Maine Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به مدرسه کسب و کار مین خوش آمدید! ما پیشرو در ارائه دولت از آموزش کسب و کار و پژوهش در دانشکده که برجسته آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در کار در یک اقتصاد جهانی با به چالش کشیدن آنها را به کشف توانایی های بالقوه خود، توسعه مهارت های کسب و کار، و مسئولانه عمل می کنند.

در کلاس های درس ما، به شما خواهد شد اعضای هیئت علمی که در سراسر کشور و اغلب در سطح جهان برای خود به رسمیت شناخته شده تدریس تخصص. بسیاری از آنها مشاوران به شرکت ها و سازمان های دولتی هستند، و به خدمت در هیئت مدیره های مختلف برای سود و سازمان های غیر انتفاعی. آنها معلمان برجسته که به طور کامل به موفقیت دانش آموزان ما اختصاص داده شده است، و به شما خواهد شد بسیاری از فرصت ها را به تعامل با آنها را از نزدیک و یادگیری از آنها.

مدرسه کسب و کار مین اخبار آمریکا و گزارش جهانی در میان رتبه بندی بهترین و به طور کامل توسط انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB بین المللی) از سال 1974 معتبر کشور است. این تمایزات نشان دادن کیفیت از دانشکده ما و ارتباط از برنامه درسی ما.

اطلاعات تماس

دکتر ریچارد بورگمن، MBA مدیر، 5723 DP کوربت کسب و کار ساختمان Orono، مین 04469 USA تلفن: +1 207-581-1971 ایمیل: MBA@maine.edu وب سایت: www.umaine.edu/business/mba

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

The University of Maine By the Numbers Video

The University of Maine Aerial Tour