University of San Francisco - College of Arts & Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج

دانشکده هنر و علوم، به عنوان یکی از دانشگاه های برتر کاتولیک یزوئیت کشور، یک برنامه آموزشی آکادمیک را با چشم انداز شهری و جهانی جفت می کند. چشم انداز موفقیت کالج شامل سر و قلب است، با اعضای برجسته اعضای هیات علمی دانش آموزان را به مهارت و دلسوزی می دهد تا به جهان مدرن تر و منصفانه تبدیل شود.

در سال های اخیر، معلمان ما دانش پژوهان به رسمیت شناختن بی نظیر ملی به دست آورده اند: برنده جوایز ملی، دریافت کمک های بزرگ جدید و بورس تحصیلی معتبر Fulbright، و برتر در محل های بزرگ هنر و جشنواره های فیلم در سراسر جهان.

دانش آموزان ما در کنار اعضای هیئت علمی خود تحقیقاتی را منتشر کرده اند، جوایز خود را برای نوشتن، دریافت جوایز بسیار رقابتی دریافت کرده اند و در مدارس فوق لیسانس پذیرفته شده اند. آنها همچنین در جامعه مشارکت دارند و در حال تغییر هستند. از ایجاد یک کتابخانه برای کودکان خیابانی در زامبیا برای کنار گذاشتن شکاف دیجیتالی در پرو، برای مبارزه با برده داری امروز در اینجا در ایالات متحده، دانش آموزان ما در حال تغییر جهان برای بهتر شدن هستند.

کالج هنر و علوم ارائه دهنده طیف گسترده ای از گزینه های آموزشی است که ماموریت ارائه نه تنها دانش و مهارت های مورد نیاز برای موفقیت به عنوان افراد و حرفه ای، بلکه ارزش ها و حساسیت لازم برای مردان و زنان برای دیگران است.


مارسلو کامپر، دبیر کالج هنر و علوم

برنامه های ما

در این شهر از نوآوری، کارآفرینی و فرهنگ، USF 16 برنامه استاد منحصر به فرد را در کالج هنر و علوم خود ارائه می دهد.

فارغ التحصیلان اعداد

درخواست به USF

آموزش و پرورش USF فقط در مورد کتاب smarts نیست، این در مورد ایجاد یک تفاوت واقعی است.

مکان ها

سانفرانسیسکو

University of San Francisco

Address
2130 Fulton Street
San Francisco, California, United States94117 سانفرانسیسکو, کالیفرنیا, آمریکا
تلفن
+1 415.422.5101

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید