اقدام برای تغییر) کارشناسی ارشد در مورد نیاز برنامه توسعه سازمان دانش آموزان کامل 32 اعتبارات 24 واحد درسی اصلی و 8 اعتبارات انتخابی. OD 660 - رهبری و سازمان OD 661 - پیشرو تغییر و توسعه سازمان OD 664 - مذاکره و چانه زنی استراتژی * مبانی مدیریت پروژه * - OD 665 OD 668 - تحقیق و تحلیل برای تشخیص و ارزیابی سازمان OD 671 - مشاوره شیوه های OD 673 - در مقیاس بزرگ سیستم های انتقال OD 674 - فردی و تیم مداخلات OD 683 - آمار Fundamentals1 OD 684 - امور مالی و حسابداری Fundamentals1 OD 690 - طرح توسعه سازمان به اوج خود رسید OD 691 - علمی بازارهای غوطه وری * * کلاس های انتخابی ممکن تجربه MSOD دانشجویی کارشناسی ارشد در سازمان توسعه به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر و تحول شخصی عمل می کند و می آموزد مهارت شما نیاز به پیش. برای مدیران درگیر در افراد سنگین و یا مدیریت تغییر، درجه MSOD شما را با یک پایه جامع در فعالیت های سازمانی ارائه به طوری که شما می توانید با موفقیت منجر طرح های تغییر. بنیاد عملی توسعه سازمانی موفق است که در درک مردم و روند دارند. این که آیا شما در کار های غیر انتفاعی، غیر انتفاعی، و یا سازمان های دولتی، MSOD USF را ارائه می دهد یک برنامه آموزشی جامع است که در سراسر مرزهای بخش از سازمان های غیر انتفاعی، سازمان های دولتی ساخته شده است، و برای سود شرکت به طوری که شما آماده برای تبدیل سلامت هر سازمان . نرم افزار حرفه ای به عنوان بزرگترین برنامه توسعه سازمان در منطقه خلیج، ما دانش آموزان از شرکت های بزرگ در سراسر بخش دولتی و خصوصی به منظور جلب، قادر می سازد تعامل با دانش آموزان حرفه ای گرا برای فرصت های شبکه بی نظیر است. ما به دانشجویان در لبه پیشرو در عمل توسعه سازمان و در طول برنامه به شما در سه مشاوره پروژه با سازمان منجر منطقه خلیج شرکت خواهد کرد. کار با یک گروه متنوع از پزشکان از زمینه های مختلف، شما در درون و شایستگی فردی تمرکز در حالی که شما مقابله با چالش های دنیای واقعی. همچنین شما می خواهد از این فرصت منحصر به فرد برای یک چشم انداز جهانی از طریق علمی Immersions جهانی داشته باشد. [-]

کارشناسی ارشد در کارآفرینی و نوآوری

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا San Francisco

فقط چند قدم با برخی از شرکت های نوآورانه ترین در جهان در دره سیلیکون و سان فرانسیسکو، USF برشی MseI کمک می کند تا مهارت های ضروری، مسئولیت رسیدگی به حالات راه اندازی در دنیای واقعی، و ایجاد انجمن های حرفه ای برای راه اندازی یک حرفه کارآفرینی در منطقه که به طور مداوم خود را از نو میآفریند. [+]

راه اندازی حرفه ای کارآفرینی خود را در دره سیلیکون. فقط از برخی از شرکت های نوآورانه ترین در جهان در دره سیلیکون و سان فرانسیسکو، مراحل USF برشی MseI کمک می کند تا مهارت های ضروری، مسئولیت رسیدگی به حالات راه اندازی در دنیای واقعی، و ایجاد انجمن های حرفه ای برای راه اندازی یک حرفه کارآفرینی در منطقه که به طور مداوم خود را از نو میآفریند. در طول درجه این یک سال کارشناسی ارشد، یک سفر کارآفرینی برای راه اندازی کار جدید خود را. اضافه کردن کلاس های کوچک از دانش آموزان با انگیزه، تجربه یک برنامه آموزشی برش، لبه، و اهرم اکوسیستم نوآوری سیلیکون ولی است. USF ارائه آموزش نظری، کاربردی، و تجربی ضروری برای کمک به کار جدید خود را و یا سرمایه گذاری جدید راه اندازی. توسعه حرفه ای خود را به عنوان یک رهبر نوآورانه که کمک خواهد کرد مد جهان انسانی تر و عادلانه از طریق ایجاد محصولات، خدمات، و سرمایه گذاری های جدید است که خدمت به جوامع در سراسر جهان. سفارشی راهنمایی شغلی دانش آموزان برشی MseI دسترسی به رویدادهای حرفه ای شبکه، کارگاه های آموزشی حرفه ای و سایر خدمات حرفه. دانشجویان همچنین در حال مربیگری دریافت و ساخت یک هیئت مشاوره شخصی برای کمک به توسعه حرفه ای خود را. فرصت های توسعه حرفه ای کارآموز با یک شرکت منطقه خلیج سانفرانسیسکو کار بر روی پروژه شرکت مبتنی بر بازدید از شرکت سیلیکون ولی حضور در رویدادهای زمین کارآفرینی آماده سرمایه گذاری کسب و کار جدید برای راه اندازی شهرت جهانی دانشگاه سان فرانسیسکو دارای یک سنت طولانی تعالی کارآفرینی. در سال 2015 فوربس USF در میان 20 دانشگاه تحقیقاتی کارآفرینی برتر در ایالات متحده آمریکا قرار گرفت، و بار مالی USF استاد مشترک در مدیریت کارآفرینانه جهانی در میان 75 استاد بین المللی از برنامه های مدیریت قرار گرفت. پروفسور مارک Cannice می نویسد به طور گسترده ای سه ماهه دنبالدره سیلیکون سرمایه گذاری اعتماد به نفس سرمایهداری صفحه اول Report® [-]

کارشناسی ارشد سیستم های اطلاعات

Campus تمام وقت 27  September 2017 آمریکا San Francisco San Jose + {تعداد} بیشتر

برنامه MSIS بر استفاده موثر از فناوری اطلاعات برای فعال کردن یک مزیت رقابتی برای هر دو افراد و سازمان ها. دوره های یکپارچه است که انتگرال نمایشنامه نقش فن آوری اطلاعات در هر بخش برجسته شما آماده می شود یک رهبر موفق. [+]

توسعه یک مزیت رقابتی در تقاطع تکنولوژی و استراتژی کسب و کار به عنوان یک حرفه ای کار می کند. تبدیل به یک استاد از اطلاعات سیستم و توسعه یک مزیت رقابتی در تقاطع تکنولوژی و استراتژی کسب و کار. به دست آوردن مهارت برای ایجاد سیستم های مالی و مدیریت سرمایه انسانی سازمان است. برنامه MSIS بر استفاده موثر از فناوری اطلاعات برای فعال کردن یک مزیت رقابتی برای هر دو افراد و سازمان ها. دوره های یکپارچه است که انتگرال نمایشنامه نقش فن آوری اطلاعات در هر بخش برجسته شما آماده می شود یک رهبر موفق. MSIS ارائه می دهد کلاس های کوچک و برنامه کلاس شب برای کمک به کار حرفه ای تعادل زندگی پر مشغله خود را در حالی که با بهره گیری از یک محیط یادگیری غنی و ساخت و ساز رابطه عمیق تر. کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعات مروری بر برنامه طول نمونه برنامه در 27 ماه است و 36 اعتبار شرکت در کلاس به مدت چهار ساعت یک شب در هفته حداقل دو سال تجربه کاری حرفه ای غلظت اختیاری موجود در بیوتکنولوژی و امنیت اطلاعات ارائه شده در دانشگاه سن خوزه USF است (ترم پاییز) جزئیات برنامه برنامه همکاری مدیران: ویلیام کولب، ادوارد Kreutzer استفاده موثر و کارآمد از فناوری اطلاعات بخشی جدایی ناپذیر از توانایی یک سازمان برای رسیدن به یک مزیت رقابتی در هر دو بخش خصوصی و عمومی است. شیوه های اخلاقی و حرفه ای قطعات مجتمع در طول برنامه، همراه با تمرکز بر روی مهارت های توسعه حرفه ای ضروری و مدیریت موثر منابع انسانی هستند. این برنامه، بر اساس توصیه های برنامه درسی ملی به تصویب از انجمن سیستم های اطلاعاتی (AIS) و انجمن ماشین های محاسباتی (ACM)، اغلب به روز. دانش آموزان ممکن است به صورت اختیاری یک منطقه تاکید ویژه در امنیت اطلاعات و یا بیوتکنولوژی را انتخاب کنید. اهداف برنامه دانش آموختگان از برنامه MSIS آماده خواهد شد به ارائه رهبری در زمینه سیستم های اطلاعاتی. این مدرک حرفه ای است که: اطلاعات و فرهنگ سازمانی ادغام؛ با تمرکز بر مفاهیم جاری و در حال ظهور از هر دو دیدگاه فنی و مدیریتی. آدرس نیاز سازمانها به یکپارچه سازی سیستم های داخلی متفاوت به منظور ایجاد کانال های ارتباطی موثر با احزاب خارجی مانند تامین کنندگان و مشتریان. ترویج توانایی استفاده از فناوری اطلاعات برای پرورش سیستم های مالی صدا، برای ایجاد ساختارهای سازمانی موثر تر است، و برای مدیریت بهتر سرمایه انسانی سازمان است. بررسی چگونگی سیاست ها و تصمیمات استراتژیک توسط سیستم های اطلاعاتی و چگونه فن آوری تبدیل سازمان است. را بهبود می بخشد مردم، کسب و کار، و مهارت های تیم، در حالی که تاکید بر خدمات به مشتریان جهت گیری، اخلاق و حرفه ای. برنامه درسی MSIS تجزیه و تحلیل سیستم و فن آوری اجرا می شوند. این شامل امنیت اطلاعات، برنامه ریزی پروژه، برنامه ریزی، بودجه بندی و مدیریت تغییر. فارغ التحصیلان MSIS کمک حیاتی در حمایت از نوآوری، برنامه ریزی، مدیریت اطلاعات ساختها و هماهنگی از منابع اطلاعات. نیاز به سیستم های اطلاعات حرفه ای با سیستم های مدیریت و تخصص توسعه همچنان به رشد. برنامه درسی MSIS شامل 36 اعتبار ترم (12 دوره). دانش آموزان همچنین باید مهارت های کامپیوتر از طریق تحصیلات دانشگاهی و یا آموزش های حرفه ای نشان می دهد. کارشناسی ارشد در برنامه های مورد نیاز سیستم های اطلاعات MSIS 612 - تجزیه و تحلیل، مدل سازی و طراحی MSIS 611 - پایگاه MSIS 620 - اقتصاد برای مدیران است MSIS 625 - IT پالیسی و استراتیژی MSIS 613 - ارتباطات و شبکه MSIS 651 - IT امنیت MSIS 624 - مدیریت پروژه و تغییر MSIS 647 - سیستم های اطلاعات جهانی MSIS 631 - فن آوری های الکترونیکی کسب و کار MSIS 648 - سیستم های اطلاعات سازمانی MSIS 656 - هوش کسب و کار و داده های انبارداری MSIS 626 - کاپستون پروژه درجه مورد نیاز اتمام تمام دوره عمده با حداقل معدل 3.0 تجمعی [-]

ویدئو ها

USF School of Management

Salesforce Academic Alliance - University of San Francisco

تماس

USF School of Management Downtown Campus

آدرس Howard St 101
94105 San Francisco, United States
وب سایت http://www.usfca.edu/management/
تلفن +1 415-422-2221